Bilten broj 11-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati X. kola:

 

MATULJI
-

OPATIJA 08

4 : 3

Zupet Stojan

-
Marić Borislav
3:2 (-8,-5, 8,10, 6)

Matijević Spasoje

-
Rubeša Danijel
3:0 ( 7, 8, 7)

Vidović Denis

-

Smiljanić Damir

1:3 (-4, 7,-10,-4)

Vidović, Matijević

-
Rubeša, Smiljanić
2:3 ( 3,-6, 8,-7,-10)

Zupet Stojan

-
Rubeša Danijel
0:3 (-8,-5,-9)

Vidović Denis

-
Marić Borislav
3:1 (-10, 3, 6, 6)

Matijević Spasoje

-
Smiljanić Damir
3:0 ( 8, 7, 6)

 

OREHOVICA 2
-

KOSTRENA 1

1 : 4

Šuperina Adrijano

-
Morić Duško
0:3 (-4,-1,-8)

Magaš Marinko

-
Maras Mile
0:3 (-8,-8,-2)

Bogdanović Zoran

-

Arbanas Branko

3:0 ( 6,17,11)

Šuperina, Bogdanović

-
Morić, Maras
1:3 ( 8,-7,-10,-8)

Šuperina Adrijano

-
Maras Mile
1:3 (-10, 9,-10,-10)

 

KUKULJANOVO
-

OREHOVICA 1

4 : 1

Pongrac Davorin

-
Valenta Josip
3:1 (-7, 4, 2, 9)

Turk Zoran

-
Činko Anton
3:0 (12, 5, 7)

Vidović Vitomir

-

Šunić Alen

1:3 (-7,-4, 8,-8)

Turk, Semion

-
Činko, Valenta
3:2 (-9, 6,-4, 5,14)

Pongrac Davorin

-
Činko Anton
3:0 ( 3, 3,12)

 

Redoslijed nakon X. kola:

1. KUKULJANOVO

10

9

1

37:11

19

2. OREHOVICA 1

10

8

2

35:12

18

3. KOSTRENA 1

10

7

3

31:21

17

4. MATULJI

10

3

7

21:33

13

5. OREHOVICA 2

10

3

7

14:33

12

6. OPATIJA 08

10

0

10

12:40

10

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO – Turk Zoran 9:3, Vidović Vitomir 6:2, Bertone Andrija 4:2,Semion Robert 4:2, Pongrac Davorin 2:0, Kovačević Branimir 1:0, par 7:2.

2.OREHOVICA 1 – Valenta Josip 11:1, Činko Anton 10:2,Šunić Alen 6:4, Marušić Željko 0:3, par 8:2.

3.KOSTRENA 1 – Morić Duško 6:1, Maras Mile 11:6, Petrali Gianni 3:3, Radaković Mia 2:3, Arbanas Branko 2:4, Milotić Branko 1:0, par 6:4.

4.MATULJI – Vidović Denis 8:6, Matijević Spasoje 8:8, Toto Tomislav 2:7, Zupet Stojan 1:3, Žbogar Zoran 1:0, par 1:9.

5.OREHOVICA 2 – Bogdanović Zoran 5:6, Šuperina Adrijano 5:7, Magaš Marinko 2:9, par 2:7.

6.OPATIJA 08 – Rubeša Danijel 4:6, Smiljanić Damir 2:7, Budak Avelino 1:11, Marić Borislav 0:11, par 5:5.

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat IX. kola:

 

SRDOČI

-

KOSTRENA 2

4 : 1

Cuculić Ozren

-

Oprešnik Kristijan

3:0 ( 6, 5, 2)

Golubović Roman

-

Špehar Predrag

0:3 (-4,-3,-4)

Jakaša Miro

-

Orkić Ilija

3:1 ( 5, 6,-7, 8)

Jakaša, Golubović

-

Špehar, Oprešnik

3:1 ( 9, 5,-4, 7)

Cuculić Ozren

-

Špehar Predrag

3:0 ( 5, 7, 7)

 

Rezultati XI. kola:

 

CRIKVENICA

-

SVETI JAKOV

4 : 3

Grahovac Damir

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 5, 8,10)

Škoro Zoran

-

Marić Jozo

1:3 (-6,-8, 4,-8)

Marinković Dragomir

-

Kevrić Robert

3:0 ( 8, 4,11)

Škoro, Grahovac

-

Marić, Kevrić

3:2 (-5, 8,-8,11, 6)

Grahovac Damir

-

Marić Jozo

0:3 (-8,-8,-7)

Marinković Dragomir

-

Srdoč Lucijan

0:3 (-9,-9,-10)

Škoro Zoran

-

Kevrić Robert

3:0 ( 9, 1, 3)

 

VINODOL 1

-

RIJEKA

3 : 4

Leko Goran

-

Krnić Vanessa

0:3 (-5,-13,-10)

Butković Žarko

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 7, 4, 6)

Hejpeter Josip

-

Grbac Mladen

1:3 (-9,-5, 3,-8)

Leko, Devčić

-

Krnić, Grbac

3:2 ( 7,-12,-7, 7, 7)

Leko Goran

-

Zekanović Mirta

3:1 ( 4, 3,-9, 3)

Hejpeter Josip

-

Krnić Vanessa

0:3 (-6,-7,-2)

Butković Žarko

-

Grbac Mladen

1:3 ( 7,-5,-9,-9)

 

VINODOL 2
-

RAB

4 : 1

Grbac Sanjin

-
Markovski Saško
0:3 (-10,-5,-7)

Knez Davor

-
Badurina Davor
3:0 (11, 6, 9)

Bradarić Borko

-

Lončarić Igor

3:0 ( 4, 8, 7)

Bradarić, Knez

-
Buza Vidas, Markovski
3:0 ( 1, 4, 8)

Grbac Sanjin

 
Badurina Davor
3:2 (-10, 8, 7,-8,10)

 

LOŠINJ

-

RJEČINA

4 : 2

Devčić Dubravko

-

Juretić Marino

3:0 ( 8, 9, 7)

Romić Damir

-

Vurušić Zvonimir

1:3 (-9,-8, 8,-10)

Licitar Jasmin

-

Nikolić Goran

3:1 ( 9, 8,-9,10)

Devčić, Licitar

-

Juretić, Nikolić

1:3 (-10,-9, 8,-11)

Devčić Dubravko

-

Vurušić Zvonimir

3:0 (10, 9, 7)

Licitar Jasmin

-

Juretić Marino

3:2 ( 9,-9,-9, 8, 7)

 

UNIRI
-

KOSTRENA 2

1 : 4

Halilović Zlatko

-
Špehar Predrag
0:3 (-5,-9,-9)

Matešić Lovro

-
Oprešnik Kristijan
2:3 (-7, 9,-8, 7,-8)

Perak Benedikt

-

Orkić Ilija

3:0 ( 9, 5, 6)

Perak, Halilović

-
Špehar, Oprešnik
1:3 ( 9,-6,-1,-4)

Ban Mladen

-
Oprešnik Kristijan
1:3 (-9, 9,-4,-9)

 

MALINSKA DUB.
-

PAŠAC

4 : 1

Baša Nikola

-
Kršovnik Leonard
3:0 ( 5, 8, 9)

Šantić Adrian

-
Borgin Igor
3:1 ( 8,-12, 3, 8)

Saftić Vedran

-

Pucl Vedran

3:1 (-11, 8, 8, 9)

Žic, Miler

-
Fable, Kršovnik L.
2:3 (-9,-9, 4,11,-9)

Baša Nikola

-
Borgin Igor
3:1 ( 8,-9, 9, 5)

 

OREHOVICA 3
-

SRDOČI

2 : 4

Mauhar Denis

-
Cuculić Ozren
1:3 (-4, 9,-4,-10)

Kamenar Damir

-
Jakaša Miro
0:3 (-3,-4,-6)

Šukunda Darko

-

Peršić Kruno

3:1 (-6, 9, 6, 3)

Mauhar, Šukunda

-
Jakaša, Cuculić
3:2 (-9,-7, 9, 9,13)

Mauhar Denis

-
Jakaša Miro
0:3 (-12,-6,-13)

Šukunda Darko

-
Cuculić Ozren
0:3 (-2,-4,-6)

 

Redoslijed nakon XI. kola:

 

1. PAŠAC

11

9

2

39:15

20

2. SRDOČI

11

8

3

37:20

19

3. LOŠINJ

11

7

4

34:24

18

4. VINODOL 2

11

7

4

35:27

18

5. KOSTRENA 2

11

7

4

33:27

18

6. RIJEKA

11

7

4

35:31

18

7. MALINSKA DUBAŠNICA

11

7

4

37:25

17

8. RAB

11

5

6

27:29

16

9. OREHOVICA 3

11

5

6

27:32

16

10.CRIKVENICA

11

5

6

28:35

16

11.VINODOL 1

11

4

7

27:35

15

12.RJEČINA

11

4

7

20:36

15

13.SVETI JAKOV

11

1

10

25:43

12

14.UNIRI

11

1

10

18:43

11

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

-UNIRI : Tešić Žarko

-SVETI JAKOV: Ivčić Karla

Video

Video