Bilten broj 3-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

 

MATULJI
-

KOSTRENA 1

0 : 4

Matijević Spasoje

-
Maras Mile
0:3 (-7,-4,-6)

Zupet Stojan

-
Milotić Branko
0:3 (-3,-1,-10)

Vidović Denis

-

Petrali Gianni

2:3 (10,10,-3,-4,-8)

Matijević, Vidović

-
Milotić, Maras
0:3 (-8,-6,-5)

 

OREHOVICA 1
-

OPATIJA 08

4 : 1

Činko Anton

-
Marić Borislav
3:0 ( 3, 4, 7)

Šunić Alen

-
Rubeša Danijel
1:3 ( 9,-7,-8,-6)

Valenta Josip

-

Budak Avelino

3:0 ( 5, 5, 4)

Valenta, Činko

-
Rubeša, Smiljanić
3:1 ( 8, 8,-11, 5)

Činko Anton

-
Smiljanić Damir
3:0 ( 3, 9, 3)

 

KUKULJANOVO
-

OREHOVICA 2

4 : 0 B.B.

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. OREHOVICA 1

2

2

0

8:1

4

2. KOSTRENA 1

2

2

0

8:2

4

3. KUKULJANOVO

2

2

0

8:3

4

4. MATULJI

2

0

2

3:8

2

5. OPATIJA 08

2

0

2

3:8

2

6. OREHOVICA 2

2

0

2

0:8

1

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati III. kola:

 

UNIRI

-

SVETI JAKOV

3 : 4

Perak Benedikt

-

Marić Jozo

2:3 ( 7,-9,-12,11,-12)

Ban Mladen

-

Ivčić Davor

3:1 (-9, 8, 8, 7)

Uravić Boris

-

Srdoč Lucijan

0:3 (-9,-8,-7)

Perak, Ban

-

Marić, Kevrić

3:2 (-7,-6, 6, 3, 5)

Perak Benedikt

-

Ivčić Davor

3:0 ( 7, 9,10)

Uravić Boris

-

Marić Jozo

0:3 (-8,-9,-0)

Ban Mladen

-

Srdoč Lucijan

1:3 (-8, 4,-0,-0)

 

RJEČINA

-

PAŠAC

0 : 4

Nikolić Goran

-

Borgin Igor

1:3 (11,-10,-7,-6)

Ban Marko

-

Fable Ana

1:3 (-1,-2, 7,-5)

Vurušić Zvonimir

-

Pucl Vedran

1:3 (-5, 7,-2,-15)

Juretić, Nikolić

-

Kršovnik E. i L.

1:3 ( 6,-7,-6,-5)

 

RAB

-

SRDOČI

4 : 1

Badurina Davor

-

Jakaša Miro

3:1 (10,-8,11, 9)

Markovski Saša

-

Peršić Kruno

3:2 (11,-10,-9, 6,10)

Lončarić Igor

-

Golubović Roman

1:3 (-9,-5, 8,-10)

Badurina, Markovski

-

Peršić, Golubović

3:0 ( 7, 6, 8)

Badurina Davor

-

Peršić Kruno

3:0 ( 8, 8,11)

 

RIJEKA

-

OREHOVICA 3

2 : 4

Krnić Vanessa

-

Mauhar Denis

3:1 (-9, 9, 9, 2)

Zekanović Mirta

-

Stilin Tihomir

0:3 (-2,-1,-2)

Grbac Mladen

-

Depoli Aleksandar

2:3 ( 5,-7, 7,-10,-10)

Krnić, Jardas

-

Šukunda, Mauhar

3:0 ( 1, 8, 2)

Krnić Vanessa

-

Stilin Tihomir

0:3 (-3,-12,-9)

Grbac Mladen

-

Mauhar Denis

1:3 (-2, 9,-5,-11)

 

CRIKVENICA
-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Škoro Zoran

-
Žic Denis
1:3 (10,-9,-6,-8)

Marinković Dragomir

-
Baša Nikola
0:3 (-6,-6,-5)

Car Igor

-

Plivelić Antun

3:0 ( 8, 4, 6)

Car, Škoro

-
Baša, Žic
0:3 (-6,-4,-8)

Lučić Ivan

-
Baša Nikola
0:3 (-7,-2,-10)

 

VINODOL 1

-

KOSTRENA 2

3 : 4

Stienen Norbert

-

Delač Robert

3:0 ( 6, 7, 4)

Butorac Mario

-

Špehar Predrag

1:3 ( 6,-5,-2,-10)

Leko Goran

-

Oprešnik Kristijan

0:3 (-8,-8,-2)

Stienen, Butković

-

Špehar, Oprešnik

3:1 ( 9, 2,-7, 8)

Stienen Norbert

-

Špehar Predrag

3:1 (-12, 7, 6,11)

Leko Goran

-

Delač Robert

0:3 (-5,-5,-5)

Butorac Mario

-

Oprešnik Kristijan

0:3 (-6,-9,-10)

 

VINODOL 2

-

LOŠINJ

3 : 4

Grbac Sanjin

-

Broz Goran

3:2 (11,-7,-6, 6, 8)

Knez Davor

-

Devčić Dubravko

1:3 ( 9,-6,-4,-6)

Muškić Mario

-

Škoda Anton

3:1 (-8, 2, 6, 7)

Muškić, Grbac

-

Devčić, Broz

1:3 (-4,-7, 8,-1)

Grbac Sanjin

-

Devčić Dubravko

0:3 (-5,-9,-8)

Muškić Mario

-

Broz Goran

3:1 ( 6,-5, 9, 5)

Knez Davor

-

Licitar Jasmin

1:3 (-7,-6, 8,-7)

 

Redoslijed nakon III. kola:

 

1. PAŠAC

3

3

0

12:1

6

2. OREHOVICA 3

3

3

0

12:5

6

3. KOSTRENA 2

3

3

0

12:6

6

4. SRDOČI

3

2

1

9:4

5

5. RAB

3

2

1

10:5

5

6. VINODOL 2

3

2

1

11:7

5

7. LOŠINJ

3

2

1

10:8

5

8. RIJEKA

3

1

2

8:11

4

9. VINODOL 1

3

1

2

7:10

4

10.SVETI JAKOV

3

1

2

7:11

4

11.MALINSKA DUBAŠNICA

3

1

2

7:9

3

12.UNIRI

3

0

3

4:12

3

13.CRIKVENICA

3

0

3

3:12

3

14.RJEČINA

3

0

3

1:12

3

OBAVIJESTI:

-OREHOVICA 1 će svoje utakmice kao domaćin igrati četvrtkom sa početkom u 19:00 sati.

-VINODOL 2 – nova kontakt osoba je: Mario Muškić, mobitel: 098-312 478 ,

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Novi igrači:

-CRIKVENICA : Majstorović Božidar

-UNIRI: Matešić Lovro, Halilović Zlatko

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA, RJEČINA, SRDOČI, SVETI JAKOV, UNIRI, VINODOL 1, VINODOL 2.

Video

Video