Bilten broj 9-2020/21

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VI. kola:

 

KUKULJANOVO

-

OPATIJA 08 - 1

4 : 0 b.b.

 

OREHOVICA 1

-
OPATIJA 08 - 2
4 : 0

Valenta Josip

-

Smiljanić Damir

3:0 ( 2, 5, 7)

Šunić Alen

-

Rubeša Danijel

3:2 (10,-9,-13,11, 7)

Činko Anton

-

Marić Borislav

3:1 (-6, 7, 6, 9)

Valenta, Činko

-

Smiljanić, Rubeša

3:0 ( 9, 7, 5)

 

Rezultati VII. kola:

 

OPATIJA 08 - 2

-
KOSTRENA 1
1 : 4

Smiljanić Damir

-

Petrali Gianni

1:3 ( 7,-8,-4,-7)

Marić Borislav

-

Maras Mile

1:3 ( 9,-6,-4,-6)

Rubeša Danijel

-

Protuđer Igor

3:0 ( 9, 8, 9)

Smiljanić, Marić

-

Petrali, Maras

0:3 (-6,-3,-9)

Smiljanić Damir

-

Maras Mile

1:3 (-7,10,-4,-8)

 

OPATIJA 08 - 1

-
OREHOVICA 1
0 : 4 b.b.

 

PAŠAC 1

-
KUKULJANOVO
1 : 4

Kršovnik Leonard

-

Jardas Ivan

1:3 ( 8,-8,-8,-5)

Semion Robert

-

Vidović Vitomir

1:3 (-13,-11,11,-9)

Matijević Spasoje

-

Bertone Andrija

3:0 (10, 8, 5)

Kršovnik, Semion

-

Jardas, Bertone

2:3 ( 9,-10,-5, 8,-7)

Kršovnik Leonard

-

Vidović Vitomir

1:3 ( 8,-3,-3,-8)

 

Konačni redoslijed:

1. KUKULJANOVO

6

6

0

24: 3

12

2. OREHOVICA 1

6

4

2

18:14

10

3. PAŠAC 1

6

3

3

18:14

9 (3, 6:4)

4. KOSTRENA 1

6

3

3

16:15

9 (3, 4:4)

5. SRDOČI

6

3

3

13:18

9 (3, 4:6)

6. OPATIJA 08 – 1

6

2

4

12:17

6 (2)

7. OPATIJA 08 - 2

6

0

6

4:24

6 (1)

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 5:1, Kovačević Branimir 3:0, Jardas Ivan 3:0, Bertone Andrija 3:1,Turk Zoran 1:0, Mičetić Boris 0:1, par 5:0.

2.OREHOVICA 1 – Činko Anton 6:2,Šunić Alen 3:2, Valenta Josip 4:4, Pejić Vanja 0:2, par 1:4.

3.PAŠAC 1 – Semion Robert 6:3, Kršovnik Leonard 4:5,Matijević Spasoje 3:5, par 5:1.

4.KOSTRENA 1 – Morić Duško 5:0, Maras Mile 3:4, Protuđer Igor 2:5, Petrali Gianni 2:0, Arbanas Branko 1:3, par 3:3.

5.SRDOČI – Kuzmić Dorian 4:0, Divković Mario 3:0, Vulin Vedran 2:4, Jakaša Miro 1:5, Radaković Mia 1:4, Smailji Kaso 0:1, par 2:4.

6.OPATIJA 08- 1 – Ganzelja Ivo 4:2, Vukelić Alen 4:2, Simčić Lukas 2:1, Šebelja Alen 0:1, Kinkela Danijel 0:1, par 2:2.

7.OPATIJA 08- 2 – Rubeša Danijel 3:4, Smiljanić Damir 0:8, Marić Borislav 0:7, par 1:5.

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Konačni redoslijed:

1. MATULJI

4

4

0

16: 5

8 (2)

2. OREHOVICA 2

5

3

2

15:12

8 (1)

3. OREHOVICA 3

4

3

1

13: 8

7

4. KVARNER

4

1

3

7:13

5 (3)

5. MALINSKA DUBAŠNICA

3

2

1

11: 5

5 (2)

6. KOSTRENA 2

4

1

3

8:14

5 (1)

7. LOŠINJ

2

0

2

3: 8

2

8. PAŠAC 2

2

0

2

0: 8

2

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.MATULJI – Vidović Denis 6:1, Zupet Stojan 2:0, Toto Tomislav 2:1, Žbogar Zoran 3:2,par 3:1.

2.OREHOVICA 2 – Bogdanović Zoran 4:1, Magaš Marinko 4:3, Šuperina Adrijano 2:2, Mauhar Denis 1:2, Šukunda Darko 1:2, par 3:2.

3.OREHOVICA 3 – Giunio Bruno 4:1, Stilin Tihomir 3:1, Turić Emanuel 2:4, Marušić Željko 1:1, par 3:1.

4.KVARNER – Ćubelić Antonio 5:2, Mrkalj Andrei 1:2, Matešić Lovro 0:3, Krnić Vanessa 0:2, Budak Avelino 0:1, par 1:3.

5.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 4:0, Saftić Vedran 3:0, Šakić Adrian 1:0, Šantić Adrian 0:2,Bogović Ivan 0:2, Žic Denis 0:1, par 3:0.

6.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 4:3, Delač Robert 3:3, Oprešnik Kristijan 0:5, par 1:3.

7.LOŠINJ – Devčić Dubravko 2:2, Licitar Jasmin 1:2, Broz Goran 0:1, Perković Marijan 0:1, par 0:2.

8.PAŠAC 2 – Borgin Igor 0:2,Kršovnik Emil 0:1,Fable Boško 0:1, Fable Ana 0:1, par 0:2.

 

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Konačni redoslijed :

1. CRIKVENICA 2

7

7

0

28:  9

14

2. VINODOL 2

7

5

2

 21:18

12

3. RIJEKA

7

3

4

20:20

10

4. CRIKVENICA 1

5

4

1

17:  7

  9

5. RAB

5

4

1

19:12

  9

6. RJEČINA

5

3

2

17:12

  8

7. UNIRI

6

1

5

 11:23

  7 (2)

8. OPATIJA 08 - 3

7

0

7

   8:28

  7 (1)

9. KOSTRENA 3

4

2

2

  11:13

  6

10.SVETI JAKOV

5

1

4

   9:18

  6

11.VINODOL 1

4

1

3

  11:12

  5

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.CRIKVENICA 2 – Car Igor 9:0, Škoro Zoran 8:2, Marinković Dragomir5:6, par 6:1.

2.VINODOL 2 – Mrvac Dario 7:5, Leko Goran 5:4, Šostarić Nenad 3:4, Devčić Želimir 2:2, par 4:3.

3.RIJEKA – Španić Leon 7:0, Stilin Ervin 4:0, Grbac Mladen 2:5, Zekanović Mirta 1:11, Nišandžić Dejan 1:1, Lukšić Roko 1:0, par 4:3.

4.CRIKVENICA 1 – Muškić Mario 6:1, Bradarić Borko 5:1, Knez Davor 2:4, par 4:1.

5.RAB – Buza Vidas Zlatko 5:2,Markovski Saško 4:2, Lončarić Igor 4:3, Badurina Davor 3:3, par 3:2.

6.RJEČINA – Tomeković Edo 5:3, Nikolić Goran 4:2, Vurušić Zvonimir 4:3, Ban Marko 1:2, par 3:2.

7.UNIRI - Perak Benedikt 7:3,Ban Mladen 2:1, De Privitelio Sergio 1:4, Mićanović Saša 1:3, Bengin Siniša 0:6, par 0:6.

8.OPATIJA 08 – 3 – Meak Donatello 6:3, Mašinović Nolan 1:8, Šušnjić Borna 0:8, Kinkela Matej 0:2, Šušnjić Nea 0:1, par 1:6.

9.KOSTRENA 3 – Linić Lav 3:0, Ključarić Silvio 3:1, Orkić Ilija 3:5, Vladilo Miroslav 1:1, Crljenko Kristijan 0:2, Stojak Denis 0:1, par 1:3.

10.SVETI JAKOV – Juretić Maja 5:1, Kevrić Robert 1:4, Srdoč Lucijan 1:2, Miharija Dino 0:3, Sočković Filip 0:2, Blatančić Pejo 0:1, Ivčić Davor 0:1, Martinović Ivan 0:1, par 2:3.

11.VINODOL 1 – Grbac Sanjin 4:3,Butorac Mario 3:3, Butković Žarko 1:1, Hejpeter Josip 0:4, par 3:1.

Video

Video