Bilten broj 24-2021/22

  • Ispis

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XX. kola:

 

OPATIJA 08

-

MATULJI

0 : 4

Marić Borislav

-

Vidović Denis

0:3 (-2,-6,-7)

Meak Donatello

-

Matijević Spasoje

0:3 (-7,-4,-10)

Smiljanić Damir

-

Toto Tomislav

1:3 ( 8,-8,-6,-9)

Šebelja, Meak

-

Vidović, Matijević

0:3 (-6,-10,-5)

 

KOSTRENA 1

-

OREHOVICA 2

4 : 1

Maras Mile

-

Bogdanović Zoran

3:0 ( 9, 6, 6)

Radaković Mia

-

Šuperina Adrijano

3:2 (-8, 8, 7,-11, 5)

Arbanas Branko

-

Magaš Marinko

1:3 ( 6,-9,-8,-3)

Radaković, Maras

-

Bogdanović, Šuperina

3:0 (12, 7, 6)

Maras Mile

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 3, 4, 9)

 

KUKULJANOVO

-

OREHOVICA 1

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon XX. kola:

1. KUKULJANOVO

19

18

1

73:15

37

2. OREHOVICA 1

19

16

3

68:19

35

3. KOSTRENA 1

20

13

7

57:46

33

4. MATULJI

20

6

14

41:65

26

5. OPATIJA 08

20

3

17

29:73

23

6. OREHOVICA 2

20

3

17

23:73

22

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati XXIV. kola:

 

SVETI JAKOV
-

CRIKVENICA

2 : 4

Marić Jozo

-
Car Igor
3:2 ( 7, 9,-4,-9, 8)

Ivčić Davor

-

Grahovac Damir

2:3 (-8,-12, 9, 8,-5)

Srdoč Lucijan

-

Škoro Zoran

1:3 (-6,-8, 8,-1)

Marić, Kevrić

-
Škoro, Car
0:3 (-10,-7,-11)

Marić Jozo

-
Grahovac Damir
3:1 (10, 7,-8, 7)

Srdoč Lucijan

-
Car Igor
0:3 (-4,-2,-8)

 

RIJEKA
-

VINODOL 1

4 : 3

Jardas Ivan

-
Butorac Mario
3:0 ( 2, 5, 6)

Grbac Mladen

-

Leko Goran

0:3 (-3,-6,-5)

Zekanović Mirta

-

Devčić Želimir

1:3 (-9, 7,-1,-8)

Jardas, Grbac

-
Butorac, Butković
3:0 ( 9, 5,10)

Jardas Ivan

-
Leko Goran
3:0 ( 4, 8, 5)

Zekanović Mirta

-
Butković Žarko
0:3 (-4,-7,-10)

Grbac Mladen

-
Devčić Želimir
3:2 (-5,10, 9,-6, 3)

 

RAB
-

VINODOL 2

0 : 4

Markovski Sašo

-
Muškić Mario
1:3 (-13, 9,-2,-8)

Lončarić Igor

-
Grbac Sanjin
2:3 ( 4,-9,-1,10,-6)

Badurina Davor

-

Knez Davor

1:3 (-9,12,-7,-3)

Markovski, Lončarić

-
Muškić, Grbac

0:3 (-8,-6,-8)

RJEČINA
-

LOŠINJ

1 : 4

Ban Marko

-
Broz Goran
0:3 (-9,-4,-8)

Nikolić Goran

-
Devčić Dubravko
1:3 (-6,-8,-5)

Vurušić Zvonimir

-

Škoda Anton

3:1 (-10, 2, 8, 5)

Nikolić, Juretić

-
Devčić, Broz
1:3 (-6,-6, 9,-5)

Juretić Marino

-
Devčić Dubravko
0:3 (-2,-4,-7)

 

KOSTRENA 2
-

UNIRI

4 : 3

Protuđer Igor

-
Perak Benedikt
3:2 ( 4,-7,10,-3, 4)

Delač Robert

-
Matešić Lovro
2:3 (-8,-5, 9, 7,-8)

Špehar Predrag

-

Baštovanović Žarko

3:0 ( 7, 1, 5)

Protuđer, Špehar

-
Perak, Matešić
2:3 (-9,10,-7, 9,-10)

Protuđer Igor

-
Matešić Lovro
3:1 (-8, 9, 8, 9)

Špehar Predrag

-
Perak Benedikt
1:3 (-2, 7,-12,-6)

Delač Robert

-
Baštovanović Žarko
3:1 (-7, 3,11, 5)

 

PAŠAC

-

MALINSKA DUB.

4 : 3

Borgin Igor

-

Šantić Adrian

3:2 ( 2, 8,-10,-9, 9)

Pucl Vedran

-

Baša Nikola

1:3 (-5, 7,-7,-13)

Kršovnik Leonard

-

Bogović Ivan

3:0 ( 2, 4, 10)

Pucl, Kršovnik L.

-

Baša, Šantić

0:3 (-8,-9,-10)

Borgin Igor

-

Baša Nikola

1:3 (-5,-7, 6,-9)

Kršovnik Leonard

-

Šantić Adrian

3:2 (10,-4,-11, 9, 3)

Pucl Vedran

-

Bogović Ivan

3:2 ( 7, 8,-5,-5,10)

 

SRDOČI

-

OREHOVICA 3

4 : 3

Jakaša Miro

-

Mauhar Denis

3:0 ( 7, 3,10)

Peršić Kruno

-

Muminović Suljo

0:3 (-9,-9,-6)

Golubović Roman

-

Depoli Aleksandar

0:3 (-9,-8,-7)

Golubović, Jakaša M.

-

Mauhar, Šukunda

3:2 (-6, 6,-5, 7,10)

Jakaša Miro

-

Muminović Suljo

3:1 ( 3, 8,-7, 6)

Golubović Roman

-

Šukunda Darko

2:3 (-6, 3, 8,-11,-8)

Peršić Kruno

-

Depoli Aleksandar

3:0 ( 7, 4, 6)

 

Redoslijed nakon XXIV. kola:

 

1. PAŠAC

23

21

2

87:30

44

2. MALINSKA DUBAŠNICA

24

18

6

87:43

41

3. LOŠINJ

24

17

7

78:47

41

4. SRDOČI

24

16

8

75:50

40

5. KOSTRENA 2

23

16

7

75:47

39

6. VINODOL 2

24

12

12

73:65

36

7. OREHOVICA 3

24

12

12

67:71

36

8. RIJEKA

24

12

12

62:76

36

9. CRIKVENICA

24

11

13

62:73

35

10.RAB

24

10

14

56:71

34

11.UNIRI

24

7

17

55:80

31

12.VINODOL 1

24

6

18

48:82

30

13.SVETI JAKOV

24

5

19

50:83

29

14.RJEČINA

24

4

20

33:88

28

OBAVIJESTI:

Ekipa Crikvenica kao domaćin će svoje utakmice igrati srijedom u 19:00 sati u Domu kulture u Dramlju.