Bilten broj 23-2021/22 - 1

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XIX. kola:

 

MATULJI

-

OREHOVICA 1

1 : 4

Toto Tomislav

-

Činko Anton

1:3 ( 7,-5,-10,-9)

Matijević Spasoje

-

Valenta Josip

1:3 (-8,-5,-6)

Vidović Denis

-

Šunić Alen

3:0 ( 1, 7, 5)

Vidović, Toto

-

Činko, Valenta

0:3 (-6,-15,-6)

Toto Tomislav

-

Valenta Josip

0:3 (-9,-9,-5)

 

KUKULJANOVO

-

KOSTRENA 1

4 : 0

Turk Zoran

-

Arbanas Branko

3:1 ( 6, 7,-9, 4)

Vidović Vitomir

-

Maras Mile

3:0 ( 5, 7, 9)

Bertone Andrija

-

Radaković Mia

3:0 ( 8, 6,12)

Turk, Semion

-

Radaković, Maras

3:2 (-3,-9, 3,11, 6)

 

OREHOVICA 2

-

OPATIJA 08

3 : 4

Magaš Marinko

-

Meak Donatello

3:1 ( 9,-9, 7, 9)

Bogdanović Zoran

-

Šebelja Alen

1:3 (-10, 7,-8,-7)

Šuperina Adrijano

-

Smiljanić Damir

3:2 ( 9,-8,-9, 7, 3)

Bogdanović, Šuperina

-

Šebelja, Meak

3:2 ( 5,-8,-9,10, 0)

Magaš Marinko

-

Šebelja Alen

1:3 (-7, 7,-6,-6)

Šuperina Adrijano

-

Meak Donatello

2:3 ( 6,-8, 3,-9,-8)

Bogdanović Zoran

-

Rubeša Danijel

2:3 (-10,-10, 6, 8,-8)

 

Redoslijed nakon XIX. kola:

1. KUKULJANOVO

19

18

1

73:15

37

2. OREHOVICA 1

19

16

3

68:19

35

3. KOSTRENA 1

19

12

7

53:45

31

4. MATULJI

19

5

14

37:65

24

5. OPATIJA 08

19

3

16

29:69

22

6. OREHOVICA 2

19

3

16

22:69

21

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XXIII. kola:

 

OREHOVICA 3

-

SVETI JAKOV

4 : 2

Mauhar Denis

-

Kevrić Robert

3:0 ( 2, 5, 1)

Muminović Suljo

-

Marić Jozo

0:3 (-7,-9,-6)

Depoli Aleksandar

-

Srdoč Lucijan

2:3 (-10, 7,-5, 3,-11)

Mauhar, Šukunda

-

Marić, Kevrić

3:2 (-8, 8,-7, 6, 5)

Mauhar Denis

-

Marić Jozo

3:2 ( 7,-11,-4, 8, 8)

Šukunda Darko

-

Kevrić Robert

3:2 ( 8, 9,-9,-9, 9)

 

KOSTRENA 2
-

PAŠAC

ODGOĐENO

 

MALINSKA DUB.

-

SRDOČI

4 : 1

Baša Nikola

-

Cuculić Ozren

3:0 ( 9,12, 6)

Žic Denis

-

Jakaša Ana

3:1 ( 9, 8,-4, 6)

Miler Čedomir

-

Jakaša Miro

1:3 ( 4,-4,-4,-10)

Baša, Žic

-

Jakaša A. i M.

3:0 ( 8, 8, 12)

Baša Nikola

-

Jakaša Ana

3:2 (-3, 7,-7, 6, 7)

 

LOŠINJ
-

UNIRI

4 : 0

Broz Goran

-
Halilović Zlatko
3:2 ( 9,-8,-10,11, 8)

Devčić Dubravko

-
Perak Benedikt
3:1 ( 8, 8,-10, 9)

Škoda Anton

-

Matešić Lovro

3:0 ( 6, 6, 8)

Devčić, Broz

-
Perak, Halilović
3:2 (-10, 9, 8,-7, 9)

 

VINODOL 2
-

RJEČINA

4 : 2

Muškić Mario

-
Nikolić Goran
3:1 (-9, 8, 5, 6)

Mrvac Dario

-
Vurušić Zvonimir
1:3 (-5,-10, 7,-5)

Grbac Sanjin

-

Šarić Siniša

3:0 ( 8, 2,11)

Bradarić, Knez

-
Nikolić, Juretić
1:3 (-9,12,-5,-3)

Muškić Mario

-
Vurušić Zvonimir
3:1 ( 8,-8, 4, 4)

Grbac Sanjin

-
Nikolić Goran
3:2 ( 4,-9,-11, 7, 5)

 

VINODOL 1
-

RAB

1 : 4

Leko Goran

-
Lončarić Igor
0:3 (-3,-7,-7)

Butković Žarko

-
Badurina Davor
1:3 (-10, 7,-10,-8)

Butorac Mario

-

Buza Vidas Zlatko

3:1 ( 6, 5,-6, 9)

Butorac, Devčić

-
Lončarić, Badurina

1:3 (-14, 7,-9,-7)

Leko Goran

-
Badurina Davor

0:3 (-6,-8,-7)

 

CRIKVENICA
-

RIJEKA

2 : 4

Marinković Dragomir

-
Krnić Vanessa
0:3 (-9,-9,-8)

Grahovac Damir

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 3, 6, 3)

Škoro Zoran

-

Grbac Mladen

3:0 ( 6, 8,11)

Grahovac, Škoro

-
Jardas, Krnić
1:3 (-9,-6,10,-5)

Lučić Ivan

-
Jardas Ivan
0:3 (-3,-3,-4)

Škoro Zoran

-
Krnić Vanessa
1:3 (-3,-8, 8,-5)

 

Redoslijed nakon XXIII. kola:

 

1. PAŠAC

22

20

2

83:27

42

2. MALINSKA DUBAŠNICA

23

18

5

84:39

40

3. LOŠINJ

23

16

7

74:46

39

4. SRDOČI

23

15

8

71:47

38

5. KOSTRENA 2

22

15

7

71:44

37

6. OREHOVICA 3

23

12

11

64:67

35

7. VINODOL 2

23

11

12

69:65

34

8. RIJEKA

23

11

12

58:73

34

9. RAB

23

10

13

56:67

33

10.CRIKVENICA

23

10

13

58:71

33

11.UNIRI

23

7

16

52:76

30

12.VINODOL 1

23

6

17

45:78

29

13.SVETI JAKOV

23

5

18

48:79

28

14.RJEČINA

23

4

19

32:84

27

Video

Video