1. Memorijal Arsen Petrović - rezultati

1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURK Zoran   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. DEPOLI Aleksandar   ORE 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BAČIĆ Zvonimir   KVA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURK Zoran : BAČIĆ Zvonimir 3 : 0 ( 0, 0, 0)
    DEPOLI Aleksandar : 0   :    
2. kolo: TURK Zoran : DEPOLI Aleksandar 3 : 0 ( 6, 7, 6)
    BAČIĆ Zvonimir : 0   :    
3. kolo: TURK Zoran : 0   :    
    DEPOLI Aleksandar : BAČIĆ Zvonimir 3 : 0 ( 0, 0, 0)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. JARDAS Ivan   RIJ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. KRŠOVNIK Emil   PAŠ 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. GRŽAC Lovorko   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: JARDAS Ivan : GRŽAC Lovorko 3 : 0 ( 5, 4, 2)
    KRŠOVNIK Emil : 0   :    
2. kolo: JARDAS Ivan : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 3, 2, 5)
    GRŽAC Lovorko : 0   :    
3. kolo: JARDAS Ivan : 0   :    
    KRŠOVNIK Emil : GRŽAC Lovorko 3 : 0 ( 9, 3, 8)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Vitomir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŠUKUNDA Darko   ORE 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. VLADILO Miroslav   KOS 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : VLADILO Miroslav 3 : 0 ( 2, 3, 2)
    ŠUKUNDA Darko : 0   :    
2. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : ŠUKUNDA Darko 3 : 0 ( 9, 5, 9)
    VLADILO Miroslav : 0   :    
3. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : 0   :    
    ŠUKUNDA Darko : VLADILO Miroslav 3 : 0 ( 9, 5, 5)
                                           
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KOVAČEVIĆ Branimir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. VULIN Vedran   0 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. ZEKANOVIĆ Mirta   RIJ 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KOVAČEVIĆ Brani : ZEKANOVIĆ Mirta 3 : 0 ( 7, 4, 5)
    VULIN Vedran : 0   :    
2. kolo: KOVAČEVIĆ Brani : VULIN Vedran 3 : 0 ( 10, 5, 7)
    ZEKANOVIĆ Mirta : 0   :    
3. kolo: KOVAČEVIĆ Brani : 0   :    
    VULIN Vedran : ZEKANOVIĆ Mirta 3 : 1 ( 3, 7,-9, 6)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SEMION Robert   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BADURINA Davor   RAB 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. AHEL Zlatko   KOS 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SEMION Robert : AHEL Zlatko 3 : 0 ( 4, 5, 6)
    BADURINA Davor : 0   :    
2. kolo: SEMION Robert : BADURINA Davor 3 : 0 ( 4, 5, 6)
    AHEL Zlatko : 0   :    
3. kolo: SEMION Robert : 0   :    
    BADURINA Davor : AHEL Zlatko 3 : 0 ( 4, 6, 7)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 6 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MARIĆ Borislav   OPA 0 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. GRAHOVAC Damir   CRI 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : GRAHOVAC Damir 3 : 0 ( 7,10, 8)
    MARIĆ Borislav : 0   :    
2. kolo: BERTONE Andrija : MARIĆ Borislav 3 : 0 ( 4, 5, 4)
    GRAHOVAC Damir : 0   :    
3. kolo: BERTONE Andrija : 0   :    
    MARIĆ Borislav : GRAHOVAC Damir 0 : 3 (-8,-6,-8)
                                           
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 7 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SALMA Dominik   SVJ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. FABLE Ana   PAŠ 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. ORKIĆ Ilija   KOS 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SALMA Dominik : ORKIĆ Ilija 3 : 0 ( 3, 5,11)
    FABLE Ana : 0   :    
2. kolo: SALMA Dominik : FABLE Ana 3 : 0 ( 6, 4, 7)
    ORKIĆ Ilija : 0   :    
3. kolo: SALMA Dominik : 0   :    
    FABLE Ana : ORKIĆ Ilija 3 : 1 ( 6,-5, 8, 6)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 8 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MARAS Mile   KOS  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BUTORAC Mario   VIN 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. TOMEKOVIĆ Edo   0 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MARAS Mile : TOMEKOVIĆ Edo 3 : 0 ( 9, 7, 5)
    BUTORAC Mario : 0   :    
2. kolo: MARAS Mile : BUTORAC Mario 3 : 0 ( 6, 9,10)
    TOMEKOVIĆ Edo : 0   :    
3. kolo: MARAS Mile : 0   :    
    BUTORAC Mario : TOMEKOVIĆ Edo 3 : 1 ( 6, 6,-6, 7)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 9 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠUNIĆ Alen   ORE  X    X 3 : 2 2 : 3   :   1 : 1 5:5, 91:89 1.
2. OPREŠNIK Kristijan   KOS 2 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 5:5, 91:89 2.
3. CRNKOVIĆ Krešimir   VIN 3 : 2 2 : 3  X    X   :   1 : 1 5:5, 87:91 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ŠUNIĆ Alen : CRNKOVIĆ Krešimir 2 : 3 (-6, 6, 5,-8,-9)
    OPREŠNIK Kristija : 0   :    
2. kolo: ŠUNIĆ Alen : OPREŠNIK Kristijan 3 : 2 ( 8,-8, 9,-5, 6)
    CRNKOVIĆ Krešim : 0   :    
3. kolo: ŠUNIĆ Alen : 0   :    
    OPREŠNIK Kristija : CRNKOVIĆ Krešimir 3 : 2 (-6, 7,-7, 6, 8)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 10 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. RADAKOVIĆ Mia   KOS  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SALMA Matilda   SVJ 2 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. BOGDANOVIĆ Zoran   ORE 0 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: RADAKOVIĆ Mia : BOGDANOVIĆ Zoran 3 : 0 ( 4, 8,14)
    SALMA Matilda : 0   :    
2. kolo: RADAKOVIĆ Mia : SALMA Matilda 3 : 2 (-7,10, 7,-9, 7)
    BOGDANOVIĆ Zoran : 0   :    
3. kolo: RADAKOVIĆ Mia : 0   :    
    SALMA Matilda : BOGDANOVIĆ Zoran 2 : 3 (-7,-8, 8, 9,-6)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 11 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRŠOVNIK Leonard   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ZUPET Stojan   MAT 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. MARINKOVIĆ Dragomir   CRI 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KRŠOVNIK Leonar : MARINKOVIĆ Drago 3 : 0 ( 2, 3, 5)
    ZUPET Stojan : 0   :    
2. kolo: KRŠOVNIK Leonar : ZUPET Stojan 3 : 0 ( 2, 5, 5)
    MARINKOVIĆ Dra : 0   :    
3. kolo: KRŠOVNIK Leonar : 0   :    
    ZUPET Stojan : MARINKOVIĆ Drago 3 : 0 (12, 8, 8)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 12 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Denis   MAT  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. GIUNIO Bruno   ORE 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. DEVČIĆ Želimir   VIN 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Denis : DEVČIĆ Želimir 3 : 0 ( 1, 2, 7)
    GIUNIO Bruno : 0   :    
2. kolo: VIDOVIĆ Denis : GIUNIO Bruno 3 : 0 ( 6, 4,12)
    DEVČIĆ Želimir : 0   :    
3. kolo: VIDOVIĆ Denis : 0   :    
    GIUNIO Bruno : DEVČIĆ Želimir 3 : 1 ( 5,-13, 9,11)
                                           
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 13 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MATIJEVIĆ Spasoje   MAT  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. DELAČ Robert   KOS 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. PERAK Benedikt   UNI 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : PERAK Benedikt 3 : 0 ( 7, 8, 9)
    DELAČ Robert : 0   :    
2. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : DELAČ Robert 3 : 0 ( 8, 7, 6)
    PERAK Benedikt : 0   :    
3. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : 0   :    
    DELAČ Robert : PERAK Benedikt 3 : 1 (10, 9,-7,15)
                                           
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 14 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MAGAŠ Marinko   ORE  X    X 3 : 0 3 : 2   :   2 : 0 4 1.
2. KRNIĆ Vanessa   RIJ 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ŽBOGAR Zoran   MAT 2 : 3 3 : 1  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MAGAŠ Marinko : ŽBOGAR Zoran 3 : 2 ( 8, 9,-3,-7, 8)
    KRNIĆ Vanessa : 0   :    
2. kolo: MAGAŠ Marinko : KRNIĆ Vanessa 3 : 0 ( 2, 3, 5)
    ŽBOGAR Zoran : 0   :    
3. kolo: MAGAŠ Marinko : 0   :    
    KRNIĆ Vanessa : ŽBOGAR Zoran 1 : 3 (-2,-7, 8,-8)
                                           
1. Memorijal Arsen Petrović               Kostrena, 07.05.2022.   
Skupina - group 15 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ARBANAS Branko   KOS  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BORGIN Igor   PAŠ 2 : 3  X   X
3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. KOVAČEVIĆ Boris   KUK 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ARBANAS Branko : KOVAČEVIĆ Boris 3 : 0 ( 6, 5, 7)
    BORGIN Igor : 0   :    
2. kolo: ARBANAS Branko : BORGIN Igor 3 : 2 ( 6, 6,-7,-10, 7)
    KOVAČEVIĆ Boris : 0   :    
3. kolo: ARBANAS Branko : 0   :    
    BORGIN Igor : KOVAČEVIĆ Boris 3 : 1 ( 4,-12, 3, 8)

 

Završnica:

1. kolo: KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)- DELAČ Robert (KOS)                     3:0 ( 4, 4, 6)

            VIDOVIĆ Denis (MAT)        - KRŠOVNIK Emil (PAŠ)                 3:0 ( 4, 7, 5)

            SEMION Robert (KUK)        - BOGDANOVIĆ Zoran (ORE)        3:0 ( 7, 8, 9)

            SALMA Dominik (SVJ)        - GRAHOVAC Damir (CRI)              3:0 ( 4, 3,11)

            BORGIN Igor (PAŠ)             - ŠUKUNDA Darko (ORE)                3:1 ( 9,-2, 5, 4)

            MAGAŠ Marinko (ORE)      - OPREŠNIK Kristijan (KOS)            3:0 ( 6, 7, 9)

            KOVAČEVIĆ Branimir (KUK)- BUTORAC Mario (VIN)             3:0 ( 9, 9, 2)

            VIDOVIĆ Vitomir (KUK)    - ZUPET Stojan (MAT)                      3:0 ( 2, 5,10)

            MATIJEVIĆ Spasoje (MAT)- GIUNIO Bruno (ORE)                     3:1 (-3, 6,14,10)

            ŠUNIĆ Alen (ORE)               - VULIN Vedran                                3:0 ( 9, 9, 9)

            BERTONE Andrija (KUK)   - FABLE Ana (PAŠ)                           3:0 ( 2, 8, 9)

            MARAS Mile (KOS)             - BADURINA Davor (RAB)             3:1 (-9, 4, 2, 3)

            ARBANAS Branko (KOS)    - DEPOLI Aleksandar (ORE)            3:0 ( 8, 8,10)

            RADAKOVIĆ Mia (KOS)    - ŽBOGAR Zoran (MAT)                  3:2 (-5,-5, 5, 5, 5)

2. kolo: TURK Zoran (KUK)            - KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)            3:1 (-9, 8, 7, 9)

            SEMION Robert (KUK)        - VIDOVIĆ Denis (MAT)                  3:2 ( 7, 7,-8,-8,14)

            SALMA Dominik (SVJ)        - BORGIN Igor (PAŠ)                       3:0 ( 4, 3, 6)

            KOVAČEVIĆ Branimir (KUK)- MAGAŠ Marinko (ORE)            3:2 ( 9,-9, 8,-5, 4)

VIDOVIĆ Vitomir (KUK)    - MATIJEVIĆ Spasoje (MAT)           3:0 ( 4, 5, 2)

            ŠUNIĆ Alen (ORE)               - BERTONE Andrija (KUK)             3:2 (-8, 9,-8, 9, 7)

            MARAS Mile (KOS)             - ARBANAS Branko (KOS)             3:2 ( 7,-9, 9,-8, 7)

            JARDAS Ivan(RIJ)               - RADAKOVIĆ Mia (KOS)              3:0 ( 5, 7, 8)

Četvrtfinale: TURK Zoran (KUK)    - SEMION Robert (KUK)                 3:2 (-8, 6, 9,-9, 6)

            KOVAČEVIĆ Branimir (KUK)- SALMA Dominik (SVJ)             3:2 ( 9, 5,-7,-6, 7)

            VIDOVIĆ Vitomir (KUK)    - ŠUNIĆ Alen (ORE)                        3:1 ( 3, 9,-3, 9)

            JARDAS Ivan(RIJ)               - MARAS Mile (KOS)                      3:1 (-9, 4, 7, 7)

Polufinale: KOVAČEVIĆ Branimir (KUK)- TURK Zoran (KUK)            3:2 (-9, 9, 7, -8,11)

            JARDAS Ivan(RIJ)               - VIDOVIĆ Vitomir (KUK)              3:2 (-7, 5,-8, 8, 5)

Finale: JARDAS Ivan (RIJ) - KOVAČEVIĆ Branimir (KUK)            3:0 (10, 4, 9)

Video

Video