Pojedinačno prvenstvo veterana - rezultati

POJEDINAČNO PRVENSTVO PGŽ  - Matulji,11.12.2022.             VETERANI 50-59 POJEDINAČNO KVALIFIKACIJE
                                             
SKUPINA 1 SEMION Robert ZUPET Stojan MARKOVSKI Saško 0 POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 SEMION Robert KUK  XXX    4,4,2,, 2,6,3,, ,,,, 2 6 : 0 45 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
2 0 ZUPET Stojan MAT -4,-4,-2,,     XXX -7,6,5,-10,9 ,,,, 1 3 : 5 -16 3 2
0 : 3 3 : 2 0 : 0
3 0 MARKOVSKI Saško RAB -2,-6,-3,, 7,-6,-5,10,-9  XXX    ,,,, 0 2 : 6 -29 2 3
0 : 3 2 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 2 BAČIĆ Zvonimir MAGAŠ Marinko BUZA VIDAS Zlatko RAMIĆ Darko POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 BAČIĆ Zvonimir KVA  XXX    -8,9,6,6, 2,-14,2,-7,6 -8,-9,1,4,4 3 9 : 5 45 6 1
3 : 1 3 : 2 3 : 2
2 0 MAGAŠ Marinko ORE 8,-9,-6,-6,     XXX 5,12,6,, 12,1,7,, 2 7 : 3 20 5 2
1 : 3 3 : 0 3 : 0
3 0 BUZA VIDAS Zlatko RAB -2,14,-2,7,-6 -5,-12,-6,,  XXX    8,5,-5,6, 1 5 : 7 -22 4 3
2 : 3 0 : 3 3 : 1
4 0 RAMIĆ Darko 0 8,9,-1,-4,-4 -12,-1,-7,, -8,-5,5,-6,  XXX    0 3 : 9 -43 3 4
2 : 3 0 : 3 1 : 3

 

Završnica:      

Polufinale:      Semion Robert            - Magaš Marinko        3:0 ( 4, 2, 5)

                        Bačić Zvonimir           - Zupet Stojan             3:1 (-9, 4, 3,11)

Finale: Semion Robert (Matulji) – Bačić Zvonimir (Kvarner) 3:1 ( 6, 5,-7, 8)

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO PGŽ - MATULJI,11.12.2022.               VETERANI 60+ POJEDINAČNO KVALIFIKACIJE
                                             
SKUPINA 1 MARAS Mile ŽBOGAR Zoran TORBARINA Bruno X POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 MARAS Mile KUK     XXX -11,2,3,1, 10,8,5,, ,,,, 2 6 : 1 36 4 1
3 : 1 3 : 0 0 : 0
2 0 ŽBOGAR Zoran MAT 11,-2,-3,-1,     XXX 8,9,9,, ,,,, 1 4 : 3 -18 3 2
1 : 3 3 : 0 0 : 0
3 0 TORBARINA Bruno KVA -10,-8,-5,, -8,-9,-9,,   XXX  ,,,, 0 0 : 6 -18 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
0 X X X ,,,, ,,,, ,,,,     XXX 0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 2 MATIJEVIĆ Spasoje MARIĆ Jozo TOMEKOVIĆ Edo MARINKOVIĆ Dragomir POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 MATIJEVIĆ Spasoje MAT     XXX 5,8,7,, 8,6,5,, -9,9,6,5, 3 9 : 1 38 6 1
3 : 0 3 : 0 3 : 1
2 0 MARIĆ Jozo SVJ -5,-8,-7,,     XXX 5,9,9,, 3,2,3,, 2 6 : 3 22 5 2
0 : 3 3 : 0 3 : 0
3 0 TOMEKOVIĆ Edo 0 -8,-6,-5,, -5,-9,-9,,     XXX 1,8,13,, 1 3 : 6 -9 4 3
0 : 3 0 : 3 3 : 0
4 0 MARINKOVIĆ Dragomir CRI 9,-9,-6,-5, -3,-2,-3,, -1,-8,-13,,     XXX 0 1 : 9 -51 3 4
1 : 3 0 : 3 0 : 3
                                             
SKUPINA 3 ARBANAS Branko MILADINOVIĆ Živko MARIĆ Borislav 0 POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 ARBANAS Branko KOS     XXX -5,6,5,-10,5 8,6,9,, ,,,, 2 6 : 2 19 4 1
3 : 2 3 : 0 0 : 0
3 0 MILADINOVIĆ Živko MAT 5,-6,-5,10,-5     XXX -6,-9,-2,, ,,,, 0 2 : 6 -25 2 3
2 : 3 0 : 3 0 : 0
2 0 MARIĆ Borislav OPA -8,-6,-9,, 6,9,2,,     XXX ,,,, 1 3 : 3 6 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,     XXX 0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 4 JAKAŠA Miro PEJIĆ Vanja BADURINA Davor 0 POBJEDA SET-RAZLIKA POEN-RAZ BOD PLAS.
1 0 JAKAŠA Miro SRD     XXX 0,0,0,, 8,8,-8,8, ,,,, 2 6 : 1 39 4 1
3 : 0 3 : 1 0 : 0
3 0 PEJIĆ Vanja KUK 0,0,0,,     XXX 5,7,-9,-9,-9 ,,,, 0 2 : 6 -29 2 3
0 : 3 2 : 3 0 : 0
2 0 BADURINA Davor RAB -8,-8,8,-8, -5,-7,9,9,9     XXX ,,,, 1 4 : 5 -10 3 2
1 : 3 3 : 2 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,     XXX 0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0

 

Završnica

Četvrtfinale:   Maras Mile                  - Marić Borislav         3:1 ( 8, 6,-6,11)

Jakaša Miro                 - Marić Jozo               3:2 (-7,-9,10, 2, 9)

                        Arbanas Branko          - Žbogar Zoran           3:0 ( 6, 8, 6)

Matijević Spasoje       - Badurina Davor        3:0 ( 7, 1, 4)

Polufinale:      Maras Mile                  - Jakaša Miro              3:2 (-8, 5,10,-10, 5)

Matijević Spasoje        - Arbanas Branko       3:0 ( 7,10, 6)

Finale: Spasoje Matijević (Matulji) – Mile Maras (Kukuljanovo) 3:1 ( 6,-11, 8, 7)

 

Video

Video