Bilten broj 9-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VIII. kola:

 

MATULJI
-

OREHOVICA 2

4 : 0

Vidović Denis

-
Bogdanović Zoran
3:1 (13, 9,-9, 4)

Toto Tomislav

-
Šuperina Adrijano
3:2 ( 4, 6,-8,-7,10)

Matijević Spasoje

-

Magaš Marinko

3:0 (10, 5,10)

Vidović, Matijević

-
Šuperina, Bogdanović
3:1 ( 6, 8,-10, 5)

 

KUKULJANOVO

-

OPATIJA 08

4 : 0

Kovačević Branimir

-
Budak Avelino
3:0 ( 2, 1, 5)

Vidović Vitomir

-
Marić Borislav
3:0 ( 6, 9, 5)

Bertone Andrija

-

Smiljanić Damir

3:0 ( 6, 7, 7)

Bertone, Semion

-
Budak, Smiljanić
3:0 ( 5, 4, 7)

 

KOSTRENA 1
-

OREHOVICA 1

4 : 2

Maras Mile

-
Marušić Željko
3:0 ( 5, 3, 6)

Radaković Mia

-
Valenta Josip
2:3 ( 7,-10, 8,-5,-7)

Morić Duško

-

Šunić Alen

3:0 ( 7, 9,10)

Morić, Maras

-
Šunić, Valenta
3:1 ( 9,-7,10, 4)

Maras Mile

-
Valenta Josip
1:3 (-6,-9,10,-7)

Morić Duško

-
Marušić Željko
3:0 ( 4, 8, 6)

 

Redoslijed nakon VIII. kola:

1. OREHOVICA 1

8

7

1

30:7

15

2. KUKULJANOVO

8

7

1

29:8

15

3. KOSTRENA 1

8

6

2

25:16

14

4. MATULJI

8

2

6

16:26

10

5. OREHOVICA 2

8

2

6

9:28

9

6. OPATIJA 08

8

0

8

8:32

8

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat VII kola:

 

MALINSKA DUB.

-

KOSTRENA 2

4 : 2

Baša Nikola

-

Oprešnik Kristijan

3:1 (-8, 8, 6, 3)

Miler Čedomir

-

Špehar Predrag

0:3 (-3,-3,-6)

Saftić Vedran

-

Delač Robert

3:1 (-11,11, 8, 3)

Saftić, Baša

-

Delač, Oprešnik

2:3 (-8,13, 8,-8,-11)

Baša Nikola

-

Špehar Predrag

3:0 ( 7, 9, 5)

Saftić Vedran

-

Oprešnik Kristijan

3:1 (-7, 5, 7, 5)

 

Rezultati IX. kola:

 

RIJEKA

-

SVETI JAKOV

4 : 3

Zekanović Mirta

-

Ivčić Davor

0:3 (-8,-6,-7)

Grbac Mladen

-

Marić Jozo

1:3 ( 9,-5,-10,-9)

Krnić Vanessa

-

Kevrić Robert

3:0 ( 3, 5, 3)

Krnić, Jardas

-

Marić, Ivčić

3:0 ( 5, 3, 8)

Zekanović Mirta

-

Marić Jozo

0:3 (-6,-2,-5)

Krnić Vanessa

-

Ivčić Davor

3:0 ( 7, 2, 4)

Grbac Mladen

-

Kevrić Robert

3:1 ( 5,-4, 4,18)

 

CRIKVENICA

-

RAB

4 : 1

Car Igor

-

Badurina Davor

3:0 (11, 3, 7)

Škoro Zoran

-

Lončarić Igor

3:1 ( 6,-6, 6,12)

Marinković Dragomir

-

Buza Vidas Zlatko

0:3 (-9,-10,-11)

Car, Škoro

-

Badurina, Markovski

3:1 (-9, 7, 4, 6)

Car Igor

-

Lončarić Igor

3:0 (10, 3, 9)

 

VINODOL 1
-

RJEČINA

4 : 0

Butorac Mario

-
Vurušić Zvonimir
3:1 ( 9,-9, 6, 4)

Leko Goran

-
Juretić Marino
3:0 ( 6, 6, 6)

Devčić Želimir

-

Nikolić Goran

3:0 ( 6, 6, 6)

Hejpeter, Butković

-
Juretić, Nikolić
3:0 ( 6, 6, 6)

 

VINODOL 2

-

UNIRI

4 : 1

Grbac Sanjin

-

Perak Benedikt

3:0 ( 8, 4, 4)

Šostarić Nenad

-

Halilović Zlatko

1:3 ( 7,-8,-7,-7)

Muškić Mario

-

Matešić Lovro

3:1 ( 4, 9,-4, 8)

Muškić, Grbac

-

Perak, Halilović

3:0 ( 8, 9, 3)

Grbac Sanjin

-

Halilović Zlatko

3:2 ( 6,10,-10,-9, 2)

 

LOŠINJ
-

PAŠAC

0 : 4

Devčić Dubravko

-
Borgin Igor
1:3 (-8,-9,10,-5)

Licitar Jasmin

-
Fable Ana
2:3 ( 9,-8,-3, 8,-12)

Broz Goran

-

Pucl Vedran

1:3 ( 5,-12,-15,-5)

Devčić, Broz

-
Pucl, Kršovnik L.
1:3 ( 9,-9,-7,-6)

 

SRDOČI

-

KOSTRENA 2

ODGOĐENO

 

MALINSKA DUB.

-

OREHOVICA 3

4 : 0

Saftić Vedran

-

Mauhar Denis

3:1 (-9, 8, 8, 5)

Šantić Adrian

-

Stilin Tihomir

3:1 (-4, 4, 7, 5)

Žic Denis

-

Muminović Suljo

3:2 ( 5,-18,-7,10, 6)

Baša, Miler

-

Mauhar, Muminović

3:1 ( 7, 8,-8, 4)

 

Redoslijed nakon IX. kola:

 

1. PAŠAC

9

8

1

34: 9

17

2. KOSTRENA 2

8

6

2

26:18

14

3. RIJEKA

9

5

4

27:25

14

4. VINODOL 2

9

5

4

27:25

14

5. LOŠINJ

8

5

3

24:17

13

6. RAB

9

4

5

22:24

13

7. OREHOVICA 3

9

4

5

21:26

13

8. VINODOL 1

9

4

5

23:27

13

9. CRIKVENICA

9

4

5

21:28

13

10.RJEČINA

9

4

5

17:28

13

11.SRDOČI

7

5

2

24:11

12

12.MALINSKA DUBAŠNICA

8

4

4

25:21

11

13.UNIRI

9

1

8

16:35

10

14.SVETI JAKOV

8

1

7

18:31

9

Video

Video