Bilten broj 6-2020/21

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati V. kola:

 

SRDOČI

-
OREHOVICA 1
4 : 1

Kuzmić Dorijan

-

Valenta Josip

3:0 ( 7, 5, 6)

Vulin Vedran

-

Činko Anton

0:3 (-5,-8,-5)

Divković Mario

-

Šunić Alen

3:0 ( 3, 4, 4)

Divković, Kuzmić

-

Činko, Šunić

3:2 (-6, 8, 5,-10, 7)

Kuzmić Dorijan

-

Činko Anton

3:1 (-8, 7, 5, 4)

 

OPATIJA 08 - 2

-
KUKULJANOVO
0 : 4

Rubeša Danijel

-
Vidović Vitomir

0:3 (-7,-11,-9)

Smiljanić Damir
-
Bertone Andrija

0:3 (-3,-10,-2)

Marić Borislav
-

Jardas Ivan

0:3 (-4,-6,-9)

Rubeša, Smiljanić
-
Bertone, Jardas
0:3 (-8,-12,-5)

 

OPATIJA 08 - 1

-
PAŠAC 1
2 : 4

Vukelić Alen

-

Semion Robert

0:3 (-5,-5,-9)

Kinkela Danijel

-

Kršovnik Leonard

0:3 (-3,-10,-8)

Ganzelja Ivo

-

Matijević Spasoje

3:1 ( 9, 5,-8, 8)

Vukelić, Kinkela

-

Kršovnik, Semion

0:3 (-6,-4,-6)

Vukelić Alen

-

Kršovnik Leonard

3:1 ( 7, 6,-8, 6)

Ganzelja Ivo

-

Semion Robert

0:3 (-9,-9,-12)

 

Redoslijed nakon V. kola:

1. KUKULJANOVO

4

4

0

16: 2

8

2. PAŠAC 1

5

3

2

17:10

8

3. SRDOČI

5

3

2

13:14

8

4. OPATIJA 08 – 1

4

2

2

12: 9

6

5. OREHOVICA 1

4

2

2

10:14

6

6. KOSTRENA 1

4

1

3

8:14

5

7. OPATIJA 08 - 2

4

0

4

3:16

4

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati V. kola:

 

LOŠINJ

-

OREHOVICA 3

ODGOĐENO

 

KVARNER

-

PAŠAC 2

ODGOĐENO

 

OREHOVICA 2

-

MALINSKA DUB.

4 : 3

Magaš Marinko

-

Baša Nikola

2:3 ( 7,-9,10,-7,-5)

Šuperina Adrijano

-

Šantić Adrian

3:0 ( 8, 7,11)

Bogdanović Zoran

-

Bogović Ivan

3:0 ( 7, 4, 5)

Šuperina, Bogdanović

-

Baša, Šantić

2:3 (10,-9, 9,-8,-8)

Magaš Marinko

-

Šantić Adrian

3:0 ( 8, 6,11)

Bogdanović Zoran

-

Baša Nikola

0:3 (-6,-9,-9)

Šuperina Adrijano

-

Bogović Ivan

3:1 ( 3, 5,-7, 8)

 

KOSTRENA 2

-

MATULJI

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon V. kola:

1. MATULJI

4

4

0

16: 5

8

2. OREHOVICA 2

5

3

2

15:12

8

3. OREHOVICA 3

4

3

1

13: 8

7

4. MALINSKA DUBAŠNICA

3

2

1

11: 5

5

5. KOSTRENA 2

4

1

3

8:14

5

6. KVARNER

4

1

3

7:13

5

7. LOŠINJ

2

0

2

3: 8

2

8. PAŠAC 2

2

0

2

0: 8

2

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VI. kola:

KOSTRENA 3

-

SVETI JAKOV

ODGOĐENO

VINODOL 2

-

RJEČINA

ODGOĐENO

 

 

   

RAB

-

RIJEKA

4 : 3

Lončarić Igor

-

Stilin Ervin

1:3 (-8,-7, 9,-6)

Badurina Davor

-

Grbac Mladen

2:3 (10,-7,-8,11,-10)

Buza Vidas Zlatko

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 6, 3, 9)

Badurina, Lončarić

-

Stilin, Grbac

3:2 ( 8,-6,-9, 8, 9)

Badurina Davor

-

Stilin Ervin

2:3 (-6, 8,-8, 8,-6)

Lončarić Igor

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 3, 4, 6)

Buza Vidas Zlatko

-

Grbac Mladen

3:2 (-3, 8, 7,-8, 9)

 

 

   
VINODOL 1

-

OPATIJA 08 - 3

ODGOĐENO

 

 

   
UNIRI

-

CRIKVENICA 2

0 : 4

Perak Benedikt

-

Car Igor

0:3 (-8,-12,-5)

Mićanović Saša

-

Marinković Dragomir

2:3 ( 3, 9,-6,-6,-2)

Ban Mladen

-

Škoro Zoran

2:3 (10,-11,-6,10,-11)

Perak, Ban

-

Car, Lučić

2:3 ( 6, 6,-6,-9,-6)

Redoslijed nakon VI. kola:

1. CRIKVENICA 2

6

6

0

24: 9

12

2. CRIKVENICA 1

5

4

1

17: 7

9

3. RAB

5

4

1

19:12

9

4. RIJEKA

5

2

3

14:14

7

5. RJEČINA

4

2

2

13:12

6

6. KOSTRENA 3

4

2

2

 11:13

6

7. VINODOL 2

3

2

1

    9: 8

5

8. SVETI JAKOV

4

1

3

   6:14

5

9. UNIRI

4

0

4

   5:16

4

10.VINODOL 1

3

0

3

   7:12

3

11.OPATIJA 08 - 3

3

0

3

   4:11

3

OBAVIJESTI:

-Igračice: Ana Fable (Pašac 2) i Vanessa Krnić (Kvarner) izgubile su pravo nastupa u 2. PGŽ ligi zbog nastupa u 1. Hrvatskoj ligi zapad za žene.

-Novi igrači

PAŠAC 2: Fable Silvana

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: LOŠINJ, PAŠAC 2, SVETI JAKOV.

Video

Video