Bilten broj 5-2020/21

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IV. kola:

 

PAŠAC 1
-

OPATIJA 08 - 2

4 : 0
Kršovnik Leonard
-

Smiljanić Damir

3:1 ( 6,-7, 2, 5)

Matijević Spasoje
-

Rubeša Danijel

3:1 (-3, 7,13, 9)

Semion Robert
-

Marić Borislav

3:0 ( 9, 4, 5)

Matijević, Semion
-

Rubeša, Smiljanić

3:0 ( 8, 5, 7)

 

KUKULJANOVO

-
SRDOČI
4 : 0

Vidović Vitomir

-
Vulin Vedran

3:0 ( 5, 5, 9)

Turk Zoran
-
Radaković Mia

3:0 ( 3, 9,12)

Kovačević Branimir
-

Jakaša Miro

3:0 ( 4, 2,11)

Kovačević, Bertone
-
Vulin, Jakaša
3:1 (-8, 7, 8, 7)

 

KOSTRENA 1

-
OREHOVICA 1
3 : 4

Morić Duško

-

Šunić Alen

3:0 ( 6, 3,10)

Maras Mile

-

Valenta Josip

1:3 (-7,-7, 9,-4)

Protuđer Igor

-

Činko Anton

0:3 (-5,-12,-11)

Morić, Protuđer

-

Činko, Valenta

3:2 ( 9,-8,-7, 8,10)

Morić Duško

-

Valenta Josip

3:0 ( 8, 5, 8)

Protuđer Igor

-

Šunić Alen

2:3 ( 8,-9,-9, 9,-5)

Arbanas Branko

-

Činko Anton

0:3 (-4,-8,-6)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. KUKULJANOVO

3

3

0

12: 2

6

2. PAŠAC 1

4

2

2

13: 8

6

3. SRDOČI

4

2

2

9:13

6

4. OPATIJA 08 – 1

3

2

1

10: 5

5

5. OREHOVICA 1

3

2

1

9:10

5

6. KOSTRENA 1

4

1

3

8:14

5

7. OPATIJA 08 - 2

3

0

3

3:12

3

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IV. kola:

 

OREHOVICA 3

-

KOSTRENA 2

4 : 3

Turić Emanuel

-

Delač Robert

1:3 (-6, 7,-7,-9)

Stilin Tihomir

-

Špehar Predrag

2:3 ( 5,-3,-3, 9,-10)

Giunio Bruno

-

Oprešnik Kristijan

3:1 ( 7, 4,-2, 3)

Giunio, Turić

-

Špehar, Oprešnik

3:1 ( 4,-12, 6, 6)

Marušić Željko

-

Špehar Predrag

3:0 ( 8, 7, 5)

Giunio Bruno

-

Delač Robert

0:3 (-7,-9,-2)

Stilin Tihomir

-

Oprešnik Kristijan

3:0 (10, 9, 8)

 

MATULJI

-

OREHOVICA 2

4 : 2

Vidović Denis

-

Magaš Marinko

3:2 ( 6,-11,-6, 9,10)

Toto Tomislav

-

Šuperina Adrijano

3:2 (-9,10,-7,12, 4)

Žbogar Zoran

-

Bogdanović Zoran

1:3 (-9,10,-4,-7)

Vidović, Toto

-

Magaš, Bogdanović

1:3 (10,-8,-7,-10)

Vidović Denis

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 8, 8, 3)

Žbogar Zoran

-

Magaš Marinko

3:1 (-8, 9, 5, 8)

 

MALINSKA DUB.

-

KVARNER

4 : 0

Šakić Adrian

-

Matešić Lovro

3:2 ( 5,-8,-8, 5, 5)

Baša Nikola

-

Ćubelić Antonio

3:0 ( 7, 7, 3)

Saftić Vedran

-

Mrkalj Andrei

3:0 ( 7, 4, 8)

Žic, Miler

-

Ćubelić, Mrkalj

3:1 (-4, 4, 9,13)

 

LOŠINJ

-

PAŠAC 2

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. MATULJI

4

4

0

16: 5

8

2. OREHOVICA 3

4

3

1

13: 8

7

3. OREHOVICA 2

4

2

2

11: 9

6

4. KVARNER

4

1

3

7:13

5

5. KOSTRENA 2

4

1

3

8:14

5

6. MALINSKA DUBAŠNICA

2

2

0

8: 1

4

7. LOŠINJ

2

0

2

3: 8

2

8. PAŠAC 2

2

0

2

0: 8

2

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati V. kola:

CRIKVENICA 2

-

VINODOL 1

4 : 3

Marinković Dragomir

-

Hejpeter Josip

3:0 ( 8, 6, 7)

Car Igor

-

Grbac Sanjin

3:0 ( 2, 6, 6)

Škoro Zoran

-

Butorac Mario

1:3 ( 7,-5,-8,-6)

Car, Škoro

-

Butorac, Grbac

2:3 (-9, 4,-5, 6,-4)

Marinković Dragomir

-

Grbac Sanjin

0:3 (-7,-6,-12)

Škoro Zoran

-

Hejpeter Josip

3:0 (12, 7, 8)

Car Igor

-

Butorac Mario

3:0 ( 9, 7, 6)

 

 

   

OPATIJA 08 - 3

-

RAB

2 : 4

Meak Donatello

-

Badurina Davor

3:0 ( 8, 4, 2)

Šušnjić Borna

-

Markovski Sašo

0:3 (-3,-4,-3)

Mašinović Nolan

-

Buza Vidas Zlatko

1:3 (-9, 9,-6,-7)

Meak, Mašinović

-

Badurina, Markovski

0:3 (-10,-5,-7)

Meak Donatello

-

Markovski Sašo

3:0 ( 6,10, 9)

Mašinović Nolan

-

Badurina Davor

1:3 (-5,-10, 8,-10)

 

 

   
RIJEKA

-

VINODOL 2

ODGOĐENO

 

 

RJEČINA

-

KOSTRENA 3

3 : 4

Vurušić Zvonimir

-

Orkić Ilija

3:1 ( 8, 8,-7, 9)

Ban Marko

-

Ključarić Silvio

1:3 (-8, 9,-13,-4)

Tomeković Edo

-

Vladilo Miroslav

3:0 ( 7, 7, 5)

Vurušić, Juretić

-

Ključarić, Orkić

3:1 (-10, 5, 6, 3)

Vurušić Zvonimir

-

Ključarić Silvio

1:3 (-9, 7,-5,-8)

Tomeković Edo

-

Orkić Ilija

1:3 (-10, 4,-11,-8)

Ban Marko

-

Vladilo Miroslav

0:3 (-9,-9,-9)

 

 

   

SVETI JAKOV

-

CRIKVENICA 1

1 : 4

Kevrić Robert

-

Bradarić Borko

0:3 (-6,-4,-2)

Miharija Dino

-

Muškić Mario

0:3 (-2,-6,-7)

Srdoč Lucijan

-

Knez Davor

3:1 ( 7,-8, 5, 6)

Kevrić, Miharija

-

Muškić, Bradarić

0:3 (-8,-4,-2)

Kevrić Robert

-

Muškić Mario

0:3 (-8,-5,-5)

Redoslijed nakon V. kola:

1. CRIKVENICA 2

5

5

0

20: 9

10

2. CRIKVENICA 1

5

4

1

17: 7

9

3. RAB

4

3

1

15: 9

7

4. RJEČINA

4

2

2

13:12

6

5. RIJEKA

4

2

2

11:10

6

6. KOSTRENA 3

4

2

2

   11:13

6

7. VINODOL 2

3

2

1

    9: 8

5

8. SVETI JAKOV

4

1

3

   6:14

5

9. VINODOL 1

3

0

3

   7:12

3

10.UNIRI

3

0

3

   5:12

3

11.OPATIJA 08 - 3

3

0

3

   4:11

3

OBAVIJESTI:

-Novi voditelj ekipe Orehovica 1 je Josip Valenta, mobitel: 098-9698 914.

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, SVETI JAKOV.

Video

Video