Bilten broj 3-2020/21

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat II. kola:

 

PAŠAC 1
-

KOSTRENA 1

4 : 0

Matijević Spasoje

-

Arbanas Branko

3:1 (-10, 2, 2, 8)

Kršovnik Leonard
-

Protuđer Igor

3:1 ( 6, 8,-10, 8)

Semion Robert
-

Maras Mile

3:0 ( 9, 6, 4)

Kršovnik, Semion
-

Arbanas, Protuđer

3:0 ( 3, 7, 3)

 

Rezultati III. kola:

 

KOSTRENA 1

-
KUKULJANOVO
1 : 4

Maras Mile

-

Kovačević Branimir

1:3 (-4,-2,10,-5)

Protuđer Igor

-

Bertone Andrija

1:3 (-8,10,-9,-7)

Arbanas Branko

-

Mičetić Boris

3:0 ( 9, 6, 8)

Arbanas, Maras

-

Kovačević, Bertone

1:3 (-6,-10, 9,-7)

Maras Mile

-

Bertone Andrija

0:3 (-9,-9,-8)

 

SRDOČI

-
PAŠAC 1
4 : 2

Kuzmić Dorian

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 4, 8, 5)

Jakaša Miro
-

Semion Robert

0:3 (-5,-10,-4)
Divković Mario
-

Kršovnik Leonard

3:0 ( 3, 4, 7)

Divković, Jakaša M.
-

Kršovnik, Semion

0:3 (-6,-7,-8)

Kuzmić Dorian

-

Semion Robert

3:1 ( 9,-11, 9, 9)

Divković Mario

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 2, 2, 4)

 

OPATIJA 08 - 2

-
OPATIJA 08 - 1
0 : 4

Rubeša Danijel

-
Simčić Lukas

0:3 (-9,-7,-7)

Smiljanić Damir
-
Vukelić Alen

0:3 (-4,-8,-5)

Marić Borislav
-

Ganzelja Ivo

0:3 (-2,-5,-4)

Rubeša, Smiljanić
-
Vukelić, Ganzelja
1:3 (-8, 6,-1,-8)

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. OPATIJA 08 – 1

3

2

1

10:  5

5

2. SRDOČI

3

2

1

  9:  9

5

3. KUKULJANOVO

2

2

0

  8:  2

4

4. PAŠAC 1

3

1

2

  9:  8

4

5. KOSTRENA 1

3

1

2

  5:10

4

6. OREHOVICA 1

2

1

1

  5:  7

3

7. OPATIJA 08 - 2

2

0

2

  3:  8

2

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati III. kola:

 

PAŠAC 2

-

OREHOVICA 3

0 : 4

Borgin Igor

-

Turić Emanuel

0:3 (-8,-6,-7)

Kršovnik Emil

-

Giunio Bruno

0:3 (-7,-6,-12)

Fable Ana

-

Stilin Tihomir

0:3 (-5,-8,-6)

Kršovnik, Fable A.

-

Marušić, Turić

1:3 ( 5,-9,-7,-9)

 

LOŠINJ

-

MALINSKA DUB.

ODGOĐENO

 

KVARNER

-

MATULJI

2 : 4

Ćubelić Antonio

-

Toto Tomislav

3:0 ( 7, 8,10)

Budak Avelino

-

Vidović Denis

0:3 (-4,-7,-8)

Matešić Lovro

-

Žbogar Zoran

2:3 (-4, 4,-5, 8,-4)

Ćubelić, Budak

-

Vidović, Toto

0:3 (-8,-6,-9)

Ćubelić Antonio

-

Vidović Denis

3:1 ( 8, 8,-8, 5)

Matešić Lovro

-

Toto Tomislav

0:3 (-1,-5,-2)

 

OREHOVICA 2

-

KOSTRENA 2

4 : 0

Mauhar Denis

-

Špehar Predrag

3:1 (10,-9, 8, 6)

Bogdanović Zoran

-

Delač Robert

3:1 (-5, 3, 6, 4)

Magaš Marinko

-

Oprešnik Kristijan

3:0 ( 7, 5, 4)

Bogdanović, Šuperina

-

Špehar, Puž

3:0 ( 6, 7, 4)

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. MATULJI

3

3

0

12:  3

6

2. OREHOVICA 2

3

2

1

  9:  5

5

3. OREHOVICA 3

3

2

1

  9:  5

5

4. KVARNER

3

1

2

  7:  9

4

5. KOSTRENA 2

3

1

2

  5:10

4

6. MALINSKA DUBAŠNICA

1

1

0

  4:  1

2

7. LOŠINJ

2

0

2

  3:  8

2

8. PAŠAC 2

2

0

2

  0:  8

2

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati III. kola:

UNIRI

-

RAB

2 : 4

Perak Benedikt

-

Lončarić Igor

3:1 ( 7, 8,-8, 6)

De Privitellio Sergio

-

Buza Vidas Zlatko

2:3 (-7,-9, 8, 9,-6)

Bengin Siniša

-

Badurina Davor

0:3 (-7,-7,-5)

Perak, De Privitellio

-

Badurina, Lončarić

0:3 (-3,-8,-8)

Perak Benedikt

-

Buza-Vidas Zlatko

3:0 ( 5, 6, 7)

Bengin Siniša

-

Lončarić Igor

0:3 (-6,-5-4)

 

 

   
CRIKVENICA 2

-

VINODOL 2

4 : 1

Škoro Zoran

-

Šostarić Nenad

3:0 ( 5, 5, 6)

Car Igor

-

Mrvac Dario

3:0 ( 3, 5, 5)

Marinković Dragomir

-

Leko Goran

1:3 (-5,-9, 4,-8)

Car, Škoro

-

Devčić, Butković

3:0 ( 5, 3, 3)

Škoro Zoran

-

Mrvac Dario

3:1 ( 9, 5,-10, 8)

 

 

   

OPATIJA 08 - 3

-

KOSTRENA 3

ODGOĐENO

 

 

   

RIJEKA

-

CRIKVENICA 1

0 : 4

Nišandžić Dejan

-

Bradarić Borko

0:3 (-9,-2,-7)

Grbac Mladen

-

Muškić Mario

0:3 (-6,-6,-8)

Zekanović Mirta

-

Knez Davor

0:3 (-6,-4,-7)

Nišandžić, Zekanović

-

Bradarić, Knez

0:3 (-6,-2,-9)

 

 

   

RJEČINA

-

SVETI JAKOV

4 : 1

Nikolić Goran

-

Ivčić Davor

3:2 (-8,-8, 8, 6, 5)

Vurušić Zvonimir

-

Juretić Maja

0:3 (-2,-9,-5)

Tomeković Edo

-

Kevrić Robert

3:1 (-9, 6, 1, 7)

Nikolić Juretić

-

Ivčić, Juretić M.

3:0 (10, 8, 9)

Ban Marko

-

Sočković Filip

3:0 ( 5, 9, 8)

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. CRIKVENICA 2

3

3

0

12:  3

6

2.CRIKVENICA 1

3

2

1

  9:  4

5

3. VINODOL 2

3

2

1

  9:  8

5

4. RAB

2

2

0

  8:  3

4

5. RJEČINA

2

2

0

  8:  4

4

6. RIJEKA

3

1

2

  7:  8

4

7. SVETI JAKOV

3

1

2

  5:10

4

8. KOSTRENA 3

2

1

1

  5:  6

3

9. UNIRI

3

0

3

  5:12

3

10.VINODOL 1

2

0

2

  4:  8

2

11.OPATIJA 08 - 3

2

0

2

  2:  8

2

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

-UNIRI: Ban Mladen, Mićanović Saša

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI , SVETI JAKOV.

Video

Video