Bilten broj 2-2020/21

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

 

OPATIJA 08 - 1

-
SRDOČI
4 : 1

Ganzelja Ivo

-

Vulin Vedran

3:0 ( 7, 9, 7)

Simčić Lukas
-

Radaković Mia

3:1 ( 9,-24, 6, 9)

Vukelić Alen
-

Jakaša Miro

3:0 ( 3, 9, 6)

Vukelić, Ganzelja
-

Vulin, Jakaša M.

1:3 ( 2,-10,-7,-11)

Ganzelja Ivo

-

Radaković Mia

3:1 ( 6, 9,-15, 3)

 

PAŠAC 1
-

KOSTRENA 1

ODGOĐENO

 

KUKULJANOVO
-
OREHOVICA 1
4 : 1

Vidović Vitomir

-

Činko Anton

1:3 ( 8,-10,-10,-10)

Kovačević Branimir

-

Valenta Josip

3:0 ( 4, 7, 9)

Jardas Ivan

-

Pejić Vanja

3:2 (-10, 9,-8, 9, 3)

Jardas, Turk

-

Činko, Valenta

3:1 (-8, 8, 4, 8)

Vidović Vitomir

-

Valenta Josip

3:2 (-8,-8, 8, 4, 5)

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. OPATIJA 08 – 1

2

1

1

6:5

3

2. SRDOČI

2

1

1

5:7

3

3. OREHOVICA 1

2

1

1

5:7

3

4. KUKULJANOVO

1

1

0

4:1

2

5. KOSTRENA 1

1

1

0

4:2

2

6. PAŠAC 1

1

0

1

3:4

1

7. OPATIJA 08 - 2

1

0

1

3:4

1

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

 

OREHOVICA 3

-

OREHOVICA 2

4 : 1

Turić Emanuel

-

Bogdanović Zoran

0:3 (-9,-12,-4)

Stilin Tihomir

-

Šukunda Darko

3:2 (-9, 9, 8,-5,10)

Giunio Bruno

-

Mauhar Denis

3:1 (-7, 9, 8, 6)

Giunio, Turić

-

Bogdanović, Šukunda

3:2 (-8,-9,13, 7, 9)

Turić Emanuel

-

Šukunda Darko

3:0 ( 6,10, 2)

 

KOSTRENA 2

-

KVARNER

1 : 4

Špehar Predrag

-

Krnić Vanessa

3:0 ( 4, 6, 6)

Delač Robert

-

Ćubelić Antonio

2:3 (-4, 7,-2, 8,-6)

Oprešnik Kristijan

-

Mrkalj Andrei

0:3 (-8,-6,-9)

Špehar, Delač

-

Krnić I. i V.

1:3 (-8,-8, 5,-7)

Špehar Predrag

-

Ćubelić Antonio

0:3 (-8,-11,-3)

 

MATULJI

-

LOŠINJ

4 : 1

Vidović Denis

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 7, 2, 2)

Žbogar Zoran

-

Devčić Dubravko

1:3 (-9,-6, 9,-5)

Zupet Stojan

-

Broz Goran

3:0 ( 5, 4, 8)

Zupet, Vidović

-

Devčić, Licitar

3:0 ( 3, 9,10)

Vidović Denis

-

Devčić Dubravko

3:0 ( 4, 5, 8)

 

MALINSKA DUB.

-

PAŠAC 2

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. MATULJI

2

2

0

8:1

4

2. OREHOVICA 2

2

1

1

5:5

3

3. OREHOVICA 3

2

1

1

5:5

3

4. KVARNER

2

1

1

5:5

3

5. KOSTRENA 2

2

1

1

5:6

3

6. MALINSKA DUBAŠNICA

1

1

0

4:1

2

7. LOŠINJ

2

0

2

3:8

2

8. PAŠAC 2

1

0

1

0:4

1

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

SVETI JAKOV

-

RIJEKA

0 : 4

Juretić Maja

-

Španić Leon

0:3 (-6,-10,-11)

Martinović Ivan

-

Zekanović Mirta

0:3 (-5,-9,-9)

Sočković Filip

-

Grbac Mladen

0:3 (-4,-6,-4)

Miharija, Juretić M.

-

Španić, Grbac

0:3 (-8, 8,-8,-8)

 

 

   
CRIKVENICA 1

-

OPATIJA 08 - 3

4 : 0

Muškić Mario

-

Mašinović Nolan

3:0 ( 2, 4, 6)

Bradarić Borko

-

Meak Donatello

3:2 ( 8,-10,-13, 9, 5)

Knez Davor

-

Šušnjić Borna

3:0 ( 3, 6, 4)

Bradarić, Knez

-

Meak, Mašinović

3:0 (10, 4, 5)

 

 

   
KOSTRENA 3

-

CRIKVENICA 2

1 : 4

Orkić Ilija

-

Car Igor

0:3 (-4,-6,-3)

Linić Lav

-

Marinković Dragomir

3:2 ( 7,-2,-9, 6, 9)

Stojak Denis

-

Škoro Zoran

0:3 (-8,-1,-5)

Orkić, Ključarić

-

Car, Škoro

2:3 (-11, 7, 8,-11,-6)

Orkić Ilija

-

Marinković Dragomir

2:3 (-10, 7,-12, 9,-6)

 

 

   

VINODOL 2

-

UNIRI

4 : 1

Mrvac Dario

-

De Privitellio Sergio

3:0 ( 6, 9, 9)

Leko Goran

-

Bengin Siniša

3:0 ( 6, 9,10)

Šostarić Nenad

-

Perak Benedikt

0:3 (-7,-3,-4)

Mrvac, Devčić

-

Perak, Bengin

3:1 ( 9, 7,-13, 8)

Mrvac Dario

-

Bengin Siniša

3:0 ( 5,10, 6)

 

 

   

VINODOL 1

-

RAB

1 : 4

Grbac Sanjin

-

Badurina Davor

0:3 (-9,-7,-7)

Butković Žarko

-

Markovski Saško

0:3 (-5,-6,-5)

Butorac Mario

-

Lončarić Igor

2:3 (-12, 5,10,-10,-2)

Grbac, Butković

-

Badurina, Buza-Vidas

3:0 ( 3, 7,11)

Grbac Sanjin

-

Markovski Saško

0:3 (-3,-7,-8)

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. CRIKVENICA 2

2

2

0

8:2

4

2. VINODOL 2

2

2

0

8:4

4

3. RIJEKA

2

1

1

7:4

3

4.CRIKVENICA 1

2

1

1

5:4

3

5. KOSTRENA 3

2

1

1

5:6

3

6. SVETI JAKOV

2

1

1

4:6

3

7. RAB

1

1

0

4:1

2

8. RJEČINA

1

1

0

4:3

2

9. VINODOL 1

2

0

2

4:8

2

10.UNIRI

2

0

2

3:8

2

11.OPATIJA 08 - 3

2

0

2

2:8

2

OBAVIJESTI:

-RIJEKA će svoje utakmice kao domaćin igrati srijedom sa početkom u 19:30 sati.

-PAŠAC 2: nova osoba za kontakt je Emil Kršovnik, mob.: 095-6322 783, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Novi igrači:

-KVARNER : Budak Avelino

-OREHOVICA 2 : Šuperina Adrijano

-PAŠAC 2: Kršovnik Emil

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI , SVETI JAKOV, UNIRI.

Video

Video