Bilten broj 1-2020

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

 

OREHOVICA 1
-
PAŠAC 1
4 : 3

Valenta Josip

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 8, 6, 4)

Pejić Vanja

-

Semion Robert

2:3 (10,-7,-10, 6,-6)

Činko Anton

-

Kršovnik Leonard

2:3 (-8,12,-6, 9,-9)

Činko, Valenta

-

Kršovnik, Semion

2:3 (-8,-5, 7, 9,-5)

Valenta Josip

-

Semion Robert

3:0 ( 6, 5, 5)

Činko Anton

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 6, 5, 6)

Šunić Alen

-

Kršovnik Leonard

3:2 ( 9, 5,-5,-10,10)

 

KOSTRENA 1

-

OPATIJA 08 - 1

4 : 2

Morić Duško

-
Simčić Lukas

3:0 ( 4, 5, 4)

Arbanas Branko

-
Vukelić Alen

2:3 (-3,10,10,-4,-5)

Protuđer Igor

-

Ganzelja Ivo

3:0 ( 6,10, 9)

Morić, Maras

-
Vukelić, Ganzelja
1:3 (-10,-12, 6,-5)

Morić Duško

-
Vukelić Alen

3:1 ( 8,-9, 2, 5)

Protuđer Igor

 -

Šebelja Alen

3:2 (-8,10,-6, 7, 7)

 

SRDOČI
-

OPATIJA 08 - 2

4 : 3

Radaković Mia

-
Smiljanić Damir
3:1 ( 7,-7, 9, 9)

Jakaša Miro

-
Rubeša Danijel
2:3 (-3, 8,-14, 7,-9)

Vulin Vedran

-

Marić Borislav

3:0 ( 8, 5, 7)

Vulin, Jakaša M.

-
Rubeša, Smiljanić
1:3 (-4, 3,-11,-8)

Radaković Mia

-
Rubeša Danijel
2:3 ( 7, 9,-10,-9,-8)

Vulin Vedran

-
Smiljanić Damir
3:0 ( 7, 8, 7)

Jakaša Miro

-

Marić Borislav

3:0 ( 8, 4, 2)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. KOSTRENA 1

1

1

0

4:2

2

2. SRDOČI

1

1

0

4:3

2

3. OREHOVICA 1

1

1

0

4:3

2

2. PAŠAC 1

1

0

1

3:4

1

4. OPATIJA 08 - 2

1

0

1

3:4

1

5. OPATIJA 08 – 1

1

0

1

2:4

1

7. KUKULJANOVO

0

0

0

0:0

0

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

 

OREHOVICA 3

-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Turić Emanuel

-

Baša Nikola

2:3 (-7,-5, 3,10,-8)

Marušić Željko

-

Saftić Vedran

1:3 (-12,-11, 9,-5)

Giunio Bruno

-

Žic Denis

3:2 (-8, 5,-8, 5,10)

Giunio, Turić

-

Saftić, Baša

0:3 (-3,-8,-6)

Turić Emanuel

-

Saftić Vedran

1:3 (-8,-8,13,-6)

 

 

PAŠAC 2

-

MATULJI

0 : 4

Borgin Igor

-

Zupet Stojan

2:3 ( 9, 4,-13,-9,-6)

Ban Boris

-

Vidović Denis

0:3 (-6,-4,-5)

Fable Boško

-

Žbogar Zoran

1:3 (-5,-9, 8,-8)

Borgin, Ban

-

Zupet, Vidović

0:3 (-8,-9,-2)

 

LOŠINJ

-

KOSTRENA 2

2 : 4

Devčić Dubravko

-

Delač Robert

3:2 ( 7,-6,-6, 6, 7)

Perković Marijan

-

Špehar Predrag

1:3 (-6,-9, 8,-9)

Licitar Jasmin

-

Oprešnik Kristijan

3:1 (12, 9,-8,10)

Devčić, Licitar

-

Špehar, Oprešnik

1:3 (-4,-7, 8,-9)

Devčić Dubravko

-

Špehar Predrag

0:3 (-7,-5,-7)

Licitar Jasmin

-

Delač Robert

0:3 (-8,-10,-2)

 

KVARNER

-

OREHOVICA 2

1 : 4

Ćubelić Antonio

-

Mauhar Denis

3:2 ( 7,10,-8,-6, 9)

Krnić Vanessa

-

Magaš Marinko

0:3 (-8,-4,-5)

Mrkalj Andrei

-

Šukunda Darko

2:3 ( 9,10,-9,-7,-7)

Ćubelić, Mrkalj

-

Magaš, Bogdanović

2:3 (-12, 7,-8, 7,-10)

Ćubelić Antonio

-

Magaš Marinko

0:3 (-9,-7,-6)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. MATULJI

1

1

0

4:0

2

2. OREHOVICA 2

1

1

0

4:1

2

3. MALINSKA DUBAŠNICA

1

1

0

4:1

2

4. KOSTRENA 2

1

1

0

4:2

2

5. LOŠINJ

1

0

1

2:4

1

6. OREHOVICA 3

1

0

1

1:4

1

7. KVARNER

1

0

1

1:4

1

8. PAŠAC 2

1

0

1

0:4

1

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati I. kola:

 

RJEČINA

-

RIJEKA

4 : 3

Nikolić Goran

-

Španić Leon

0:3 (-4,-6,-9)

Vurušić Zvonimir

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 7, 3, 7)

Tomeković Edo

-

Grbac Mladen

3:0 ( 5, 3, 5)

Vurušić, Juretić

-

Španić, Grbac

1:3 ( 7,-7,-8,-8)

Nikolić Goran

-

Zekanović Mirta

3:0 ( 4, 4, 5)

Tomeković Edo

-

Španić Leon

0:3 (-5,-9,-8)

Vurušić Zvonimir

-

Grbac Mladen

3:0 ( 6, 5, 5)

 

 

   
CRIKVENICA 2

-

CRIKVENICA 1

4 : 1

Marinković Dragomir

-

Muškić Mario

0:3 (-4,-9,-5)

Car Igor

-

Knez Davor

3:0 ( 7, 4, 8)

Škoro Zoran

-

Bradarić Borko

3:1 ( 5,-10,10, 8)

Car, Škoro

-

Muškić, Bradarić

3:2 ( 6,-9,-9, 9, 4)

Marinković Dragomir

-

Knez Davor

3:1 ( 7, 5,-5,10)

 

 

   

UNIRI

-

KOSTRENA 3

2 : 4

Perak Benedikt

-

Orkić Ilija

3:1 (-8, 9, 9, 5)

De Privitellio Sergio

-

Ključarić Silvio

1:3 (-7, 3,-8,-3)

Bengin Siniša

-

Linić Lav

1:3 (-6, 6,-10,-6)

Vukelić, Perak

-

Orkić, Ključarić

0:3 (-9,-4,-5)

Perak Benedikt

-

Ključarić Silvio

3:1 ( 7,11,-8, 9)

Bengin Siniša

-

Orkić Ilija

0:3 (-4,-7,-6)

 

 

   

VINODOL 2

-

VINODOL 1

4 : 3

Mrvac Dario

-

Hejpeter Josip

3:0 ( 3, 9, 6)

Leko Goran

-

Grbac Sanjin

2:3 (-7, 8, 9,-9,-5)

Šostarić Nenad

-

Butorac Mario

1:3 (-4, 8,-9,-10)

Mrvac, Devčić

-

Grbac, Butković

3:1 ( 9, 8,-10, 6)

Mrvac Dario

-

Grbac Sanjin

2:3 ( 5,-7,-10, 6,-6)

Šostarić Nenad

-

Hejpeter Josip

3:0 ( 7, 5,11)

Leko Goran

-

Butorac Mario

3:2 (-7, 3, 9,-7, 4)

 

 

   

OPATIJA 08 - 3

-

SVETI JAKOV

2 : 4

Meak Donatello

-

Juretić Maja

0:3 (-7,-8,-6)

Šušnjić Borna

-

Kevrić Robert

0:3 (-7,-5,-9)

Mašinović Nolan

-

Blatančić Pejo

3:0 ( 2, 3, 4)

Meak, Mašinović

-

Juretić, Kevrić

0:3 (-7,-7,-9)

Meak Donatello

-

Kevrić Robert

3:0 ( 3, 9,10)

Mašinović Nolan

-

Juretić Maja

0:3 (-3,-5,-5)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. CRIKVENICA 2

1

1

0

4:1

2

2. SVETI JAKOV

1

1

0

4:2

2

3. KOSTRENA 3

1

1

0

4:2

2

4. RJEČINA

1

1

0

4:3

2

5. VINODOL 2

1

1

0

4:3

2

6. VINODOL 1

1

0

1

3:4

1

7. RIJEKA

1

0

1

3:4

1

8.OPATIJA 08 - 3

1

0

1

2:4

1

9. UNIRI

1

0

1

2:4

1

10.CRIKVENICA 1

1

0

1

1:4

1

11.RAB

0

0

0

0:0

0

 

OBAVIJESTI:

-OREHOVICA 3 će svoje utakmice kao domaćin igrati petkom sa početkom u 20:00 sati.

Novi igrači:

-RIJEKA : Nišandžić Dejan, Marić Filip

-OREHOVICA 3 : Šuperina Adrijano

-SVETI JAKOV: Miharija Dino, Sočković Filip, Ivčić Davor

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KOSTRENA 1, KOSTRENA 2, KOSTRENA 3, KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI , SVETI JAKOV, UNIRI.

Video

Video