Bilten broj 15-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati XIV. kola:

 

OREHOVICA 1

-

KOSTRENA 1

3 : 4

Šunić Alen

-

Maras Mile

3:1 (-7, 2,10, 7)

Bogdanović Zoran

-

Protuđer Igor

1:3 (-11,-7, 8,-7)

Šuperina Adrijano

-

Arbanas Branko

3:1 (10,-6, 2, 9)

Šunić, Šuperina

-

Maras, Protuđer

3:2 ( 7,-10, 3,-4, 9)

Šunić Alen

-

Protuđer Igor

2:3 ( 7, 7,-14,-10,-8)

Šuperina Adrijano

-

Maras Mile

1:3 ( 6,-7,-10,-2)

Bogdanović Zoran

-

Arbanas Branko

0:3 (-5,-9,-6)

 

OPATIJA 08 - 2

-

PAŠAC 1

4 : 2

Jardas Ivan

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 7, 9, 6)

Marić Borislav

-

Kršovnik Leonard

0:3 (-7,-5,-3)

Vulin Vedran

-

Semion Robert

0:3 (-5,-1,-8)

Jardas, Vulin

-

Kršovnik, Semion

3:1 ( 4,-1,12, 6)

Jardas Ivan

-

Kršovnik Leonard

3:1 ( 7,-10, 8, 6)

Vulin Vedran

-

Matijević Spasoje

3:2 ( 8,-8,-6,10, 9)

 

SRDOČI 1

-

OPATIJA 08 - 1

0 : 4 b.b.

 

KUKULJANOVO

-

SRDOČI 2

4 : 0

Vidović Vitomir

-

Jakaša Miro

3:0 ( 8, 9, 6)

Bertone Andrija

-

Jakaša Ana

3:1 (-9, 5, 9, 7)

Kovačević Boris

-

Peršić Kruno

3:2 (-8, 4,-10, 9, 8)

Turk, Valenta

-

Peršić, Jakaša A.

3:0 (10, 8, 5)

 

Konačna ljestvica:

1. KUKULJANOVO

14

13

1

54:11

27

2. PAŠAC 1

14

10

4

47:25

24 (3, 7:4)

3. OPATIJA 08 – 1

14

10

4

44:27

24 (3, 4:7)

4. KOSTRENA 1

14

6

8

31:41

20

5. SRDOČI 2

14

6

8

31:44

19

6. OPATIJA 08 - 2

14

4

10

28:48

18

7. OREHOVICA 1

14

3

11

24:48

17

8. SRDOČI 1

14

4

10

31:46

16

 

Sastavi ekipa i skor igrača :

1.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 16:1, Turk Zoran 8:1, Kovačević Branimir 6:2, Valenta Josip 6:2, Bertone Andrija 5:3,Kovačević Boris 1:0, par 12:2.

2.PAŠAC 1 – Semion Robert 13:3, Kršovnik Leonard 13:9,Matijević Spasoje 10:8, Broznić Bojan 0:2, par 11:3.

3.OPATIJA 08 - 1 – Marinković Miloš 10:3, Ganzelja Ivo 10:6, Šebelja Alen 7:3, Simčić Lukas 7:6, Kinkela Danijel 2:0,Kovačević Marko 0:3, par 8:6.

4.KOSTRENA 1 – Protuđer Igor 7:10, Arbanas Branko 4:10, Maras Mile 4:12, Morić Duško 4:1, Pejić Vanja 3:0, Petrali Gianni 2:1, par 7:7.

5.SRDOČI 2 – Divković Mario 10:1, Radaković Mia 6:5, Jakaša Ana 5:10, Jakaša Miro 3:13, Smailji Sena 1:1, Peršić Kruno 0:3, par 6:7.

6.OPATIJA 08 - 2 – Jardas Ivan 15:1, Milotić Branko 4:0, Vulin Vedran 2:12, Rubeša Danijel 2:7, Smiljanić Damir 1:8, Marić Borislav 0:10, par 4:10.

7.OREHOVICA 1 – Šunić Alen 10:9, Šuperina Adrijano 4:11, Bogdanović Zoran 3:14, Magaš Marinko 1:6, par 6:8.

8.SRDOČI 1 – Smailji Kaso 15:8, Otočan Luka 5:3, Španić Leon 4:3, Cuculić Ozren 2:4, Štimac Filip 2:2, Činko Anton 1:1, Erjavac Frane 0:3, Pavičić Andro 0:2, Gržinić Mateo 0:2, par 2:10.

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat XIII. kola:

 

MATULJI

-

PAŠAC 2

4 : 0

Vidović Denis

-

Fable Ana

3:0 ( 6, 8, 4)

Toto Tomislav

-

Kršovnik Emil

3:0 (11, 6, 8)

Zupet Stojan

-

Ban Boris

3:0 ( 5, 4, 7)

Zupet, Vidović

-

Kršovnik, Fable A.

3:0 ( 9,10, 5)

 

Rezultati XIV. kola:

 

RJEČINA

-

MATULJI

1 : 4

Tomeković Edo

-

Zupet Stojan

1:3 ( 4,-4,-10,-5)

Nikolić Goran

-

Vidović Denis

1:3 (-2,-9, 5,-9)

Vurušić Zvonimir

-

Toto Tomislav

3:2 ( 8, 8,-5,-8, 9)

Tomeković, Juretić

-

Zupet, Vidović

0:3 (-8,-6,-9)

Tomeković Edo

-

Vidović Denis

0:3 (-8,-3,-10)

 

PAŠAC 2

-

OREHOVICA 2

4 : 2

Pucl Vedran

-

Depoli Aleksandar

3:0 ( 4, 5, 4)

Kršovnik Emil

-

Šukunda Darko

0:3 (-4,-4,-10)

Fable Ana

-

Mauhar Denis

1:3 (-12, 9,-9,-5)

Pucl, Fable Ana

-

Šukunda, Mauhar

3:1 ( 5,-5, 7, 9)

Pucl Vedran

-

Šukunda Darko

3:1 ( 6,-7, 9, 4)

Fable Ana

-

Depoli Aleksandar

3:0 (10, 7,10)

 

MALINSKA DUB.

-

KOSTRENA 2

4 : 3

Šantić Adrian

-

Oprešnik Kristijan

3:1 (-8, 7,11, 5)

Miler Čedomir

-

Špehar Predrag

1:3 (-4,-7,11,-5)

Žic Denis

-

Puž Denis

3:2 ( 9,-8,13,-11, 9)

Šantić, Miler

-

Špehar, Oprešnik

3:1 (-8, 9, 7, 5)

Šantić Adrian

-

Špehar Predrag

2:3 (-5,-9, 9, 9,-9)

Žic Denis

-

Oprešnik Kristijan

2:3 (-6,-8, 9, 5,-11)

Miler Čedomir

-

Puž Denis

3:2 (-3, 9, 8,-7,13)

 

Konačna ljestvica:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

12

12

0

48:20

24

2. MATULJI

12

10

2

44:13

22

3. PAŠAC 2

12

7

5

35:24

19

4. KOSTRENA 2

12

4

8

25:37

16

5. LOŠINJ

12

4

     8

27:35

15

6. OREHOVICA 2

12

3

9

21:40

14 (3, 7:5)

7. RJEČINA

12

2

10

15:46

14 (3, 5:7)

Sastavi ekipa i skor igrača :

1.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 13:1, Šantić Adrian 8:3,Saftić Vedran 7:1, Šplehar Leonardo 4:0, Žic Denis 4:4, Miler Čedomir 4:5, Pliverić Antun 0:2, par 8:4.

2.MATULJI – Vidović Denis 14:2, Zupet Stojan 10:0, Toto Tomislav 6:4, Žbogar Zoran 5:4,par 9:3.

3.PAŠAC 2 –Pucl Vedran 11:5,Fable Boško 7:5, Fable Ana 7:7, Kršovnik Emil 0:3, Ban Boris 0:2, par 10:2.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 11:7, Oprešnik Kristijan 6:9, Petrović Arsen 3:6, Delač Robert 1:1, Puž Denis 0:5, Šoić Fredi 0:1, par 4:8.

5.LOŠINJ – Devčić Dubravko 11:8, Licitar Jasmin 8:6, Škoda Anton 3:2, Magaš Vladimir 0:4, Broz Goran 1:1, Magaš Vladimir 0:4, Romić Damir 0:2, Devčić Frane 0:1, par 4:7.

6.OREHOVICA 2 – Mauhar Denis 9:8, Šukunda Darko 7:9, Depoli Aleksandar 2:11, par 3:8.

7.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 7:8, Tomeković Edo 3:6, Nikolić Goran 1:14, Ban Marko 0:8, Juretić Marino 0:2, par 4:8.

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XIV. kola:

 

OREHOVICA 3

-

VINODOL

4 : 0

Marušić Željko

-

Butorac Mario

3:0 ( 4, 1, 6)

Turić Emanuel

-

Grbac Sanjin

3:0 ( 5, 6, 8)

Giunio Bruno

-

Leko Goran

3:0 ( 9, 9, 3)

Giunio, Turić

-

Butković, Grbac

3:2 ( 9, 7,-9,-9, 5)

 

CRIKVENICA 1

-

KOSTRENA 3

4 : 1

Šarić Vlado

-

Linić Lav

3:0 ( 7, 8, 6)

Rogović Tomislav

-

Orkić Ilija

3:0 ( 8, 6, 7)

Muškić Mario

-

Antić Tomislav

3:0 ( 7, 6, 8)

Muškić, Rogović

-

Antić, Stojak

2:3 ( 8,-9, 6,-7,-6)

Šarić Vlado

-

Orkić Ilija

3:0 ( 7, 8, 8)

 

Konačna ljestvica:

1. KVARNER

10

9

1

36:17

18 (4)

2. OREHOVICA 3

10

8

2

35:11

18 (2)

3. CRIKVENICA 1

10

6

4

30:22

16

4. CRIKVENICA 2

10

4

6

22:28

14

5. VINODOL

10

2

8

14:35

12

6. KOSTRENA 3

10

1

9

12:36

11

Sastavi ekipa i skor igrača :

1.KVARNER – Ćubelić Antonio 16:0, Mrkalj Andrei 14:0, Tomulić Aleksandar 1:5, Novović Nenad 1:2, Dragoslavić Dejan 0:1, par 4:5.

2.OREHOVICA 3 – Giunio Bruno 12:2, Turić Emanuel 6:3, Blau Anton 5:2, Marušić Željko 3:2, Stilin Tihomir 1:0, Kamenar Damir 0:1, par 9:1.

3.CRIKVENICA 1 – Muškić Mario 10:5, Knez Davor 6:7, Bradarić Borko 4:4, Šarić Vlado 2:0, Rogović Tomislav 2:2,par 3:3.

4.CRIKVENICA 2 – Car igor 12:5, Škoro Zoran 6:8, Marinković Dragomir3:8, Hanževački Ivica 0:1, Meštrović Perica 0:1, Blatnik Joža 0:1, par 5:6.

5.VINODOL – Butorac Mario 3:10, Leko Goran 2:2, Šostarić Nenad 2:6, Butković Žarko 1:4, Mrvac Dario1:2, Hespeter Josip 1:1, Devčić Želimir 0:3, Grbac Sanjin 0:1, par 4:6.

6.KOSTRENA 3 – Orkić Ilija 4:8, Stojak Denis 2:6, Ključarić Silvio 1:1, Linić Lav 1:9, Antić Tomislav 1:4, Ahel Zlatko 0:1, par 3:7.

Video

Video