Bilten broj 11-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultat IX. kola:

 

OPATIJA 08 - 2

-

SRDOČI 2

3 : 4

Jardas Ivan

-

Divković Mario

2:3 ( 8, 6,-7,-7,-8)

Rubeša Danijel

-

Jakaša Ana

3:1 (-8, 8, 9, 9)

Vulin Vedran

-

Jakaša Miro

3:1 (-6, 8, 5,11)

Jardas, Vulin

-

Divković, Jakaša M.

2:3 (10,-6,-6, 2,-8)

Jardas Ivan

-

Jakaša Ana

3:0 ( 5, 3, 4)

Vulin Vedran

-

Divković Mario

0:3 (-3,-3,-4)

Smiljanić Damir

-

Jakaša Miro

0:3 (-2,-6,-4)

 

Rezultat X. kola:

 

OREHOVICA 1

-

SRDOČI 1

4 : 3

Šunić Alen

-

Štimac Filip

1:3 (-6, 2,-11,-8)

Bogdanović Zoran

-

Smailji Kaso

0:3 (-5,-4,-6)

Šuperina Adrijano

-

Erjavac Frane

3:0 ( 6, 5, 4)

Šunić, Bogdanović

-

Smalji, Štimac

3:1 (10, 5,-3, 9)

Šunić Alen

-

Smailji Kaso

1:3 (-5,-5,10,-7)

Šuperina Adrijano

-

Štimac Filip

3:0 ( 9, 9, 3)

Bogdanović Zoran

-

Erjavac Frane

3:2 (-9, 5,-4, 9, 9)

 

Rezultati XI. kola:

 

OPATIJA 08 - 1

-

OREHOVICA 1

4 : 1

Kinkela Danijel

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 9, 9,11)

Simčić Lukas

-

Šunić Alen

0:3 (-9,-13,-8)

Ganzelja Ivo

-

Bogdanović Zoran

3:0 ( 5, 6, 5)
Ganzelja, Kinkela
-

Šunić, Bogdanović

3:1 (-7, 9, 5, 7)
Kinkela Danijel
-

Šunić Alen

3:0 ( 7, 8, 8)

 

PAŠAC 1

-

SRDOČI 2

4 : 0

Kršovnik Leonard

-

Jakaša Miro

3:0 ( 5, 4, 7)

Matijević Spasoje

-

Jakaša Ana

3:2 (-7,-10, 9,10,10)

Semion Robert

-

Peršić Kruno

3:0 ( 1, 5, 3)

Kršovnik, Semion

-

Jakaša A. i M.

3:0 ( 5, 5, 2)

 

KOSTRENA 1

-

KUKULJANOVO

0 : 4

Morić Duško

-

Kovačević Branimir

2:3 (-8,-8, 9,10,-7)

Maras Mile

-

Vidović Vitomir

0:3 (-6,-8,-8)

Protuđer Igor

-

Valenta Josip

0:3 (-1,-7,-7)

Morić, Protuđer

-

Kovačević, Bertone

0:3 (-8,-8,-6)

 

SRDOČI 1

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 1

Smailji Kaso

-

Smiljanić Damir

3:0 (10, 1, 9)

Štimac Filip

-

Marić Borislav

3:0 ( 7, 6, 5)

Otočan Luka

-

Rubeša Danijel

3:0 ( 3, 6, 8)

Smailji, Otočan

-

Smiljanić, Rubeša

2:3 ( 1,-10, 4,-11,-7)

Smailji Kaso

-

Marić Borislav

3:0 ( 4, 9, 3)

 

Redoslijed nakon XI. kola:

1. KUKULJANOVO

11

10

1

42: 9

21

2. PAŠAC 1

11

9

2

40:17

20

3. OPATIJA 08 – 1

11

8

3

35:22

19

4. SRDOČI 2

11

6

5

30:32

17

5. SRDOČI 1

11

4

7

30:34

15

6. OPATIJA 08 - 2

11

3

8

21:38

14

7. KOSTRENA 1

11

3

8

19:35

14

8. OREHOVICA 1

11

1

10

13:43

12

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultat VIII. kola:

 

OREHOVICA 2

-

RJEČINA

3 : 4

Mauhar Denis

-

Tomeković Edo

0:3 (-7,-8,-10)

Šukunda Darko

-

Nikolić Goran

3:0 ( 8, 9, 8)

Depoli Aleksandar

-

Vurušić Zvonimir

0:3 (-11,-8,-7)

Šukunda, Mauhar

-

Nikolić, Juretić

3:2 ( 5, 9,-6,-9, 3)

Mauhar Denis

-

Ban Marko

3:1 (-8, 7, 4, 8)

Depoli Aleksandar

-

Tomeković Edo

1:3 (-6,-5, 9,-10)

Šukunda Darko

-

Vurušić Zvonimir

2:3 (-7, 7, 9,-12,-9)

 

Rezultati XI. kola:

 

MATULJI

-

KOSTRENA 2

4 : 0

Zupet Stojan

-

Puž Denis

3:0 ( 6, 6, 6)

Toto Tomislav

-

Špehar Predrag

3:0 ( 8, 7,10)

Vidović Denis

-

Oprešnik Kristijan

3:0 ( 9, 6, 5)

Zupet, Vidović

-

Oprešnik, Špehar

3:1 ( 7,-19, 8, 9)

 

LOŠINJ

-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Devčić Dubravko

-

Baša Nikola

1:3 (-5, 9,-9,-7)

Romić Damir

-

Saftić Vedran

2:3 ( 8, 7,-8,-9,-9)

Licitar Jasmin

-

Miler Čedomir

3:1 (-9, 5, 5, 8)

Devčić, Škoda

-

Baša, Miler

0:3 (-9,-6,-9)

Devčić Dubravko

-

Saftić Vedran

1:3 (-7, 8,-5,-8)

 

RJEČINA

-

PAŠAC 2

0 : 4

Nikolić Goran

-

Fable Boško

0:3 (-15,-8,-8)

Vurušić Zvonimir

-

Pucl Vedran

0:3 (-8,-5,-9)

Ban Marko

-

Fable Ana

0:3 (-6,-6,-13)

Nikolić, Juretić

-

Pucl, Fable B.

0:3 (-8,-6,-6)

 

Redoslijed nakon XI. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

9

9

0

36:13

18

2. MATULJI

8

7

1

29: 8

15

3. PAŠAC 2

9

5

4

27:18

14

4. KOSTRENA 2

10

3

7

18:32

13

5. RJEČINA

10

2

8

13:38

12

6. OREHOVICA 2

8

3

5

17:24

11

7. LOŠINJ

8

2

6

19:26

10

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat X. kola:

 

CRIKVENICA 1

-

OREHOVICA 3

0 : 4

Knez Davor

-

Marušić Željko

1:3 ( 5,-9,-8,-8)

Bradarić Borko

-

Giunio Bruno

0:3 (-8,-8,-9)

Muškić Mario

-

Blau Anton

1:3 ( 6,-7,-13,-9)

Muškić, Bradarić

-

Giunio, Marušić

0:3 (-9,-9,-4)

 

Rezultati XI. kola:

 

VINODOL

-

KOSTRENA 3

ODGOĐENO

 

OREHOVICA 3

-

KVARNER

2 : 4

Marušić Željko

-

Mrkalj Andrei

0:3 (-9,-3,-6)

Turić Emanuel

-

Ćubelić Antonio

0:3 (-8,-8,-9)

Giunio Bruno

-

Tomulić Aleksandar

3:0 ( 7, 6, 9)

Giunio, Turić

-

Ćubelić, Mrkalj

3:1 ( 8, 9,-4, 6)

Marušić Željko

-

Ćubelić Antonio

1:3 (-2,-11, 7,-3)

Giunio Bruno

-

Mrkalj Andrei

2:3 (-8,11, 4,-6,-4)

 

Redoslijed nakon XI. kola:

1. KVARNER

9

9

0

36:13

18

2. OREHOVICA 3

8

6

2

27:9

14

3. CRIKVENICA 1

8

4

4

22:21

12

4. CRIKVENICA 2

8

3

5

16:23

11

5. KOSTRENA 3

7

1

6

7:24

8

6. VINODOL

6

0

6

6:24

6

Video

Video