Bilten broj 8-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultati VIII. kola:

 

OREHOVICA 1
-

KUKULJANOVO

0 : 4

Šunić Alen

-

Kovačević Branimir

2:3 ( 8,-9, 9,-9,-3)

Šuperina Adrijano

-

Vidović Vitomir

0:3 (-7,-4,-9)

Bogdanović Zoran

-

Valenta Josip

0:3 (-8,-2,-5)

Šunić, Magaš

-

Bertone, Valenta

1:3 ( 9,-6,-4,-9)

 

SRDOČI 2
-
SRDOČI 1
4 : 3

Divković Mario

-

Otočan Luka

3:0 ( 4, 3,11)

Jakaša Ana

-

Smailji Kaso

2:3 (-7, 9,-4, 9,-9)

Jakaša Miro

-

Cuculić Ozren

3:1 ( 9,-8, 8, 9)

Jakaša M. i A.

-

Smailji, Otočan

2:3 (-10, 7, 4,-10,-12)

Divković Mario

-

Smailji Kaso

3:0 ( 6, 7, 8)

Jakaša Miro

-

Otočan Luka

2:3 (-11, 9,-9, 9,-11)

Jakaša Ana

-

Cuculić Ozren

3:1 ( 6,-10, 7, 9)

 

OPATIJA 08 - 1

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 2
Marinković Miloš
-
Marić Borislav
3:0 ( 1, 1, 2)

Šebelja Alen

-
Jardas Ivan
0:3 (-6,-8,-6)

Ganzelja Ivo

-

Vulin Vedran

3:2 ( 9,-8, 4,-9,10)

Marinković, Ganzelja

-
Jardas, Vulin
3:0 ( 2, 7, 5)
Marinković Miloš
-
Jardas Ivan
1:3 (-8, 5,-4,-10)

Simčić Lukas

-
Rubeša Danijel
3:0 ( 9, 8, 4)

 

PAŠAC 1

-

KOSTRENA 1

4 : 0

Kršovnik Leonard

-

Arbanas Branko

3:0 ( 3, 4, 5)

Matijević Spasoje

-

Maras Mile

3:0 ( 9, 6, 6)

Semion Robert

-

Petrali Gianni

3:0 ( 4, 3, 5)

Kršovnik, Semion

-
Arbanas, Maras
3:0 ( 4, 6, 4)

 

Redoslijed nakon VIII. kola:

1. KUKULJANOVO

8

7

1

30: 7

15

2. PAŠAC 1

8

6

2

28:15

14

3. OPATIJA 08 – 1

8

6

2

27:16

14

4. SRDOČI 2

8

4

4

22:24

12

5. SRDOČI 1

8

3

5

21:25

11

6. KOSTRENA 1

8

3

5

17:23

11

7. OPATIJA 08 - 2

8

3

5

17:26

11

8. OREHOVICA 1

8

0

8

6:32

  8

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultati VIII. kola:

 

KOSTRENA 2

-

PAŠAC 2

0 : 4

Špehar Predrag

-

Pucl Vedran

2:3 ( 5,-9,-11, 8,-9)

Oprešnik Kristijan

-

Fable Boško

0:3 (-12,-6,-7)

Delač Robert

-

Fable Ana

1:3 (-9, 8,-7,-8)

Špehar, Puž

-

Pucl, Fable B.

2:3 (10,-5,12,-7,-7)

 

OREHOVICA 2

-

RJEČINA

ODGOĐENO

 

MATULJI

-

LOŠINJ

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon VIII. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

6

6

0

24: 8

  12

2. MATULJI

6

5

1

21: 8

  11

3. PAŠAC 2

7

4

3

21:14

  11

4. OREHOVICA 2

6

3

3

14:16

   9

5. KOSTRENA 2

7

2

5

13:24

   9

6. LOŠINJ

6

1

5

14:21

   7

7. RJEČINA

6

1

5

7:23

   7

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VIII. kola:

CRIKVENICA 2

-

CRIKVENICA 1

3 : 4

Car Igor

-

Muškić Mario

2:3 (-9, 9,-8, 6,-13)

Marinković Dragomir

-

Bradarić Borko

1:3 (10,-4,-2,-7)

Škoro Zoran

-

Knez Davor

3:0 ( 9, 6, 2)

Car, Škoro

-

Muškić, Bradarić

0:3 (-9,-10,-7)

Car Igor

-

Bradarić Borko

3:0 ( 8, 5, 3)

Škoro Zoran

-

Muškić Mario

3:1 (-13, 8, 5, 7)

Marinković Dragomir

-

Knez Davor

0:3 (-7,-7,-2)

 

 

   

KOSTRENA 3

-

KVARNER

2 : 4

Orkić Ilija

-

Ćubelić Antonio

1:3 (-11,-8, 8,-9)

Linić Lav

-

Mrkalj Andrei

2:3 (-2, 9, 9,-5,-5)

Stojak Denis

-

Tomulić Aleksandar

3:2 (-7, 9,-5, 7, 7)

Orkić, Ključarić

-

Novović, Mrkalj

3:2 ( 6, 9,-5,-8, 8)

Orkić Ilija

-

Mrkalj Andrei

0:3 (-9,-7,-9)

Stojak Denis

-

Ćubelić Antonio

0:3 (-7,-9,-9)

 

STK Sveti Jakov odustao je od daljnjeg natjecanja u 3. PGŽ ligi u natjecateljskoj sezoni 2019/20.

Sukladno propozicijama za PGŽ lige u natjecateljskoj sezoni 2019/20 svi do sada postignuti rezultati STK Sveti Jakov se brišu.

Redoslijed nakon VIII. kola:

1. KVARNER

6

6

0

24:9

12

2. CRIKVENICA 1

6

4

2

20:13

10

3. OREHOVICA 3

5

4

1

17:5

9

4. CRIKVENICA 2

6

2

4

12:17

8

5. KOSTRENA 3

6

1

5

7:20

7

6. VINODOL

5

0

5

4:20

5

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

Srdoči 2: Peršić Kruno

Kostrena 2: Šoić Fredi

Orehovica 3: Marušić Željko

-Pojedinačno prvenstvo igrača PGŽ liga održati će se u nedjelju 19.04.2020. u Kostreni.

Video

Video