Bilten broj 7-1-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat VI. kola:

 

OREHOVICA 1

-
SRDOČI 2
1 : 4

Šunić Alen

-

Radaković Mia

2:3 (-12, 6, 5,-8,-10)

Magaš Marinko

-

Jakaša Ana

2:3 (-11,-7,10, 9,-7)

Šuperina Adrijano

-

Jakaša Miro

1:3 ( 3,-9,-8,-5)

Šunić, Bogdanović

-

Jakaša A. i M.

3:2 (10,-7, 8,-9, 7)

Šunić Alen

-

Jakaša Ana

2:3 (-6,-5, 6, 9,-9)

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. KUKULJANOVO

7

6

1

26: 7

13

2. OPATIJA 08 – 1

7

5

2

23:14

12 (2)

3. PAŠAC 1

7

5

2

24:15

12 (1)

4. SRDOČI 1

7

3

4

18:21

10 (5,3,7:6)

5. KOSTRENA 1

7

3

4

17:19

10 (5,3,6:6)

6. SRDOČI 2

7

3

4

18:21

10 (5,3,6:7)

7. OPATIJA 08 - 2

7

3

4

15:22

10 (3)

8. OREHOVICA 1

7

0

7

6:28

7

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 7:1, Turk Zoran 6:1, Kovačević Branimir 3:2, Valenta Josip 2:0, Bertone Andrija 2:2,par 6:1.

2.OPATIJA 08 - 1 – Marinković Miloš 9:2, Ganzelja Ivo 5:4, Simčić Lukas 3:3, Šebelja Alen 2:0, Kovačević Marko 0:1,par 4:3.

3.PAŠAC 1 – Semion Robert 7:2, Kršovnik Leonard 7:6,Matijević Spasoje 4:4, Broznić Bojan 0:2, par 6:1.

4.SRDOČI 1 – Smailji Kaso 8:5, Španić Leon 4:3, Cuculić Ozren 2:0, Otočan Luka 2:2, Činko Anton 1:1, Pavičić Andro 0:2, Gržinić Mateo 0:2, par 1:6.

5.KOSTRENA 1 – Protuđer Igor 4:6, Pejić Vanja 3:0, Arbanas Branko 2:5, Maras Mile 2:5, Petrali Gianni 2:0, par 4:3.

6.SRDOČI 2 – Radaković Mia 6:5, Divković Mario 4:1, Jakaša Ana 4:4, Jakaša Miro 1:6, Smailji Sena 0:1, par 3:4.

7.OPATIJA 08 - 2 – Jardas Ivan 7:0, Milotić Branko 4:0, Rubeša Danijel 1:4, Smiljanić Damir 1:4, Vulin Vedran 0:6, Marić Borislav 0:3, par 2:5.

8.OREHOVICA 1 – Šunić Alen 4:5, Bogdanović Zoran 0:6, Šuperina Adrijano 0:7, Magaš Marinko 0:5, par 2:5.

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat II. kola:

 

OREHOVICA 2

-

LOŠINJ

4 : 1

Mauhar Denis

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 3, 5, 6)

Šukunda Darko

-

Devčić Dubravko

3:2 (10,11,-8,-7, 3)

Depoli Aleksandar

-

Škoda Anton

3:2 (-8,12,10,-7, 3)

Mauhar, Šukunda

-

Devčić, Škoda

2:3 ( 7, 9,-9,-4,-6)

Mauhar Denis

-

Devčić Dubravko

3:1 (-8, 6, 7, 4)

 

Rezultat V. kola:

 

LOŠINJ

-

PAŠAC 2

4 : 1

Devčić Dubravko

-

Kršovnik Emil

3:1 (-9, 8, 9, 8)

Devčić Frane

-

Fable Ana

0:3 (-5,-6,-6)

Licitar Jasmin

-

Ban Boris

3:0 ( 6, 8, 7)

Devčić, Licitar

-

Kršovnik, Fable Ana

3:2 (-9,-10, 8, 9, 6)

Devčić Dubravko

-

Fable Ana

3:2 (-8,-11, 9, 7, 7)

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

6

6

0

24: 8

12

2. MATULJI

6

5

1

21: 8

11

3. PAŠAC 2

6

3

3

17:14

  9 (2)

4. OREHOVICA 2

6

3

3

14:16

  9 (1)

5. KOSTRENA 2

6

2

4

13:20

  8

6. RJEČINA

6

1

5

  7:23

  7 (2)

7. LOŠINJ

6

1

5

14:21

  7 (1)

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 8:0, Šantić Adrian 5:1,Miler Čedomir 2:1, Saftić Vedran 2:0, Šplehar Leonardo 2:0, Žic Denis 1:2, Pliverić Antun 0:2, par 4:2.

2.MATULJI – Vidović Denis 6:2, Zupet Stojan 5:0, Toto Tomislav 3:2, Žbogar Zoran 3:2,par 4:2.

3.PAŠAC 2 –Pucl Vedran 6:3,Fable Boško 3:4, Fable Ana 3:4, Kršovnik Emil 0:1, Ban Boris 0:1, par 5:1.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 6:5, Oprešnik Kristijan 3:4, Petrović Arsen 3:6, par 1:5.

5.OREHOVICA 2 – Mauhar Denis 6:5, Šukunda Darko 4:3, Depoli Aleksandar 2:4, par 2:4.

6.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 4:3, Nikolić Goran 1:7, Ban Marko 0:4, Tomeković Edo 0:3, Juretić Marino 0:2, par 2:4.

7.LOŠINJ – Devčić Dubravko 6:5, Licitar Jasmin 4:5, Škoda Anton 1:2, Magaš Vladimir 0:4, Broz Goran 0:1, Devčić Frane 0:1, par 3:3.

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. KVARNER

6

6

0

24: 7

12

2. OREHOVICA 3

6

5

1

21: 5

11

3. CRIKVENICA 1

6

4

2

20:11

10

4. CRIKVENICA 2

6

3

3

13:15

9

5. KOSTRENA 3

6

2

4

 9:16

8

6. VINODOL

6

1

5

 8:22

7

7. SVETI JAKOV

6

0

6

 5:24

6

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KVARNER – Ćubelić Antonio 10:0, Mrkalj Andrei 8:0, Novović Nenad 2:1, Tomulić Aleksandar 0:3, Dragoslavić Dejan 0:1, par 4:2.

2.OREHOVICA 3 – Giunio Bruno 7:1, Blau Anton 4:1, Turić Emanuel 4:1, Stilin Tihomir 1:0, Kamenar Damir 0:1, par 5:1.

3.CRIKVENICA 1 – Muškić Mario 8:2, Knez Davor 5:3, Bradarić Borko 3:1, Rogović Tomislav 1:2,par 3:3.

4.CRIKVENICA 2 – Car igor 6:3, Marinković Dragomir2:4, Škoro Zoran 2:3, Hanževački Ivica 0:1, Blatnik Joža 0:1, par 3:3.

5.KOSTRENA 3 – Linić Lav 2:3, Stojak Denis 2:3, Orkić Ilija 2:3, Ključarić Silvio 1:1, Antić Tomislav 0:2, par 2:4.

6.VINODOL – Šostarić Nenad 3:5, Butorac Mario 2:6, Butković Žarko 0:3, Devčić Želimir 0:3, Mrvac Dario 0:1, Leko Goran 0:1, par 3:3.

7.SVETI JAKOV – Juretić Maja 4:3, Srdoč Lucijan 0:6, Kevrić Robert 0:5, Blatančić Pejo 0:3, Juretić Sanjin 0:1, Martinović Ivan 0:1, par 1:5.

Video

Video