Bilten broj 7-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VII. kola:

 

KOSTRENA 1

-

OREHOVICA 1

4 : 1

Protuđer Igor

-

Šunić Alen

3:1 ( 9,10,-11, 9)

Arbanas Branko

-

Bogdanović Zoran

3:2 ( 9,-6,-7, 4, 9)

Maras Mile

-

Šuperina Adrijano

3:2 (-12,-8, 9, 9, 6)

Protuđer, Arbanas

-

Šunić, Magaš

2:3 (-7, 4, 9,-7,-5)

Protuđer Igor

-

Bogdanović Zoran

3:1 ( 6, 3,-3, 6)

 

PAŠAC 1

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 1

Kršovnik Leonard

-

Jardas Ivan

1:3 (17,-7,-9,-11)

Matijević Spasoje

-

Vulin Vedran

3:2 ( 8, 6,-8,-8,11)

Semion Robert

-

Rubeša Danijel

3:0 (11, 6, 7)

Kršovnik, Semion

-

Jardas, Vulin

3:2 (-7, 5, 3,-11, 6)

Kršovnik Leonard

-
Vulin Vedran
3:0 ( 6, 7, 8)

 

OPATIJA 08 - 1
-
SRDOČI 1
4 : 1

Marinković Miloš

-

Španić Leon

3:0 (12, 3, 5)

Ganzelja Ivo

-

Smailji Kaso

1:3 (-9,-10, 8,-9)

Simčić Lukas

-

Gržinić Mateo

3:0 ( 5, 5, 9)

Marinković, Ganzelja

-

Smailji, Španić

3:0 ( 6, 5, 5)

Marinković Miloš

-

Smailji Kaso

3:0 ( 9, 2, 5)

 

SRDOČI 2
-

KUKULJANOVO

0 : 4

Divković Mario

-

Kovačević Branimir

2:3 ( 4,-5,-9, 8,-9)

Jakaša Ana

-

Turk Zoran

1:3 (10,-5,-5,-9)

Radaković Mia

-

Vidović Vitomir

0:3 (-9,-6,-7)

Radaković, Jakaša Ana

-

Bertone, Valenta

0:3 (-7,-9,-10)

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. KUKULJANOVO

7

6

1

26:7

13

2. OPATIJA 08 – 1

7

5

2

23:14

12 (1:0)

3. PAŠAC 1

7

5

2

24:15

12 (0:1)

4. SRDOČI 1

7

3

4

18:21

10 (2:0)

5. KOSTRENA 1

7

3

4

17:19

10 (1:1)

6. OPATIJA 08 - 2

7

3

4

15:22

10 (0:2)

7. SRDOČI 2

6

2

4

14:20

8

8. OREHOVICA 1

6

0

6

5:24

6

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 7:1, Turk Zoran 6:1, Kovačević Branimir 3:2, Valenta Josip 2:0, Bertone Andrija 2:2,par 6:1.

2.OPATIJA 08- 1 – Marinković Miloš 9:2, Ganzelja Ivo 5:4, Simčić Lukas 3:3, Šebelja Alen 2:0, Kovačević Marko 0:1,par 4:3.

3.PAŠAC 1 – Semion Robert 7:2, Kršovnik Leonard 7:6,Matijević Spasoje 4:4, Broznić Bojan 0:2, par 6:1.

4.SRDOČI 1 – Smailji Kaso 8:5, Španić Leon 4:3, Cuculić Ozren 2:0, Otočan Luka 2:2, Činko Anton 1:1, Pavičić Andro 0:2, Gržinić Mateo 0:2, par 1:6.

5.KOSTRENA 1 – Protuđer Igor 4:6, Pejić Vanja 3:0, Arbanas Branko 2:5, Maras Mile 2:5, Petrali Gianni 2:0, par 4:3.

6.OPATIJA 08- 2 – Jardas Ivan 7:0, Milotić Branko 4:0, Rubeša Danijel 1:4, Smiljanić Damir 1:4, Vulin Vedran 0:6, Marić Borislav 0:3, par 2:5.

7.SRDOČI 2 – Radaković Mia 5:5, Divković Mario 4:1, Jakaša Ana 2:4, Jakaša Miro 0:6, Smailji Sena 0:1, par 3:3.

8.OREHOVICA 1 – Šunić Alen 4:3, Bogdanović Zoran 0:6, Šuperina Adrijano 0:6, Magaš Marinko 0:4, par 1:5.

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VII. kola:

 

MATULJI

-

RJEČINA

4 : 0

Vidović Denis

-

Nikolić Goran

3:0 ( 4, 1, 7)

Zupet Stojan

-

Vurušić Zvonimir

3:1 (-9, 7, 3, 9)

Toto Tomislav

-

Juretić Marino

3:0 ( 2, 6, 4)

Toto, Zupet

-

Vurušić, Nikolić

3:2 ( 9, 7,-10,-7, 8)

 

OREHOVICA 2

-

PAŠAC 2

1 : 4

Mauhar Denis

-

Fable Boško

3:1 (-9, 8, 6, 6)

Depoli Aleksandar

-

Pucl Vedran

2:3 ( 7,-5,-4, 7,-4)

Šukunda Darko

-

Fable Ana

1:3 (-12, 3,-7,-5)

Mauhar, Šukunda

-

Pucl, Fable Boško

0:3 (-9,-4,-9)

Mauhar Denis

-

Pucl Vedran

0:3 (-7,-10,-4)

 

KOSTRENA 2

-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Špehar Predrag

-

Baša Nikola

0:3 (-6,-5,-13)

Petrović Arsen

-

Saftić Vedran

0:3 (-7,-5,-7)

Oprešnik Kristijan

-

Miler Čedomir

3:2 (-8,-9, 6, 3, 3)

Špehar, Puž

-

Saftić, Miler

0:3 (-7,-7,-9)

Špehar Predrag

-

Saftić Vedran

1:3 (13,-10,-7,-5)

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

6

6

0

24: 8

12

2. MATULJI

6

5

1

21: 8

11

3. PAŠAC 2

5

3

2

16:10

  8

4. KOSTRENA 2

6

2

4

13:20

  8

5. OREHOVICA 2

5

2

3

10:15

  7

6. RJEČINA

6

1

5

7:23

  7

7. LOŠINJ

4

0

4

9:16

  4

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 8:0, Šantić Adrian 5:1,Miler Čedomir 2:1, Saftić Vedran 2:0, Šplehar Leonardo 2:0, Žic Denis 1:2, Pliverić Antun 0:2, par 4:2.

2.MATULJI – Vidović Denis 6:2, Zupet Stojan 5:0, Toto Tomislav 3:2, Žbogar Zoran 3:2,par 4:2.

3.PAŠAC 2 –Pucl Vedran 6:1,Fable Boško 3:4, Fable Ana 2:3, par 5:0.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 6:5, Oprešnik Kristijan 3:4, Petrović Arsen 3:6, par 1:5.

5.OREHOVICA 2 – Mauhar Denis 4:5, Šukunda Darko 3:3, Depoli Aleksandar 1:3, par 2:3.

6.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 4:3, Nikolić Goran 1:7, Ban Marko 0:4, Tomeković Edo 0:3, Juretić Marino 0:2, par 2:4.

7.LOŠINJ – Devčić Dubravko 4:3, Licitar Jasmin 3:4, Škoda Anton 1:1, Magaš Vladimir 0:4, Broz Goran 0:1, par 1:3.

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultat V. kola:

 

SVETI JAKOV

-

KOSTRENA 3

0 : 4

Juretić Sanjin

-

Orkić Ilija

0:3 (-3,-10,-9)

Juretić Maja

-

Linić Lav

0:3 (-5,-10,-8)

Blatančić Pejo

-

Stojak Denis

0:3 (-2,-5,-3)

Juretić M. i S.

-

Stojak, Orkić

0:3 (-5,-10,-10)

 

Rezultati VII. kola:

 

VINODOL

-

OREHOVICA 3

0 : 4

Šoštarić Nenad

-

Turić Emanuel

0:3 (-4,-9,-9)

Mrvac Dario

-

Giunio Bruno

0:3 (-5,-7,-12)

Butković Žarko

-

Blau Anton

1:3 (-12, 8,-7,-5)

Butković, Devčić

-

Giunio, Turić

1:3 (-6, 8,-9,-5)

 

SVETI JAKOV

-

KVARNER

0 : 4

Kevrić Robert

-

Ćubelić Antonio

0:3 (-5,-6,-10)

Srdoč Lucijan

-

Novović Nenad

0:3 (-3,-8,-8)

Martinović Ivan

-

Mrkalj Andrei

0:3 (-1,-10,-10)

Kevrić, Blatančić

-

Ćubelić, Mrkalj

0:3 (-0,-8,-8)

 

KOSTRENA 3

-

CRIKVENICA 1

1: 4

Ključarić Silvio

-

Bradarić Borko

3:1 ( 9, 8,-9, 5)

Orkić Ilija

-

Knez Davor

0:3 (-4,-11,-8)

Linić Lav

-

Muškić Mario

2:3 (16,-9,12,-9,-8)

Ključarić, Linić

-

Muškić, Knez

0:3 (-6,-8,-10)

Ključarić Silvio

-

Knez Davor

2:3 ( 7,-4,10,-9,-9)

 

Redoslijed nakon VII. kola:

1. KVARNER

6

6

0

24:7

12

2. OREHOVICA 3

6

5

1

21:5

11

3. CRIKVENICA 1

6

4

2

20:11

10

4. CRIKVENICA 2

6

3

3

13:15

9

5. KOSTRENA 3

6

2

4

9:16

8

6. VINODOL

6

1

5

8:22

7

7. SVETI JAKOV

6

0

6

5:24

6

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KVARNER – Ćubelić Antonio 10:0, Mrkalj Andrei 8:0, Novović Nenad 2:1, Tomulić Aleksandar 0:3, Dragoslavić Dejan 0:1, par 4:2.

2.OREHOVICA 3 – Giunio Bruno 7:1, Blau Anton 4:1, Turić Emanuel 4:1, Stilin Tihomir 1:0, Kamenar Damir 0:1, par 5:1.

3.CRIKVENICA 1 – Muškić Mario 8:2, Knez Davor 5:3, Bradarić Borko 3:1, Rogović Tomislav 1:2,par 3:3.

4.CRIKVENICA 2 – Car igor 6:3, Marinković Dragomir2:4, Škoro Zoran 2:3, Hanževački Ivica 0:1, Blatnik Joža 0:1, par 3:3.

5.KOSTRENA 3 – Linić Lav 2:3, Stojak Denis 2:3, Orkić Ilija 2:3, Ključarić Silvio 1:1, Antić Tomislav 0:2, par 2:4.

6.VINODOL – Šostarić Nenad 3:5, Butorac Mario 2:6, Butković Žarko 0:3, Devčić Želimir 0:3, Mrvac Dario0:1, Leko Goran 0:1, par 3:3.

7.SVETI JAKOV – Juretić Maja 4:3, Srdoč Lucijan 0:6, Kevrić Robert 0:5, Blatančić Pejo 0:3, Juretić Sanjin 0:1, Martinović Ivan 0:1, par 1:5.

OBAVIJESTI:

-Novi igrači: OREHOVICA 2: Čabrijan Milan

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, SVETI JAKOV.

Video

Video