Bilten broj 4-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IV. kola:

 

OREHOVICA 1
-
OPATIJA 08 - 1
0 : 4

Šunić Alen

-

Marinković Miloš

0:3 (-3,-3,-9)

Šuperina Adrijano

-

Šebelja Alen

0:3 (-7,-7,-4)

Bogdanović Zoran

-

Ganzelja Ivo

1:3 ( 9,-5,-2,-4)

Šunić, Bogdanović

-

Marinković, Ganzelja

1:3 ( 5,-10,-6,-8)

 

SRDOČI 2

-

PAŠAC 1

ODGOĐENO

 

KUKULJANOVO

-

KOSTRENA 1

4 : 1

Turk Zoran

-

Maras Mile

3:0 ( 4, 3, 7)

Vidović Vitomir

-

Protuđer Igor

3:1 ( 5, 7,-5, 7)

Bertone Andrija

-

Arbanas Branko

3:0 ( 6, 6, 6)

Turk, Bertone

-
Protuđer, Arbanas
2:3 (11,11,-10,-6,-14)

Turk Zoran

-
Protuđer Igor
3:1 ( 7, 7,-5, 8)

 

OPATIJA 08 - 2
-
SRDOČI 1
1 : 4

Smiljanić Damir

-

Španić Leon

1:3 (-7,-9, 6,-6)

Rubeša Danijel

-

Smailji Kaso

2:3 ( 9, 8,-5,-5,-6)

Marić Borislav

-

Otočan Luka

0:3 (-8,-3,-5)

Smiljanić, Rubeša

-

Smailji, Španić

3:0 (10, 6,10)

Smiljanić Damir

-

Smailji Kaso

2:3 ( 8,-3,-8, 6,-8)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. KUKULJANOVO

4

3

1

14:6

7

2. OPATIJA 08 – 1

4

3

1

15:8

7

3. SRDOČI 1

4

2

2

11:11

6

4. OPATIJA 08 - 2

4

2

2

10:13

6

5. PAŠAC 1

3

2

1

11:5

5

6. SRDOČI 2

3

2

1

10:8

5

7. KOSTRENA 1

4

1

3

7:14

5

8. OREHOVICA 1

4

0

4

3:16

4

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultat I. kola:

 

LOŠINJ

-

MATULJI

0 : 4

Devčić Dubravko

-

Vidović Denis

1:3 (-10, 8,-7,-6)

Licitar Jasmin

-

Zupet Stojan

0:3 (-7,-4,-6)

Broz Goran

-

Žbogar Zoran

0:3 (-7,-6,-5)

Devčić, Licitar

-

Zupet, Vidović

2:3 ( 7,-8,-9, 7,-9)

 

Rezultat III. kola:

 

KOSTRENA 2

-

LOŠINJ

4 : 3

Špehar Predrag

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 8, 3, 8)

Oprešnik Kristijan

-

Devčić Dubravko

1:3 (-6,-5, 6,-2)

Petrović Arsen

-

Magaš Vladimir

3:2 (10,-9,-9,11, 5)

Špehar, Puž

-

Devčić, Licitar

3:2 (-7, 4,-7, 9, 9)

Špehar Predrag

-

Devčić Dubravko

2:3 (-9,-6, 9, 8,-4)

Petrović Arsen

-

Licitar Jasmin

2:3 (10,-8, 9,-9,-2)

Oprešnik Kristijan

-

Magaš Vladimir

3:1 ( 4,-8, 8, 6)

 

Rezultati IV. kola:

 

KOSTRENA 2

-

MATULJI

2 : 4

Špehar Predrag

-

Vidović Denis

1:3 (10,-3,-4,-6)

Oprešnik Kristijan

-

Zupet Stojan

2:3 (12,-6,-7, 9,-5)

Petrović Arsen

-

Toto Tomislav

3:0 ( 7, 8,10)

Oprešnik, Puž

-

Zupet, Vidović

0:3 (-4,-8,-7)

Špehar Predrag

-

Žbogar Zoran

3:2 ( 9,13,-6,-4, 5)

Petrović Arsen

-

Vidović Denis

0:3 (-6,-5,-9)

 

MALINSKA DUB.

-

LOŠINJ

4 : 3

Plivelić Anton

-

Licitar Jasmin

2:3 (-9, 9, 7,-9,-5)

Baša Nikola

-

Devčić Dubravko

3:1 ( 4, 6,-10, 3)

Šantić Adrian

-

Magaš Vladimir

3:0 ( 5, 6, 6)

Miler, Baša

-

Devčić, Licitar

1:3 (-15, 8,-5,-6)

Žic Denis

-

Devčić Dubravko

2:3 (-8,-7, 8,11,-10)

Šantić Adrian

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 5, 3, 6)

Baša Nikola

-

Magaš Vladimir

3:0 ( 4, 4, 7)

 

PAŠAC 2

-

RJEČINA

4 : 1

Pucl Vedran

-

Nikolić Goran

3:0 ( 8, 3, 7)

Fable Boško

-

Tomeković Edo

3:0 ( 0, 5, 6)

Fable Ana

-

Vurušić Zvonimir

1:3 ( 0,-9,-10,-9)

Pucl, Fable Boško

-

Juretić, Ban

3:0 ( 5, 6, 6)

Pucl Vedran

-

Tomeković Edo

3:0 ( 8, 5, 3)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. MATULJI

3

3

0

12:2

6

2. MALINSKA DUBAŠNICA

3

3

0

12:5

6

3. KOSTRENA 2

4

2

2

10:12

6

4. PAŠAC 2

3

2

1

10:5

5

5. RJEČINA

4

0

4

3:16

4

6. OREHOVICA 2

2

1

1

4:5

3

7. LOŠINJ

3

0

3

6:12

3

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultat III. kola:

KVARNER

-

CRIKVENICA 2

4 : 1

Ćubelić Antonio

-

Škoro Zoran

3:0 ( 4, 2, 7)

Novović Nenad

-

Car Igor

1:3 (10,-6,-4,-10)

Mrkalj Andrei

-

Marinković Dragomir

3:0 ( 3, 3, 6)

Ćubelić, Mrkalj

-

Car, Škoro

3:0 ( 6, 6, 7)

Ćubelić Antonio

-

Car Igor

3:1 (-9, 9,11, 8)

Rezultati IV. kola:

CRIKVENICA 2

-

SVETI JAKOV

4 : 2

Marinković Dragomir

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 1, 6, 5)

Škoro Zoran

-

Juretić Maja

0:3 (-4,-4,-7)

Car Igor

-

Kevrić Robert

3:0 (12, 7, 0)

Car, Škoro

-

Kevrić, Srdoč

3:0 ( 1, 4,10)

Marinković Dragomir

-

Juretić Maja

0:3 (-3,-9,-5)

Car Igor

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 6, 1, 7)

 

 

   
KOSTRENA 3

-

VINODOL

4 : 0

Orkić Ilija

-

Šoštarić Nenad

3:0 ( 9, 9, 6)

Linić Lav

-

Butorac Mario

3:1 ( 8, 7,-6, 8)

Stojak Denis

-

Devčić Želimir

3:0 ( 2,12,10)

Linić, Stojak

-

Butorac, Butković

3:1 (-7, 8, 6, 5)

 

 

   

KVARNER

-

OREHOVICA 3

4 : 1

Ćubelić Antonio

-

Turić Emanuel

3:0 ( 5, 6,14)

Tomulić Aleksandar

-

Giunio Bruno

0:3 (-8,-6,-4)

Mrkalj Andrei

-

Kamenar Damir

3:1 ( 6,-6,10, 8)

Ćubelić, Mrkalj

-

Giunio, Turić

3:0 ( 2,10, 6)

Ćubelić Antonio

-

Giunio Bruno

3:0 ( 8, 5,10)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. KVARNER

4

4

0

16:5

8

2. OREHOVICA 3

4

3

1

13:5

7

3. CRIKVENICA 2

4

2

2

9:11

6

4. CRIKVENICA 1

3

1

2

8:8

4

5. VINODOL

3

1

2

5:10

4

6. KOSTRENA 3

3

1

2

4:8

4

7. SVETI JAKOV

3

0

3

4:12

3

OBAVIJESTI:

-Novi Igrači: OPATIJA 08 – 1: Kinkela Matej

                       SRDOČI 2: Smailji Sena, Graovac Andrej

-Kvarner će svoje utakmice kao domaćin ubuduće igrati u sportskoj dvorani u Rijeci, Ružićeva 7 (ex kino Jadran)

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA 1, CRIKVENICA 2, KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI 1, SVETI JAKOV, VINODOL.

Video

Video