Bilten broj 3-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati III. kola:

 

SRDOČI 1
-
OREHOVICA 1
4 : 2

Smailji Kaso

-

Magaš Marinko

3:1 (-13, 7, 8, 7)

Otočan Luka

-

Šunić Alen

1:3 (-10,13,-1,-4)

Cuculić Ozren

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 5, 8, 4)

Otočan, Smailji

-

Šunić, Bogdanović

3:2 ( 9, 5,-5,-3, 5)

Smailji Kaso

-

Šunić Alen

2:3 (11,-3, 4,-6,-16)

Cuculić Ozren

-

Magaš Marinko

3:0 ( 8,12, 9)

 

OPATIJA 08 - 2
-
KUKULJANOVO
4 : 2

Milotić Branko

-

Kovačević Branimir

3:2 ( 8,-10, 7,-7, 6)

Vulin Vedran

-

Turk Zoran

0:3 (-3,-7,-9)

Jardas Ivan

-

Vidović Vitomir

3:1 ( 4,-7, 3,10)

Jardas, Vulin

-

Turk, Kovačević

1:3 ( 7,-4,-10,-2)

Milotić Branko

-

Bertone Andrija

3:1 (-9, 6,10, 9)

Jardas Ivan

-

Kovačević Branimir

3:1 (-7, 9,10, 5)

 

KOSTRENA 1

-

SRDOČI 2

4 : 2

Protuđer Igor

-

Jakaša Miro

3:0 ( 4, 7, 7)

Arbanas Branko

-

Radaković Mia

1:3 (-6,-4, 9,-9)

Pejić Vanja

-

Jakaša Ana

3:0 ( 8, 7, 7)

Pejić, Maras

-
Radaković, Jakaša Miro
2:3 ( 6,-6, 7,-3,-8)

Protuđer Igor

-
Radaković Mia
3:2 ( 9,-7,-7, 8, 8)

Pejić Vanja

-
Jakaša Miro
3:0 ( 7, 3, 7)

 

PAŠAC 1
-

OPATIJA 08 - 1

3 : 4

Matijević Spasoje

-

Simčić Lukas

0:3 (-2,-7,-9)

Kršovnik Leonard

-

Marinković Miloš

0:3 (-7,-5,-9)

Semion Robert

-

Ganzelja Ivo

3:0 ( 7, 7, 5)

Kršovnik, Semion

-

Marinković, Simčić

3:2 ( 8,-4, 4,-6, 5)

Matijević Spasoje

 -

Marinković Miloš

0:3 (-8,-4,-3)

Semion Robert

 -

Simčić Lukas

3:0 ( 4, 3, 8)

Kršovnik Leonard

 -

Ganzelja Ivo

1:3 (-9, 9,-6,-9)

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. PAŠAC 1

3

2

1

11:5

5

2. KUKULJANOVO

3

2

1

10:5

5

3. OPATIJA 08 – 1

3

2

1

11:8

5

4. SRDOČI 2

3

2

1

10:8

5

5. OPATIJA 08 - 2

3

2

1

9:9

5

6. SRDOČI 1

3

1

2

7:10

4

7. KOSTRENA 1

3

1

2

6:10

4

8. OREHOVICA 1

3

0

3

3:12

3

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati III. kola:

 

RJEČINA

-

MALINSKA DUB.

0 : 4

Tomeković Edo

-

Baša Nikola

0:3 (-4,-4,-4)

Vurušić Zvonimir

-

Šplehar Leonardo

1:3 ( 9,-9,-11,-4)

Nikolić Goran

-

Miler Čedomir

1:3 (11,-10,-7,-8)

Vurušić, Ban

-

Miler, Baša

0:3 (-5,-5,-5)

 

LOŠINJ

-

KOSTRENA 2

ODGOĐENO

 

MATULJI

-

OREHOVICA 2

4 : 0

Žbogar Zoran

-

Depoli Aleksandar

3:1 ( 7,-9, 5, 9)

Toto Tomislav

-

Mauhar Denis

3:0 (11, 3,11)

Zupet Stojan

-

Šukunda Darko

3:0 ( 6,10, 4)

Zupet, Vidović

-

Mauhar, Šukunda

3:0 (11, 8, 5)

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

2

2

0

8:2

4

2. PAŠAC 2

2

1

1

6:4

3

3. KOSTRENA 2

2

1

1

4:5

3

4. OREHOVICA 2

2

1

1

4:5

3

5. RJEČINA

3

0

3

2:12

3

6. MATULJI

1

1

0

4:0

2

7. LOŠINJ

0

0

0

0:0

0

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati III. kola:

KVARNER

-

CRIKVENICA 2

ODGOĐENO

 

 

 

 

OREHOVICA 3

-

CRIKVENICA 1

4 : 1

Giunio Bruno

-

Knez Davor

3:0 ( 2, 7, 9)

Blau Mladen

-

Muškić Mario

1:3 ( 2,-6,-5,-4)

Turić Emanuel

-

Rogović Tomislav

3:0 ( 7, 7, 8)

Giunio, Turić

-

Muškić, Rogović

3:0 ( 6, 9, 9)

Giunio Bruno

-

Muškić Mario

3:0 (10, 6, 8)

 

 

   
VINODOL

-

SVETI JAKOV

4 : 2

Butorac Mario

-

Srdoč Lucijan

3:1 ( 7, 4,-8, 9)

Leko Goran

-

Juretić Maja

0:3 (-6,-3,-9)

Šoštarić Nenad

-

Kevrić Robert

3:1 ( 8,-3, 6, 6)

Butorac, Butković

-

Kevrić, Juretić Maja

3:0 ( 9, 2, 5)

Butorac Mario

-

Juretić Maja

1:3 (-12,-4, 7,-7)

Šoštarić Nenad

-

Srdoč Lucijan

3:1 ( 7, 7,-8, 2)

 

 

Redoslijed nakon III. kola:

1. OREHOVICA 3

3

3

0

12:1

6

2. KVARNER

2

2

0

8:3

4

3. CRIKVENICA 1

3

1

2

8:8

4

4. VINODOL

2

1

1

5:6

3

5. CRIKVENICA 2

2

1

1

4:5

3

6. SVETI JAKOV

2

0

2

2:8

2

7. KOSTRENA 3

2

0

2

0:8

2

OBAVIJESTI:

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA 1, CRIKVENICA 2, KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI 1, SVETI JAKOV, VINODOL.

Video

Video