Bilten broj 2-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati II. kola:

 

PAŠAC 1
-
OREHOVICA 1
4 : 0

Matijević Spasoje

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 4, 2, 3)

Kršovnik Leonard

-

Šunić Alen

3:1 ( 5,-8, 3, 5)

Semion Robert

-

Bogdanović Zoran

3:0 ( 3, 6,10)

Kršovnik, Semion

-

Šunić, Bogdanović

3:0 ( 9, 9, 6)

 

OPATIJA 08 - 1

-

KOSTRENA 1

4 : 1

Šebelja Alen

-

Maras Mile

3:0 ( 7, 9, 7)

Simčić Lukas

-

Protuđer Igor

3:2 ( 7,-9,-4, 8, 8)

Ganzelja Ivo

-

Arbanas Branko

3:2 ( 3, 3,-13,-8, 6)

Simčić, Šebelja

-
Arbanas, Protuđer
2:3 ( 6,-5, 7,-9,-4)

Marinković Miloš

-
Protuđer Igor

3:0 ( 7, 6, 1)

 

SRDOČI 2

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 1

Radaković Mia

-
Rubeša Danijel
3:1 ( 8, 6,-7, 8)

Jakaša Miro

-
Smiljanić Damir
1:3 (-8, 8,-9,-12)

Divković Mario

-

Marić Borislav

3:0 ( 1, 2, 7)

Divković, Jakaša M.

-
Rubeša, Smiljanić
3:0 ( 5, 6, 7)

Radaković Mia

-
Smiljanić Damir
3:2 (-7, 9, 6,-8, 7)

 

KUKULJANOVO
-
SRDOČI 1
4 : 0

Kovačević Branimir

-

Španić Leon

3:0 ( 5, 6, 6)

Turk Zoran

-

Smailji Kaso

3:0 ( 7, 7, 4)

Vidović Vitomir

-

Pavičić Andro

3:0 ( 2, 1, 1)

Bertone, Turk

-

Smailji, Pavičić

3:0 ( 7, 4, 5)

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. KUKULJANOVO

2

2

0

8:1

4

2. PAŠAC 1

2

2

0

8:1

4

3. SRDOČI 2

2

2

0

8:4

4

4. OPATIJA 08 – 1

2

1

1

7:5

3

5. OPATIJA 08 - 2

2

1

1

5:7

3

6. SRDOČI 1

2

0

2

3:8

2

7. KOSTRENA 1

2

0

2

2:8

2

8. OREHOVICA 1

2

0

2

1:8

2

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

 

OREHOVICA 2

-

LOŠINJ

ODGOĐENO

 

KOSTRENA 2

-

RJEČINA

4 : 1

Špehar Predrag

-

Vurušić Zvonimir

3:0 ( 3, 4, 6)

Oprešnik Kristijan

-

Nikolić Goran

3:1 ( 5,-5, 6, 5)

Petrović Arsen

-

Juretić Marino

3:0 ( 7, 9, 7)

Špehar, Puž

-

Nikolić, Vurušić

0:3 (-7,-6,-4)

Špehar Predrag

-

Nikolić Goran

3:1 (-9, 6, 6, 6)

 

MALINSKA DUB.

-

PAŠAC 2

4 : 2

Baša Nikola

-

Fable Boško

3:2 (-13, 3, 8,-6, 6)

Žic Denis

-

Pucl Vedran

1:3 ( 7,-7,-8,-6)

Šantić Adrian

-

Fable Ana

3:1 ( 3,-10, 3, 5)

Miler, Baša

-

Pucl, Fable B.

1:3 (-11, 2,-8,-6)

Baša Nikola

-

Pucl Vedran

3:0 ( 5,10, 6)

Šantić Adrian

-

Fable Boško

3:0 ( 7,10, 9)

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. PAŠAC 2

2

1

1

6:4

3

2. KOSTRENA 2

2

1

1

4:5

3

3. OREHOVICA 2

1

1

0

4:1

2

4. MALINSKA DUBAŠNICA

1

1

0

4:2

2

5. RJEČINA

2

0

2

2:8

2

6. MATULJI

0

0

0

0:0

0

7. LOŠINJ

0

0

0

0:0

0

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

CRIKVENICA 2

-

VINODOL

4 : 1

Car Igor

-

Butković Žarko

3:0 ( 3, 5, 5)

Blatnik Joža

-

Butorac Mario

2:3 (-9,10, 9,-8,-10)

Škoro Zoran

-

Šoštarić Nenad

3:2 (-7, 9,-6, 5, 2)

Car, Škoro

-

Butković, Devčić

3:1 ( 5, 3,-9, 4)

Car Igor

-

Butorac Mario

3:0 ( 8, 4, 6)

 

 

   

OREHOVICA 3

-

KOSTRENA 3

4 : 0

Giunio Bruno

-

Antić Tomislav

3:0 ( 3, 5, 5)

Blau Mladen

-

Orkić Ilija

3:2 ( 5,-8,-9,12, 4)

Turić Emanuel

-

Stojak Denis

3:1 (-6, 7, 5, 9)

Giunio, Turić

-

Linić, Antić

3:1 ( 8,-9, 9, 7)

 

 

   
CRIKVENICA 1

-

KVARNER

3 : 4

Muškić Mario

-

Tomulić Aleksandar

3:0 ( 8, 3, 4)

Knez Davor

-

Ćubelić Antonio

1:3 (-8, 7,-8,-2)

Rogović Tomislav

-

Mrkalj Andrei

1:3 (-4,-6,11,-8)

Muškić, Rogović

-

Novović, Mrkalj

3:1 ( 8, 8,-10, 7)

Muškić Mario

-

Ćubelić Antonio

1:3 (-4, 8,-6,-7)

Rogović Tomislav

-

Dragoslavić Dejan

3:0 ( 5, 6, 7)

Knez Davor

-

Mrkalj Andrei

1:3 (-8,-7, 6,-10)

 

Redoslijed nakon II. kola:

1. OREHOVICA 3

2

2

0

8:0

4

2. KVARNER

2

2

0

8:3

4

3. CRIKVENICA 1

2

1

1

7:4

3

4. CRIKVENICA 2

2

1

1

4:5

3

5. KOSTRENA 3

2

0

2

0:8

2

6. VINODOL

1

0

1

1:4

1

7. SVETI JAKOV

1

0

1

0:4

1

OBAVIJESTI:

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA 1, CRIKVENICA 2, KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI 1, SVETI JAKOV, VINODOL.

-Novi igrači:

LOŠINJ: Magaš Vladimir

Video

Video