Bilten broj 1-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

 

KUKULJANOVO
-
OREHOVICA 1
4 : 1

Valenta Josip

-

Šuperina Adrijano

3:1 ( 4,-6,11, 2)

Vidović Vitomir

-

Bogdanović Zoran

3:0 ( 8, 4, 6)

Bertone Andrija

-

Šunić Alen

2:3 (-12,-6, 9, 9,-12)

Bertone, Valenta

-

Šunić, Bogdanović

3:1 (-8, 5, 6, 5)

Valenta Josip

-

Bogdanović Zoran

3:0 ( 6, 4, 4)

 

SRDOČI 1
-
SRDOČI 2
3 : 4

Smailji Kaso

-

Radaković Mia

3:1 (-7, 7, 8, 9)

Činko Anton

-

Jakaša Miro

3:0 ( 7, 6, 8)

Gržinić Mateo

-

Jakaša Ana

0:3 (-2,-4,-8)

Smailji, Pavičić

-

Radaković, Jakaša M.

0:3 (-8,-6,-8)

Smailji Kaso

-

Jakaša Miro

3:0 ( 6, 3, 6)

Pavičić Andro

-

Radaković Mia

1:3 ( 3,-5,-8,-3)

Činko Anton

-

Divković Mario

0:3 (-5,-9,-4)

 

OPATIJA 08 - 2

-

OPATIJA 08 - 1

4 : 3

Jardas Ivan

-
Marinković Miloš
3:2 (-5, 7,-11, 2, 8)

Milotić Branko

-
Simčić Lukas
3:0 ( 2, 9, 7)

Vulin Vedran

-

Ganzelja Ivo

0:3 (-4,-11,-6)

Jardas, Vulin

-
Marinković, Ganzelja
1:3 (-6, 9,-3,-5)

Jardas Ivan

-
Simčić Lukas
3:1 ( 4, 3,-7, 5)

Vulin Vedran

-
Marinković Miloš
1:3 (-6,-7, 7,-8)

Milotić Branko

-
Ganzelja Ivo
3:0 ( 7, 9, 7)

 

KOSTRENA 1

-

PAŠAC 1

1 : 4

Protuđer Igor

-

Semion Robert

0:3 (-13,-2,-7)

Maras Mile

-

Kršovnik Leonard

1:3 (10,-9,-6,-8)

Pejić Vanja

-

Broznić Bojan

3:1 (11,-6, 7,10)

Arbanas, Protuđer

-
Kršovnik, Semion
0:3 (-9,-10,-5)

Protuđer Igor

-
Kršovnik Leonard

1:3 (-7,10,-1,-10)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. KUKULJANOVO

1

1

0

4:1

2

2. PAŠAC 1

1

1

0

4:1

2

3. SRDOČI 2

1

1

0

4:3

2

4. OPATIJA 08 - 2

1

1

0

4:3

2

5. OPATIJA 08 – 1

1

0

1

3:4

1

6. SRDOČI 1

1

0

1

3:4

1

7. OREHOVICA 1

1

0

1

1:4

1

8. KOSTRENA 1

1

0

1

1:4

1

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

 

PAŠAC 2

-

KOSTRENA 2

4 : 0

Pucl Vedran

-

Špehar Predrag

3:1 (-9, 4, 4, 2)

Fable Boško

-

Oprešnik Kristijan

3:1 (-6, 7, 6, 7)

Fable Ana

-

Petrović Arsen

3:1 (-9, 9,10, 9)

Pucl, Fable B.

-

Špehar, Puž

3:2 (10, 5,-12,-1, 7)

 

RJEČINA

-

OREHOVICA 2

1 : 4

Ban Marko

-

Šukunda Darko

0:3 (-9,-8,-6)

Nikolić Goran

-

Mauhar Denis

0:3 (-7,-6,-6)

Vurušić Zvonimir

-

Depoli Aleksandar

3:0 (4, 8, 7)

Nikolić, Juretić

-

Šukunda, Mauhar

1:3 (-13,10,-10,-10)

Ban Marko

-

Mauhar Denis

0:3 (-5,-7,-6)

 

LOŠINJ

-

MATULJI

ODGOĐENO

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. PAŠAC 2

1

1

0

4:0

2

2. OREHOVICA 2

1

1

0

4:1

2

3. RJEČINA

1

0

1

1:4

1

4. KOSTRENA 2

1

0

1

0:4

1

5. MALINSKA DUBAŠNICA

0

0

0

0:0

0

6. MATULJI

0

0

0

0:0

0

7. LOŠINJ

0

0

0

0:0

0

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

CRIKVENICA 1

-

CRIKVENICA 2

4 : 0

Muškić Mario

-

Car Igor

3:1 ( 4, 8,-10, 7)

Knez Davor

-

Hanževački Ivica

3:0 ( 8, 6, 6)

Bradarić Borko

-

Marinković Dragomir

3:0 ( 9, 9, 4)

Muškić, Knez

-

Car, Marinković D.

3:0 ( 8, 5, 7)

 

 

   

KVARNER

-

KOSTRENA 3

4 : 0

Ćubelić Antonio

-

Linić Lav

3:0 ( 5, 5, 2)

Novović Nenad

-

Antić Tomislav

3:2 ( 7,-3,-9, 8, 9)

Mrkalj Andrei

-

Stojak Denis

3:0 ( 3, 6, 5)

Novović, Mrkalj

-

Antić, Stojak

3:2 ( 6,-12, 8,-8, 7)

 

 

   

OREHOVICA 3

-

SVETI JAKOV

4 : 0

Giunio Bruno

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 7, 5, 9)

Blau Mladen

-

Juretić Maja

3:2 ( 8,-5,-9, 9, 5)

Stilin Tihomir

-

Blatančić Pejo

3:0 ( 5, 8, 6)

Turić, Blau

-

Srdoč, Juretić

3:0 ( 9,-8, 6, 8)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. CRIKVENICA 1

1

1

0

4:0

2

2. OREHOVICA 3

1

1

0

4:0

2

3. KVARNER

1

1

0

4:0

2

4. KOSTRENA 3

1

0

1

0:4

1

5. SVETI JAKOV

1

0

1

0:4

1

6. CRIKVENICA 2

1

0

1

0:4

1

7. VINODOL

0

0

0

0:0

0

OBAVIJESTI:

-OPATIJA 08- 3 je odustala od natjecanja u PGŽ ligi u natjecateljskoj sezoni 2019/20.

Novi igrači:

-OPATIJA 08 – 2 : Marić Borislav, Rubeša Danijel, Smiljanić Damir, Ban Mladen

-CRIKVENICA 2: Blatnik Joža

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA 1, CRIKVENICA 2, KUKULJANOVO, LOŠINJ, PAŠAC 1, PAŠAC 2, RJEČINA, SRDOČI 1, SRDOČI 2, SVETI JAKOV, VINODOL.

Video

Video