Bilten broj 18-2018/19

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Konačni redoslijed:

1. KVARNER 1

14

14

0

56: 6

28

2. KUKULJANOVO 1

14

11

3

48:24

25

3. SRDOČI 2

14

10

4

42:29

24

4. PAŠAC 1

14

7

7

38:40

21

5. SRDOČI 1

14

6

8

36:40

20

6. KOSTRENA 1

14

5

9

27:40

19

7. OPATIJA 08 – 1

14

2

12

17:52

16

8. MATULJI 1

14

1

13

20:53

15

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KVARNER 1 – Morić Duško 16:1,Šarčević Luka 10:1, Bačić Zvonimir 8:1, Capan Franjo 4:0, Trahlić Harri 5:2, par 13:1.

2.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 11:5, Turk Zoran 9:3, Kovačević Branimir 9:4, Valenta Josip 7:4, Bertone Andrija 3:3,par 9:5.

3.SRDOČI 2 – Radaković Mia 14:6, Jakaša Ana 8:7, Divković Mario 7:0, Jakaša Miro 5:10, par 8:6.

4.PAŠAC 1 –Kršovnik Leonard 12:10,Semion Robert 9:5, Zubak Luka 6:6,Broznić Bojan 1:7, Pucl Vedran 0:8, par 10:4.

5.SRDOČI 1 – Činko Anton 9:0, Jardas Ivan 7:4, Jovanović Karlo 6:3, Cuculić Ozren 3:3, Erjavac Frane 1:5, Štimac Filip 1:4, Mijić Patrik 1:3, Španić Leon 1:0, Smailji Kaso 0:7, Smailji Sena 0:4, par 7:7.

6.KOSTRENA 1 – Pejić Vanja 8:9, Ganzelja Ivo 4:8, Maras Mile 4:9, Arbanas Branko 3:4, Protuđer Igor 3:1, par 5:9.

7.OPATIJA 08- 1 – Vulin Vedran 7:13, Fabijanić Nandi 4:1, Kovačević Marko 2:2,Gregorović Vjekoslav 1:3, Radovanović Karmen 1:10, Kosanović Sabina 0:7,Ružić Bruno st. 0:4, par 2:12.

8.MATULJI 1 – Matijević Spasoje 8:13,Vidović Denis 6:14, Žbogar Zoran 3:9,Šuperina Adrijano 1:5, par 2:12.

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Konačni redoslijed:

1. OPATIJA 08 - 2

14

11

3

52:20

25 (1:1, 7:6)

2. MALINSKA DUBAŠNICA

14

11

3

51:25

25 (1:1, 6:7)

3. PAŠAC 2

14

9

5

42:31

23

4. KOSTRENA 2

14

8

6

42:38

22

5. OREHOVICA 1

14

7

7

33:35

21

6. LOŠINJ

14

6

8

29:36

20

7. RJEČINA

   14

4

10

26:49

18

8. CRIKVENICA 3

14

0

14

15:56

14

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.OPATIJA 08-2 – Rubeša Danijel 13:3, Marić Borislav 9:6, Oprešnik Kristijan 8:3, Smiljanić Damir 7:4, Ban Mladen 1:4, par 14:0.

2.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 18:2, Saftić Vedran 8:0, Žic Denis 7:4, Šantić Adrian 4:2, Miler Čedomir 4:5, Plivelić Antun 3:5, par 7:7.

3.PAŠAC 2 – Fable Boško 13:6, Čabrijan Milan 9:1,Fable Ana 5:12, Kršovnik Emil 4:7, Petrali Gianni 1:0, Ban Boris 0:1, par 10:4.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 18:6, Delač Robert 11:6, Petrović Arsen 3:10, Ključarić Silvio 2:5, Linić Lav 1:1, Puž Denis 0:3, par 7:7.

5.OREHOVICA 1 – Magaš Marinko 12:5, Mauhar Denis 9:5, Maričić Boris 2:2, Depoli Aleksandar 2:6, Šukunda Darko 2:9, par 6:8.

6.LOŠINJ – Devčić Dubravko 12:9, Romić Damir 5:4, Perković Marijan 3:0, Licitar Jasmin 3:7, Broz Goran 2:0, Škoda Anton 0:5, Devčić Frane 0:1, par 4:10.

7.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 11:9, Tomeković Edo 5:5, Nikolić Goran 3:13, Juretić Marino 1:4, Sirotich Kristijan 0:5, Ban Marko 0:5, par 6:8.

8.CRIKVENICA 3 – Car igor 8:11, Marinković Dragomir3:11 Baić Boris 2:7, Hanževački Ivica 0:3, Škoro Zoran 0:6, Meštrović Perica 0:4, Blatnik Joža 0:2, par 2:12.

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XVIII. kola:

OREHOVICA 2

-

SRDOČI 3

4 : 2

Giunio Bruno

-

Peršić Kruno

3:0 ( 5, 4,10)

Blau Anton

-

Matijević Mile

0:3 (-4,-2,-1)

Turić Emanuel

-

Vukoja Zvonko

3:1 (10,-7, 4, 8)

Giunio, Turić
-

Matijević, Peršić

3:2 (-10,-3,11,10,16)

Giunio Bruno

-

Matijević Mile

1:3 ( 4,-6,-4,-8)

Turić Emanuel

-

Peršić Kruno

3:0 ( 7, 7, 6)

       

VINODOL

-
MATULJI 2
0 : 4

Hejpeter Josip

-

Toto Tomislav

0:3 (-7,-3,-7)

Šostarić Nenad

-

Zupet Stojan

0:3 (-6,-1,-3)

Butković Žarko

-

Smolčić Vedran

0:3 (-6,-8,-6)

Butorac, Mrvac

-

Zupet, Toto

1:3 (-4,10,-4,-7)
       

SVETI JAKOV 2

-

KUKULJANOVO 2

1 : 4

Kresojević Adam

-

Šunić Alen

0:3 (-8,-9,-8)

Kevrić Robert

-

Bogdanović Zoran

0:3 (-6,-7,-2)

Blatančić Pejo

-

Brmalj Miljenko

3:2 ( 7,-4,-6,11,10)

Kresojević, Blatančić

-

Šunić, Bogdanović

0:3 (-9,-6,-4)

Kresojević Adam

-

Bogdanović Zoran

1:3 (-5, 8,-3,-9)

       

CRIKVENICA 2

-

SVETI JAKOV 1

4 : 0

Muškić Mario

-

Juretić Maja

3:0 ( 6, 3,18)

Knez Davor

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 5, 4, 1)

Bradarić Borko

-

Juretić Sanjin

3:1 ( 4, 7,-5,10)

Muškić, Bradarić

-

Srdoč, Juretić M.

3:1 (-5, 2, 4,10)

 

Konačni redoslijed:

1. KUKULJANOVO 2

16

16

0

64:14

32

2. MATULJI 2

16

12

4

56:28

28

3. SRDOČI 3

16

11

5

55:32

27 (2:0)

4. CRIKVENICA 2

16

11

5

49:33

27 (0:2)

5. KVARNER 2

16

8

8

44:41

24

6. OREHOVICA 2

16

7

9

45:42

23

7. SVETI JAKOV 1

16

4

12

27:58

20

8. SVETI JAKOV 2

16

3

13

20:57

19

9. VINODOL

16

0

16

  9:64

16

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO 2 – Bogdanović Zoran 20:1, Šunić Alen 17:3, Malnar Vedran 8:4, Brmalj Miljenko 1:4,Muminović Suljo 1:1, Mičetić Boris 1:0, Kovačević Boris 1:0, par 15:1.

2.MATULJI 2 – Zupet Stojan 17:8, Tešić Žarko 14:2, Toto Tomislav 7:11, Smolčić Vedran 4:2, Belobrajdić Branko 1:1, Miladinović Živko 0:1, par 13:3.

3.SRDOČI 3 – Matijević Mile 24:0,Magaš Vladimir 8:8, Peršić Kruno 6:11, Golubović Roman 2:4, Vukoja Zvonko 2:5, Graovac Andrej 1:0, par 12:4.

4.CRIKVENICA 2 – Muškić Mario 18:8, Rogović Tomislav 7:2,Bradarić Borko 7:5, Knez Davor 6:12, Šarić Vlado 1:0, par 10:6.

5.KVARNER 2 – Ćubelić Antonio 16:4, Mrkalj Andrei 10:4, Martinac Marijan 6:12, Budak Avelino 3:2, Novović Nenad 2:3, Dragoslavić Dejan 1:6, par 6:10.

6.OREHOVICA 2 – Giunio Bruno 20:6, Blau Anton 8:12, Turić Emanuel 6:0, Kamenar Damir 1:16, Pozder Zoran 0:2, par 10:6.

7.SVETI JAKOV 1 – Juretić Maja 13:12, Juretić Sanjin 7:13, Srdoč Lucijan 4:18, Šegulja Kosanović Đina 0:2, par 3:13.

8.SVETI JAKOV 2 - Kresojević Adam 8:14, Blatančić Pejo 5:13, Voloder Davor 2:2, Kevrić Robert 2:12, Martinović Ivan 0:3, par 3:13.

9.VINODOL – Šostarić Nenad 4:6, Butorac Mario 3:11, Mrvac Dario2:14, Osman Samir 0:4, Butković Žarko 0:10, Devčić Želimir 0:1, Šamanić Matej 0:1, Hajpeter Josip 0:1, par 0:16.

Video

Video