Bilten broj 17-2018/19

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XVI. kola:

 

KOSTRENA 1

-
OPATIJA 08 - 1
4 : 0

Ganzelja Ivo

-

Radovanović Karmen

3:1 ( 3,-8, 2, 5)

Maras Mile

-

Vulin Vedran

3:2 (-6, 9, 8,-8,10)

Arbanas Branko

-

Kosanović Sabina

3:0 ( 6, 5, 6)

Arbanas, Ganzelja

-

Vulin, Radovanović

3:1 ( 6,-7, 5, 7)

 

SRDOČI 1
-

PAŠAC 1

4 : 0

Jardas Ivan

-

Pucl Vedran

3:0 ( 1, 5, 8)

Španić Leon

-

Semion Robert

3:2 (-4,-6,11,10, 9)

Cuculić Ozren

-

Zubak Luka

3:0 ( 6, 9, 4)

Jardas, Španić

-

Broznić, Pucl

3:1 (-9, 5, 6, 4)

 

SRDOČI 2
-
MATULJI 1
4 : 0

Radaković Mia

-

Vidović Denis

3:2 ( 4,-10,-7, 7, 9)

Divković Mario

-

Matijević Spasoje

3:0 ( 3, 8, 2)

Jakaša Miro

-

Žbogar Zoran

3:1 (-10, 2, 8, 9)

Radaković, Divković
-

Matijević, Vidović

3:2 (-8,-9, 5, 7, 8)

 

KUKULJANOVO 1
-

KVARNER 1

0 : 4

Kovačević Branimir

-

Šarčević Luka

1:3 (-8, 6,-5,-12)

Valenta Josip

-

Morić Duško

0:3 (-5,-7,-6)

Vidović Vitomir

-

Bačić Zvonimir

2:3 (-9, 6,-9, 6,-10)

Kovačević, Bertone

-

Šarčević, Morić

1:3 (-7, 6,-6,-9)

 

Konačni redoslijed:

1. KVARNER 1

14

14

0

56: 6

28

2. KUKULJANOVO 1

14

11

3

48:24

25

3. SRDOČI 2

14

10

4

42:29

24

4. PAŠAC 1

14

7

7

38:40

21

5. SRDOČI 1

14

6

8

36:40

20

6. KOSTRENA 1

14

5

9

27:40

19

7. OPATIJA 08 – 1

14

2

12

17:52

16

8. MATULJI 1

14

1

13

20:53

15

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KVARNER 1 – Morić Duško 16:1,Šarčević Luka 10:1, Bačić Zvonimir 8:1, Capan Franjo 4:0, Trahlić Harri 5:2, par 13:1.

2.KUKULJANOVO 1 – Vidović Vitomir 11:5, Turk Zoran 9:3, Kovačević Branimir 9:4, Valenta Josip 7:4, Bertone Andrija 3:3,par 9:5.

3.SRDOČI 2 – Radaković Mia 14:6, Jakaša Ana 8:7, Divković Mario 7:0, Jakaša Miro 5:10, par 8:6.

4.PAŠAC 1 –Kršovnik Leonard 12:10,Semion Robert 9:5, Zubak Luka 6:6,Broznić Bojan 1:7, Pucl Vedran 0:8, par 10:4.

5.SRDOČI 1 – Činko Anton 9:0, Jardas Ivan 7:4, Jovanović Karlo 6:3, Cuculić Ozren 3:3, Erjavac Frane 1:5, Štimac Filip 1:4, Mijić Patrik 1:3, Španić Leon 1:0, Smailji Kaso 0:7, Smailji Sena 0:4, par 7:7.

6.KOSTRENA 1 – Pejić Vanja 8:9, Ganzelja Ivo 4:8, Maras Mile 4:9, Arbanas Branko 3:4, Protuđer Igor 3:1, par 5:9.

7.OPATIJA 08- 1 – Vulin Vedran 7:13, Fabijanić Nandi 4:1, Kovačević Marko 2:2,Gregorović Vjekoslav 1:3, Radovanović Karmen 1:10, Kosanović Sabina 0:7,Ružić Bruno st. 0:4, par 2:12.

8.MATULJI 1 – Matijević Spasoje 8:13,Vidović Denis 6:14, Žbogar Zoran 3:9,Šuperina Adrijano 1:5, par 2:12.

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultat VIII. kola:

 

OREHOVICA 1

-

LOŠINJ

4 : 1

Magaš Marinko

-

Romić Damir

3:1 ( 4, 8,-7, 6)

Šukunda Darko

-

Devčić Dubravko

0:3 (-8,-8,-8)

Mauhar Denis

-

Licitar Jasmin

3:1 ( 7, 6,-10, 9)

Magaš, Maričić

-

Devčić, Romić

3:0 ( 8,10, 9)

Magaš Marinko

-

Devčić Dubravko

3:0 ( 8, 6, 6)

 

Rezultat XIII. kola:

 

LOŠINJ

-

PAŠAC 2

4 : 0

Devčić Dubravko

-

Kršovnik Emil

3:1 (11, 9,-8,11)

Licitar Jasmin

-

Fable Ana

3:1 ( 8,-11, 6,10)

Broz Goran

-

Ban Boris

3:0 ( 6, 5, 3)

Romić, Broz

-

Kršovnik, Fable A.

3:1 (-7, 4, 5, 1)

 

Rezultati XIV. kola:

 

KOSTRENA 2

-

PAŠAC 2

4 : 3

Špehar Predrag

-

Fable Boško

2:3 (-8,-5, 3, 6,-9)

Delač Robert

-

Fable Ana

3:1 ( 4, 5,-4, 3)

Petrović Arsen

-

Kršovnik Emil

3:1 ( 7, 7,-9, 6)

Špehar, Puž

-

Fable B. i A.

0:3 (-9,-7,-6)

Špehar Predrag

-

Fable Ana

3:0 ( 5, 3, 7)

Petrović Arsen

-

Fable Boško

2:3 ( 4, 7,-7,-8,-9)

Delač Robert

-

Kršovnik Emil

3:0 ( 5, 3, 6)

 

CRIKVENICA 3

-

RJEČINA

3 : 4

Car Igor

-

Nikolić Goran

3:0 ( 4, 6, 4)

Škoro Zoran

-

Vurušić Zvonimir

1:3 (-8,-8, 8,-7)

Marinković Dragomir

-

Tomeković Edo

1:3 (-11, 9,-7,-9)

Car, Škoro

-

Nikolić, Juretić

3:2 ( 8,-6,10,-7, 6)

Car Igor

-

Vurušić Zvonimir

0:3 (-3,-6,-7)

Marinković Dragomir

-

Nikolić Goran

3:0 (11, 7,14)

Škoro Zoran

-

Tomeković Edo

0:3 (-8,-4,-9)

 

OREHOVICA 1

-

OPATIJA 08 - 2

1 : 4

Mauhar Denis

-

Ban Mladen

3:1 (-9, 5,11, 7)

Šukunda Darko

-

Smiljanić Damir

1:3 ( 7,-6,-7,-7)

Depoli Aleksandar

-

Rubeša Danijel

0:3 (-8,-7,-10)

Šukunda, Maričić

-

Smiljanić, Rubeša

1:3 (-7, 9,-6,-6)

Mauhar Denis

-

Smiljanić Damir

0:3 (-7,-12,-7)

 

MALINSKA DUB.

-

LOŠINJ

4 : 0

Žic Denis

-

Romić Damir

3:0 ( 5, 4,10)

Baša Nikola

-

Devčić Dubravko

3:0 ( 4, 6, 5)

Šantić Adrian

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 2, 8, 2)

Baša, Miler

-

Devčić, Licitar

3:0 ( 6, 4, 7)

 

Redoslijed nakon XIV. kola:

1. OPATIJA 08 - 2

14

11

3

52:20

23 (1:1, 7:6)

2. MALINSKA DUBAŠNICA

14

11

3

51:25

25 (1:1, 6:7)

3. PAŠAC 2

14

9

5

42:31

23

4. KOSTRENA 2

14

8

6

42:38

22

5. OREHOVICA 1

14

7

7

33:35

21

6. LOŠINJ

14

6

8

29:36

20

7. RJEČINA

14

4

10

26:49

18

8. CRIKVENICA 3

14

0

14

15:56

14

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.OPATIJA 08-2 – Rubeša Danijel 13:3, Marić Borislav 9:6, Oprešnik Kristijan 8:3, Smiljanić Damir 7:4, Ban Mladen 1:4, par 14:0.

2.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 18:2, Saftić Vedran 8:0, Žic Denis 7:4, Šantić Adrian 4:2,Miler Čedomir 4:5, Plivelić Antun 3:5, par 7:7.

3.PAŠAC 2 – Fable Boško 13:6, Čabrijan Milan 9:1,Fable Ana 5:12, Kršovnik Emil 4:7, Petrali Gianni 1:0, Ban Boris 0:1, par 10:4.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 18:6, Delač Robert 11:6, Petrović Arsen 3:10, Ključarić Silvio 2:5, Linić Lav 1:1, Puž Denis 0:3, par 7:7.

5.OREHOVICA 1 – Magaš Marinko 12:5, Mauhar Denis 9:5, Maričić Boris 2:2, Depoli Aleksandar 2:6, Šukunda Darko 2:9, par 6:8.

6.LOŠINJ – Devčić Dubravko 12:9, Romić Damir 5:4, Perković Marijan 3:0, Licitar Jasmin 3:7, Broz Goran 2:0, Škoda Anton 0:5, Devčić Frane 0:1, par 4:10.

7.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 11:9, Tomeković Edo 5:5, Nikolić Goran 3:13, Juretić Marino 1:4, Sirotich Kristijan 0:5, Ban Marko 0:5, par 6:8.

8.CRIKVENICA 3 – Car igor 8:11, Marinković Dragomir3:11 Baić Boris 2:7, Hanževački Ivica 0:3, Škoro Zoran 0:6, Meštrović Perica 0:4, Blatnik Joža 0:2, par 2:12.

 

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XVII. kola:

KUKULJANOVO 2

-

CRIKVENICA 2

4 : 0

Bogdanović Zoran

-

Knez Davor

3:0 ( 4, 6,16)

Malnar Vedran

-

Muškić Mario

3:2 ( 8,-8, 7,-9, 7)

Kovačević Boris

-

Rogović Tomislav

3:0 ( 9, 5, 9)

Šunić, Bogdanović

-

Muškić, Rogović

3:0 ( 8, 3, 5)

       
MATULJI 2
-

SVETI JAKOV 2

4 : 0

Zupet Stojan

-

Martinović Ivan

3:0 ( 2, 1, 2)

Smolčić Vedran

-

Kresojević Adam

3:0 ( 9, 6, 5)

Toto Tomislav

-

Blatančić Pejo

3:0 ( 3, 6, 6)

Toto, Smolčić

-

Kresojević, Blatančić

3:0 ( 7, 1, 6)

       

SRDOČI 3

-

VINODOL

4 : 0

Matijević Mile

-

Butković Žarko

3:0 ( 5, 2, 5)

Graovac Andrej

-

Mrvac Dario

3:0 ( 1, 2, 3)

Vukoja Zvonko

-

Butorac Mario

3:0 ( 5,10, 9)

Matijević, Graovac

-

Butorac, Butković

3:0 ( 0, 6, 4)
       
KVARNER 2
-

OREHOVICA 2

1 : 4

Dragoslavić Dejan

-

Giunio Bruno

0:3 (-6,-2,-6)

Martinac Marijan

-

Turić Emanuel

0:3 (-8,-12,-3)

Mrkalj Andrei

-

Kamenar Damir

3:2 (-5, 0,14,-8, 6)

Mrkalj, Martinac
-
Giunio, Turić

0:3 (-12,-5,-8)

Dragoslavić Dejan
-

Turić Emanuel

0:3 (-8,-6,-2)

Redoslijed nakon XVII. kola:

1. KUKULJANOVO 2

15

15

0

60:13

30

2. SRDOČI 3

15

11

4

53:28

26

3. MATULJI 2

15

11

4

52:28

26

4. CRIKVENICA 2

15

10

5

45:33

25

5. KVARNER 2

16

8

8

44:41

24

6. OREHOVICA 2

15

6

9

41:40

21

7. SVETI JAKOV 1

15

4

11

27:54

19

8. SVETI JAKOV 2

15

3

12

19:53

18

9. VINODOL

15

0

15

9:60

15

OBAVIJESTI:

Pojedinačno prvenstvo igrača Županijskih liga održati će se 25. ili 26.05.2019. godine.

Prijave zainteresiranih klubova za organizaciju ovog natjecanja potrebno je dostaviti najkasnije do 17.04.2019. godine na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do 12:00 sati.

Video

Video