Bilten broj 15-2018/19

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XV. kola:

 

KUKULJANOVO 1
-
OPATIJA 08 - 1
4 : 0

Vidović Vitomir

-

Radovanović Karmen

3:0 ( 6, 8, 8)

Bertone Andrija

-

Vulin Vedran

3:0 ( 5, 9, 5)

Valenta Josip

-

Ružić Bruno st.

3:0 ( 2, 7, 6)

Bertone, Valenta

-

Vulin, Radovanović

3:0 ( 7, 7,10)

 

KVARNER 1

-
SRDOČI 2
4 : 0

Morić Duško

-

Jakaša Miro

3:0 ( 5, 9, 9)

Trahlić Harri

-

Radaković Mia

3:0 (12, 7, 8)

Šarčević Luka

-

Jakaša Ana

3:0 ( 9, 8,10)

Šarčević, Bačić

-

Radaković, Jakaša M.

3:1 ( 7, 6,-8, 5)

 

MATULJI 1
-

PAŠAC 1

3 : 4

Matijević Spasoje

-

Kršovnik Leonard

3:1 (-7, 6, 9, 7)

Žbogar Zoran

-

Semion Robert

0:3 (-3,-6,-7)

Vidović Denis

-

Zubak Luka

2:3 (14, 6,-7,-8,-10)

Matijević, Vidović

-

Kršovnik, Semion

1:3 (-5,-10, 9,-9)

Matijević Spasoje

-

Semion Robert

3:1 (-7, 6, 5, 9)

Vidović Denis

-

Kršovnik Leonard

3:1 (10,-10, 2, 8)

Žbogar Zoran

-

Zubak Luka

0:3 (-7,-8,-2)

 

KOSTRENA 1

-
SRDOČI 1
2 : 4

Pejić Vanja

-

Jovanović Karlo

2:3 ( 9,-11, 5,-10,-11)

Arbanas Branko

-

Smailji Sena

3:2 (-15,-12, 7, 4, 9)

Maras Mile

-

Jardas Ivan

1:3 (-1, 8,-2,-7)

Pejić, Maras

-

Jovanović, Smailji Sena

0:3 (-6,-9,-15)

Pejić Vanja

-

Smailji Sena

3:1 ( 6, 9,-12, 7)

Maras Mile

-

Jovanović Karlo

0:3 (-0,-0,-0)

 

Redoslijed nakon XV. kola:

1. KVARNER 1

13

13

0

52: 6

26

2. KUKULJANOVO 1

13

11

2

48:20

24

3. SRDOČI 2

13

9

4

38:29

22

4. PAŠAC 1

13

7

6

38:36

20

5. SRDOČI 1

13

5

8

32:40

18

6. KOSTRENA 1

13

4

9

23:40

17

7. OPATIJA 08 – 1

13

2

11

17:48

15

8. MATULJI 1

13

1

12

20:49

14

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultat XII. kola:

 

LOŠINJ

-

OPATIJA 08 - 2

0 : 4

Devčić Dubravko

-

Marić Borislav

0:3 (-8,-6,-7)

Romić Damir

-

Smiljanić Damir

0:3 (-9,-9,-5)

Licitar Jasmin

-

Oprešnik Kristijan

0:3 (-10,-7,-12)

Romić, Licitar

-

Smiljanić, Oprešnik

0:3 (-5,-6,-2)

 

 

Rezultati XIII. kola:

 

LOŠINJ

-

PAŠAC 2

ODGOĐENO

 

OPATIJA 08 - 2

-

MALINSKA DUB.

4 : 2

Rubeša Danijel

-

Saftić Vedran

1:3 (-3,-7,10,-4)

Marić Borislav

-

Žic Denis

3:2 ( 8, 8,-4,-9, 4)

Smiljanić Damir

-

Baša Nikola

1:3 (-9, 9,-8,-5)

Smiljanić, Rubeša

-

Baša, Miler

3:2 ( 7, 6,-7,-6, 5)

Rubeša Danijel

-

Žic Denis

3:2 ( 4,-8, 2,-1, 3)

Smiljanić Damir

-

Miler Čedomir

3:0 ( 3, 3, 6)

 

RJEČINA

-

OREHOVICA 1

0 : 4

Tomeković Edo

-

Mauhar Denis

2:3 (-6, 8,-11,13,-9)

Ban Marko

-

Magaš Marinko

0:3 (-4,-5,-2)

Vurušić Zvonimir

-

Maričić Boris

0:3 (-5,-9,-6)

Nikolić, Juretić

-

Šukunda, Maričić

0:3 (-7,-5,-8)

 

CRIKVENICA 3

-

KOSTRENA 2

1 : 4

Car Igor

-

Špehar Predrag

0:3 (-3,-5,-8)

Škoro Zoran

-

Delač Robert

0:3 (-4,-6,-4)

Baić Boris

-

Petrović Arsen

3:2 ( 4,-11,-7, 6, 9)

Car, Baić

-

Špehar, Puž

1:3 (-7, 9,-8,-9)

Car Igor

-

Delač Robert

1:3 (-7, 7,-9,-2)

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. OPATIJA 08 - 2

13

10

3

48:19

23

2. MALINSKA DUBAŠNICA

13

10

3

47:25

23

3. PAŠAC 2

12

9

3

39:23

21

4. KOSTRENA 2

13

7

6

38:35

20

5. OREHOVICA 1

12

6

6

28:30

18

6. LOŠINJ

11

5

6

24:28

16

7. RJEČINA

   13

3

10

22:46

16

8. CRIKVENICA 3

13

0

13

12:52

13

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XV. kola:

SVETI JAKOV 1

-
MATULJI 2
0 : 4

Juretić Sanjin

-

Zupet Stojan

0:3 (-2,-8,-6)

Srdoč Lucijan

-

Smolčić Vedran

2:3 ( 9,12,-2,-6,-3)

Juretić Maja

-

Toto Tomislav

1:3 (-8, 9,-6,-7)

Srdoč, Juretić S.

-

Zupet, Smolčić

0:3 (-7,-7,-9)
    

SRDOČI 3

-

CRIKVENICA 2

4 : 3

Matijević Mile

-

Knez Davor

3:0 ( 2, 4, 8)

Vukoja Zvonko

-

Muškić Mario

0:3 (-3,-5,-4)

Magaš Vladimir

-

Rogović Tomislav

2:3 (-8,10,-8, 7,-11)

Matijević, Magaš

-

Muškić, Rogović

3:1 ( 6, 9,-10, 6)

Matijević Mile

-

Muškić Mario

3:0 ( 6, 8, 0)

Magaš Vladimir

-

Knez Davor

1:3 (11,-11,-9,-7)

Peršić Kruno

-

Bradarić Borko

3:1 ( 8,-6, 9, 9)
    
KVARNER 2
-

SVETI JAKOV 2

4 : 1

Ćubelić Antonio

-

Kresojević Adam

3:1 ( 8, 3,-5, 6)

Dragoslavić Dejan

-

Blatančić Pejo

2:3 ( 8,-9,-7,11,-9)

Novović Nenad

-

Kevrić Robert

3:1 ( 7,-4, 2,10)

Ćubelić, Novović
-

Kresojević, Kevrić

3:0 ( 7,10,12)

Ćubelić Antonio
-

Blatančić Pejo

3:0 ( 0, 2, 4)

    

OREHOVICA 2

-

VINODOL

4 : 0

Giunio Bruno

-

Šostarić Nenad

3:0 (10, 3, 8)

Blau Anton

-

Butorac Mario

3:0 ( 6, 3, 8)

Turić Emanuel

-

Butković Žarko

3:0 ( 8, 1, 7)
Giunio, Turić
-

Mrvac, Butorac

3:0 ( 4, 9, 8)

 

Redoslijed nakon XV. kola:

1. KUKULJANOVO 2

13

13

0

52:11

26

2. MATULJI 2

13

10

3

46:24

23

3. SRDOČI 3

13

9

4

45:28

22

4. CRIKVENICA 2

13

9

4

41:27

22

5. KVARNER 2

14

7

7

39:37

21

6. OREHOVICA 2

14

5

9

37:39

19

7. SVETI JAKOV 1

14

4

10

25:50

18

8. SVETI JAKOV 2

13

3

10

19:45

16

9. VINODOL

13

0

13

  9:52

13

 

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

SRDOČI 1: Španić Leon

Video

Video