8. stolnoteniski turnir "Crikvenica Open" - rezultati

8. Turnir "Crikvenica Open"                     SENIORI POJEDINAČNO KVALIFIKACIJE
                                             
SKUPINA 1 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BOD PLASMAN
1 0 TURK Zoran KUK  XXX    6,3,5,, 8,9,7,, ,,,, 2 6 : 0 28 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
3 0 MARIĆ Borislav OPA -6,-3,-5,,  XXX    -12,-9,-8,, ,,,, 0 0 : 6 -26 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
2 0 BABOSELAC Mladen 0 -8,-9,-7,, 12,9,8,,  XXX    ,,,, 1 3 : 3 -2 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX 0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 2 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 JARDAS Ivan RIJ  XXX    4,2,7,, 6,3,5,, ,,,, 2 6 : 0 39 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
2 0 PERAK Benedikt UNI -4,-2,-7,,  XXX    6,7,8,, ,,,, 1 3 : 3 -8 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
3 0 JAKI Franjo CRI -6,-3,-5,, -6,-7,-8,,  XXX    ,,,, 0 0 : 6 -31 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 3 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 SEMION Robert KUK  XXX    5,6,5,, 5,6,5,, ,,,, 2 6 : 0 34 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
2 0 MARIĆ Jozo SVJ -5,-6,-5,,  XXX    3,3,2,, ,,,, 1 3 : 3 8 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
3 0 ZIMERMANN Frank 0 -5,-6,-5,, -3,-3,-2,,  XXX    ,,,, 0 0 : 6 -42 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 4 1 2 3 4 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 VIDOVIĆ Vitomir KUK  XXX    8,6,7,, 6,7,5,, 8,3,5,, 3 9 : 0 44 6 1
3 : 0 3 : 0 3 : 0
2 0 ERCEGOVIĆ Luka BRO -8,-6,-7,,  XXX    6,5,7,, -10,10,11,5, 2 6 : 4 11 5 2
0 : 3 3 : 0 3 : 1
3 0 LUČIĆ Ivan CRI -6,-7,-5,, -6,-5,-7,,  XXX    10,-4,-5,10,10 1 3 : 8 -37 4 3
0 : 3 0 : 3 3 : 2
4 0 CAR Igor CRI -8,-3,-5,, 10,-10,-11,-5, -10,4,5,-10,-10  XXX    0 3 : 9 -18 3 4
0 : 3 1 : 3 2 : 3
                                             
SKUPINA 5 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
2 0 ŠUNIĆ Alen ORE  XXX    -8,-7,7,-7, 8,9,7,, ,,,, 1 4 : 3 2 3 2
1 : 3 3 : 0 0 : 0
1 0 KOVAČIĆ Kristian MIH 8,7,-7,7,  XXX    7,7,8,, ,,,, 2 6 : 1 18 4 1
3 : 1 3 : 0 0 : 0
3 0 GRŽAC Lovorko SVJ -8,-9,-7,, -7,-7,-8,,  XXX    ,,,, 0 0 : 6 -20 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 6 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 BERTONE Andrija KUK  XXX    3,4,-10,3, 5,6,7,, ,,,, 2 6 : 1 36 4 1
3 : 1 3 : 0 0 : 0
2 0 ŠUPERINA Adrijano ORE -3,-4,10,-3,  XXX    8,-8,9,7, ,,,, 1 4 : 4 -15 3 2
1 : 3 3 : 1 0 : 0
3 0 MENCIGAR Marjan 0 -5,-6,-7,, -8,8,-9,-7,  XXX    ,,,, 0 1 : 6 -21 2 3
0 : 3 1 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
                                             
8. Turnir "Crikvenica Open"                      SENIORI POJEDINAČNO KVALIFIKACIJE
                                             
SKUPINA 7 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 VALENTA Josip ORE  XXX    7,8,-10,8, 6,7,6,, ,,,, 2 6 : 1 22 4 1
3 : 1 3 : 0 0 : 0
2 0 KOVAČIĆ Arien MIH -7,-8,10,-8,  XXX    4,-6,-9,9,5 ,,,, 1 4 : 5 0 3 2
1 : 3 3 : 2 0 : 0
3 0 BUTORAC Mario VIN -6,-7,-6,, -4,6,9,-9,-5  XXX    ,,,, 0 2 : 6 -22 2 3
0 : 3 2 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 8 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 MATIJEVIĆ Spasoje MAT  XXX    0,-14,8,1, 8,7,-9,6, ,,,, 2 6 : 2 32 4 1
3 : 1 3 : 1 0 : 0
3 0 BORGIN Igor PAŠ 0,14,-8,-1,  XXX    8,-8,-7,-9, ,,,, 0 2 : 6 -28 2 3
1 : 3 1 : 3 0 : 0
2 0 ŠKORO ZORAN CRI -8,-7,9,-6, -8,8,7,9,  XXX    ,,,, 1 4 : 4 -4 3 2
1 : 3 3 : 1 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 9 1 2 3 4 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
2 0 MARAS Mile KOS  XXX    -8,-5,-8,, 8,7,5,, 3,3,4,, 2 6 : 3 24 5 2
0 : 3 3 : 0 3 : 0
1 0 KRŠOVNIK Leonard PAŠ 8,5,8,,  XXX    7,3,9,, 7,5,3,, 3 9 : 0 44 6 1
3 : 0 3 : 0 3 : 0
3 0 BUDAK Avelino OPA -8,-7,-5,, -7,-3,-9,,  XXX    1,2,4,, 1 3 : 6 -1 4 3
0 : 3 0 : 3 3 : 0
4 0 HANŽEVAČKI Ivica CRI -3,-3,-4,, -7,-5,-3,, -1,-2,-4,,  XXX    0 0 : 9 -67 3 4
0 : 3 0 : 3 0 : 3
                                             
SKUPINA 10 1 2 3 4 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 VIDOVIĆ Denis MAT  XXX    14,-16,4,6, 2,8,8,, 11,8,7,, 3 9 : 1 36 6 1
3 : 1 3 : 0 3 : 0
2 0 MUŠKIĆ Mario VIN -14,16,-4,-6,  XXX    9,10,8,, 8,7,6,, 2 7 : 3 7 5 2
1 : 3 3 : 0 3 : 0
3 0 MARINKOVIĆ Dragomir CRI -2,-8,-8,, -9,-10,-8,,  XXX    4,4,-10,-10,12 1 3 : 8 -10 4 3
0 : 3 0 : 3 3 : 2
4 0 HALILOVIĆ Zlatko UNI -11,-8,-7,, -8,-7,-6,, -4,-4,10,10,-12  XXX    0 2 : 9 -33 3 4
0 : 3 0 : 3 2 : 3

 

Završnica:

1.kolo: MARAS Mile (KOS)            - KOVAČIĆ Arien (MIH)                 3:2 (-7, 6, 5,-8, 4)

            ŠUPERINA Adrijano (ORE) – PERAK Benedikt (UNI)                3:1 ( 8,-9, 9, 9)

            ŠUNIĆ Alen (ORE)               - MUŠKIĆ Mario (VIN)                   3:0 (10, 8, 7)

            BABOSELAC Mladen          - ŠKORO Zoran (CRI)                      3:0 ( 5, 6, 7)

 

2. kolo: TURK Zoran (KUK)            - MARIĆ Jozo (SVJ)                         3:0 ( 9, 9, 8)

            MARAS Mile (KOS)             - MATIJEVIĆ Spasoje (MAT)          3:2 (-9,10, 8,-8, 7)

            KOVAČIĆ Kristijan (MIH)  - VIDOVIĆ Denis (MAT)                  3:2 (-8, 8,-7, 7, 9)

            SEMION Robert (KUK)        - ŠUPERINA Adrijano (ORE)          3:0 ( 5, 6, 5)

            VIDOVIĆ Vitomir (KUK)    - ŠUNIĆ Alen (ORE)                         3:0 ( 9, 4,12)

           KRŠOVNIK Leonard (PAŠ) - BERTONE Andrija (KUK)              3:2 (-3,-6, 3, 2, 6)

          VALENTA Josip (ORE)       - BABOSELAC Mladen                      3:1 ( 9,-8, 8, 8)

          JARDAS Ivan (RIJ)               - ERCEGOVIĆ Luka (BRO)             3:1 (-6, 8, 7, 5)

 

Četvrtfinale: TURK Zoran (KUK)    - MARAS Mile (KOS)                      3:0 ( 9, 8, 7)

            SEMION Robert (KUK)        - KOVAČIĆ Kristian (MIH)             3:2 ( 6, 6,-7,-7, 8)

KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)- VIDOVIĆ Vitomir (KUK)               3:2 (-3,-5, 7, 5, 3)

            JARDAS Ivan (RIJ)              - VALENTA Josip (ORE)                  3:1 ( 5,-9, 9, 3)

 

Polufinale: TURK Zoran (KUK)       - SEMION Robert (KUK)                 3:0 ( 6, 7, 7)

            JARDAS Ivan(RIJ)               - KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)           3:0 ( 4, 5, 5)

Finale: TURK Zoran (KUK)          - JARDAS Ivan (RIJ)                      3:2 (11,-9,10,-4,10)

 

8. turnir "Crikvenica Open" - CRIKVENICA,14.08.2022.     SENIORKE POJEDINAČNO KVALIFIKACIJE
                                             
SKUPINA 1 1 2 3 X POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 KNEŽEVIĆ ŠAMBIĆ Ivana CRI  XXX    2,1,6,, 2,4,4,, ,,,, 2 6 : 0 47 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
3 0 SMOLEJ Petra SLO -2,-1,-6,,  XXX    -5,-6,-8,, ,,,, 0 0 : 6 -38 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
2 0 FABLE Ana PAŠ -2,-4,-4,, 5,6,8,,  XXX    ,,,, 1 3 : 3 -9 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
0 X X X ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 2 1 2 3 0 POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
1 0 GRGIĆ Ivana BJE  XXX    6,7,5,, 3,5,4,, ,,,, 2 6 : 0 36 4 1
3 : 0 3 : 0 0 : 0
2 0 LAPANJA Dragica SLO -6,-7,-5,,  XXX    3,4,6,, ,,,, 1 3 : 3 5 3 2
0 : 3 3 : 0 0 : 0
3 0 ZEKANOVIĆ Mirta RIJ -3,-5,-4,, -3,-4,-6,,  XXX    ,,,, 0 0 : 6 -41 2 3
0 : 3 0 : 3 0 : 0
0 0 0 0 ,,,, ,,,, ,,,,  XXX    0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0
                                             
SKUPINA 3 1 2 3 X POBJEDA SET POEN BODOVA PLASMAN
2 0 ROZMAN Urša SLO  XXX    4,-8,-8,-9, 7,-6,8,6, ,,,, 1 4 : 4 6 3 2
1 : 3 3 : 1 0 : 0
1 0 GRAD Lucija 0 -4,8,8,9,  XXX    4,2,5,, ,,,, 2 6 : 1 23 4 1
3 : 1 3 : 0 0 : 0
3 0 ŠEBJANIČ PUPIS Jasna SLO -7,6,-8,-6, -4,-2,-5,,  XXX    ,,,, 0 1 : 6 -29 2 3
1 : 3 0 : 3 0 : 0
0 X X X ,,,, ,,,, ,,,, XXX     0 0 : 0 0 0  
0 : 0 0 : 0 0 : 0

 

Završnica:

Četvrtfinale: ROZMAN Urša (SLO)- LAPANJA Dragica (SLO)               3:0 ( 8, 9, 7)

            GRAD Lucija (SLO)              - FABLE Ana (PAŠ)                         3:0 ( 7, 6, 8)

Polufinale: KNEŽEVIĆ ŠAMBIĆ Ivana (CRI)- ROZMAN Urša (SLO)   3:0 ( 9, 8, 6)

            GRGIĆ Ivana(BJEJ)             - GRAD Lucija (SLO)                        3:2 ( 9,10,-10,-12,8)

Finale: KNEŽEVIĆ ŠAMBIĆ Ivana (CRI) – GRGIĆ Ivana (BJE)      3:0 ( 6, 7, 9)

 

Video

Video