Ekipno prvenstvo najmlađih kadeta - rezultati

EKIPNO PRVENSTVO NAJMLAĐIH KADETA PGŽ – Volosko, 14.06.2020.

 

OPATIJA 08 - 2                   - OPATIJA 08 - 1                 3 : 2

Milotić Teo                             - Kinkela Matej                    0:3 (-0,-2,-4)

Brumnjak Marko                    - Šušnjić Borna                     3:0 ( 5, 6, 5)

Damjanić Sandro                   - Smojver Andrej                   3:0 ( 5, 3, 2)

Brumnjak Marko                    - Kinkela Matej                     0:3 (-5,-6,-9)

Milotić Teo                             - Šušnjić Borna                      3:0 ( 4, 9, 7)

 

MALINSKA DUB.              - OPATIJA 08 - 2                 3 : 1

Bogović Marko                      - Brumnjak Marko                 0:3 (-3,-10,-9)

Bajčić Petar                            - Milotić Teo                          3:0 ( 6, 6,11)

Kralj Maksim                         - Damjanić Sandro                 3:0 ( 7, 4, 7)

Bajčić Petar                            - Brumnjak Marko                 3:0 ( 8,11, 7)

 

MALINSKA DUB.              - OPATIJA 08 - 1                 3 : 2

Bajčić Petar                            - Šušnjić Borna                      3:1 (-7, 9, 1, 8)

Bogović Marko                      - Kinkela Matej                      0:3 (-4,-4,-3)

Kralj Maksim                         - Smojver Andrej                   3:0 ( 4, 1, 0)

Bajčić Petar                            - Kinkela Matej                      0:3 (-6,-6,-4)

Bogović Marko                      - Šušnjić Borna                       3:0 ( 3, 4, 2)

 

Konačni poredak :

1.MALINSKA DUBAŠNICA        2          2          0          6:3                  4

2.OPATIJA 08 - 2                             2          1          1          4:5                   3

3.OPATIJA 08 - 1                             2          0          2          4:6                   2

 

EKIPNO PRVENSTVO NAJMLAĐIH KADETKINJAPGŽ – Volosko, 14.06.2020.

 

OPATIJA 08                         - SVETI JAKOV                 3 : 1

Kršanac Nicol                        - Prpić Klara                          3:0 ( 5, 6, 5)

Babić Poljak Zara                   - Ivčić Karla                          1:3 ( 7,-3,-10,-10)

Lipej Klara                             - Ivčić Petra                            3:0 ( 6, 6, 4)

Kršanac Nicol                        - Ivčić Karla                           3:0 ( 3, 7, 5)

 

MALINSKA DUB.              - SVETI JAKOV                 3 : 0

Šakić Laura                            - Prpić Klara                         3:0 ( 2, 5, 6)

Bogović Lana                         - Ivčić Karla                         3:0 ( 4, 6, 5)

Šantić Leona                          - Ivčić Petra                          3:0 ( 1, 3, 3)

 

MALINSKA DUB.              - OPATIJA 08                      3 : 0

Šakić Laura                            - Babić Poljak Zara               3:0 ( 3, 7, 1)

Bogović Lana                         - Kršanac Nicol                     3:2 ( 8,10,-10,-5, 9)

Bogović Marija                      - Lipej Klara                          3:0 ( 1, 9, 7)

 

Konačni poredak:

1.MALINSKA DUBAŠNICA        2          2          0          6:0                  4

2.OPATIJA 08                                  2          1          1          3:4                   3

3.SVETI JAKOV                             2          0          2          1:6                   2

Video

Video