1. otvoreno natjecanje STS PGŽ za mlade - rezultati

1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐI KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KINKELA Matej   OPA  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BROZIĆ Fran   MAL 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. KOŠTA Mateo   SVJ 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KINKELA Matej : KOŠTA Mateo 3 : 0 ( 2,12, 8)
    BROZIĆ Fran : 0   :    
2. kolo: KINKELA Matej : BROZIĆ Fran 3 : 0 ( 4, 5, 4)
    KOŠTA Mateo : 0   :    
3. kolo: KINKELA Matej : 0   :    
    BROZIĆ Fran : KOŠTA Mateo 3 : 1 (-10, 9, 5, 8)
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐI KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. PAVAČIĆ Kristijan   MAL  X    X 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. SMOLJAN Andrej   OPA 0 : 3  X    X 0 : 3 3 : 0 1 : 2 4 3.
3. BAJČIĆ Petar   MAL 1 : 3 3 : 0  X    X 3 : 0 2 : 1 5 2.
4. ŠĆULAC David   OPA 0 : 3 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: PAVAČIĆ Kristijan : BAJČIĆ Petar 3 : 1 ( 9,11,-8, 7)
    SMOLJAN Andrej : ŠĆULAC David 3 : 0 ( 3, 4, 6)
2. kolo: PAVAČIĆ Kristijan : SMOLJAN Andrej 3 : 0 ( 2, 4, 4)
    BAJČIĆ Petar : ŠĆULAC David 3 : 0 ( 1, 0, 0)
3. kolo: PAVAČIĆ Kristijan : ŠĆULAC David 3 : 0 ( 1, 0, 0)
    SMOLJAN Andrej : BAJČIĆ Petar 0 : 3 (-4,-0,-1)
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐI KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRALJ Maksim   MAL  X    X 3 : 1   :   2 : 3 1 : 1 3 2.
2. MILOTIĆ Teo   OPA 1 : 3  X    X   :   0 : 3 0 : 2 2 3.
3. 0     0   :     :    X    X   :     :      
4. ŠUŠNJIĆ Borna   OPA 3 : 2 3 : 0   :    X    X 2 : 0 4 1.
                                           
1. kolo: KRALJ Maksim : 0   :    
    MILOTIĆ Teo : ŠUŠNJIĆ Borna 0 : 3 (-2,-7,-8)
2. kolo: KRALJ Maksim : MILOTIĆ Teo 3 : 1 ( 4,-11, 6, 7)
    0 : ŠUŠNJIĆ Borna   :    
3. kolo: KRALJ Maksim : ŠUŠNJIĆ Borna 2 : 3 (-7,-6, 8, 7,-11)
    MILOTIĆ Teo : 0   :    
                                           
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐI KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BRUMNJAK Marko   OPA  X    X 1 : 3 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
2. BOGOVIĆ Marko   MAL 3 : 1  X    X 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
3. LIPEJ Juraj   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :    X    X   :    
                                           
1. kolo: BRUMNJAK Marko : LIPEJ Juraj 3 : 0 ( 0, 1, 2)
    BOGOVIĆ Marko : 0   :    
2. kolo: BRUMNJAK Marko : BOGOVIĆ Marko 1 : 3 ( 6,-9,-6,-4)
    LIPEJ Juraj : 0   :    
3. kolo: BRUMNJAK Marko : 0   :    
    BOGOVIĆ Marko : LIPEJ Juraj 3 : 0 ( 5, 1, 1)
                                           

 

Završnica:

Četvrtfinale: KINKELA Matej (OPA)     - BRUMNJAK Marko (OPA)       3:0 ( 5, 7, 5)

BAJČIĆ Petar (MAL) – ŠUŠNJIĆ Borna (OPA)                     3:0 ( 9, 9,10)

                     BOGOVIĆ Marko (MAL) – KRALJ Maksim (MAL)             3:0 ( 7, 8,11)

BROZIĆ Fram (MAL) – PAVAČIĆ Kristijan (MAL)              3:2 (7,-6,8,-3,1)

Polufinale:   KINKELA Matej (OPA) – BAJČIĆ Petar (MAL)                    3:0 ( 7, 0, 5)

                     BROZIĆ Fran (MAL) – BOGOVIĆ Marko (MAL)                 3:0 ( 8, 6, 8)

Finale: KINKELA Matej (Opatija 08) – BROZIĆ Fran (Malinska Dub.)     3:0 ( 3, 3, 2)

 

                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐE KADETKINJE                       Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠAKIĆ Laura   MAL  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. POŠČIĆ Doris   OPA 0 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. KRANŽELIĆ Kristina   MAL 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ŠAKIĆ Laura : KRANŽELIĆ Kristina 3 : 0 ( 8, 7, 6)
    POŠČIĆ Doris : 0   :    
2. kolo: ŠAKIĆ Laura : POŠČIĆ Doris 3 : 0 ( 1, 4, 0)
    KRANŽELIĆ Kristina : 0   :    
3. kolo: ŠAKIĆ Laura : 0   :    
    POŠČIĆ Doris : KRANŽELIĆ Kristina 0 : 3 (-4,-5,-3)
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐE KADETKINJE                       Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRŠANAC Nicol   OPA  X    X 0 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 1 5 2.
2. BOGOVIĆ Lana   MAL 3 : 0  X    X 3 : 0 3 : 2 3 : 0 6 1.
3. SMOLJAN Eni   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 0 : 3 3 4.
4. IVČIĆ Karla   SVJ 0 : 3 2 : 3 3 : 0  X    X 1 : 2 4 3.
                                           
1. kolo: KRŠANAC Nicol : SMOLJAN Eni 3 : 0 ( 3, 1, 2)
    BOGOVIĆ Lana : IVČIĆ Karla 3 : 2 ( 9,-9, 6,-9, 6)
2. kolo: KRŠANAC Nicol : BOGOVIĆ Lana 0 : 3 (-6,-7,-5)
    SMOLJAN Eni : IVČIĆ Karla 0 : 3 (-3,-2,-0)
3. kolo: KRŠANAC Nicol : IVČIĆ Karla 3 : 0 ( 3, 4, 4)
    BOGOVIĆ Lana : SMOLJAN Eni 3 : 0 ( 0, 1, 1)
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - NAJMLAĐE KADETKINJE                      Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BOGOVIĆ Marija   MAL  X    X 3 : 0   :   3 : 0 2 : 0 4 1.
2. KINKELA Tijana   OPA 0 : 3  X    X   :   3 : 0 1 : 1 3 2.
3. 0     0   :     :    X    X   :     :      
4. GAŠPARINI Lea   OPA 0 : 3 0 : 3   :    X    X 0 : 2 2 3.
                                           
1. kolo: BOGOVIĆ Marija : 0   :    
    KINKELA Tijana : GAŠPARINI Lea 3 : 0 ( 6, 4, 7)
2. kolo: BOGOVIĆ Marija : KINKELA Tijana 3 : 0 ( 2, 4, 0)
    0 : GAŠPARINI Lea   :    
3. kolo: BOGOVIĆ Marija : GAŠPARINI Lea 3 : 0 ( 0, 5, 1)
    KINKELA Tijana : 0   :    
                                           
                                           
 
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. PRPIĆ Klara   SVJ  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BABIĆ POLJAK Zara   OPA 1 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ŠANTIĆ Leona   MAL 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: PRPIĆ Klara : ŠANTIĆ Leona 3 : 0 ( 8, 9, 5)
    BABIĆ POLJAK Zara : 0   :    
2. kolo: PRPIĆ Klara : BABIĆ POLJAK Zara 3 : 1 ( 9,-9, 6,14)
    ŠANTIĆ Leona : 0   :    
3. kolo: PRPIĆ Klara : 0   :    
    BABIĆ POLJAK Zara : ŠANTIĆ Leona 0 : 3 (-9,-7,-5)

 

Završnica:

Četvrtfinale: ŠAKIĆ Laura (MAL)       – ŠANTIĆ Leonaa (MAL)              3:0 ( 7, 8, 9)

KRŠANAC Nicol (OPA) - BOGOVIĆ marija (MAL)             3:1 ( 6, 7,-9, 2)

PRPIĆ Klara (SVJ)   - KINKELA Tijana (OPA)                      3:0 ( 3, 4, 5)

BOGOVIĆ Lana (MAL) – KRANŽELIĆ Kristina (MAL)      3:0 ( 6, 7, 6)

Polufinale:   ŠAKIĆ Laura (MAL) – KRŠANAC Nicol (OPA)                    3:0 ( 3, 5, 7)

                     BOGOVIĆ Lana (MAL) – PRPIĆ Klara (SVJ)                        3:0 ( 8, 5, 6)

Finale: ŠAKIĆ Laura (Malinska Dub.) – BOGOVIĆ Lana Malinska Dub.) 3:0 ( 5, 4, 4)

 

1. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐI KADETI                                       Malinska, 25.10.2020.   
Skupina - group 1 1 2 3 4 5 6 omjer bodovi poredak
1. LESICA Dominik   MAL  X    X 3 : 2 0 : 3 3 : 1 1 : 3   :   2 : 2 6 3.
2. MAŠINOVIĆ Nolan   OPA 2 : 3  X    X 0 : 3 3 : 1 0 : 3   :   1 : 3 5 4.
3. ŠAKIĆ Adrian   MAL 3 : 0 3 : 0  X    X 3 : 0 3 : 0   :   4 : 0 8 1.
4. KINKELA Matej   OPA 1 : 3 1 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 4 4 5.
5. BOGOVIĆ Ivan   MAL 3 : 1 3 : 0 0 : 3 3 : 0  X    X   :   3 : 1 7 2.
6.           :     :     :     :     :           :    
                                                       
1. kolo: LESICA Dominik : 0   :    
    MAŠINOVIĆ Nolan : BOGOVIĆ Ivan 0 : 3 (-7,-2,-4)
    ŠAKIĆ Adrian : KINKELA Matej 3 : 0 ( 3, 9, 3)
2. kolo: 0 : KINKELA Matej   :    
    BOGOVIĆ Ivan : ŠAKIĆ Adrian 0 : 3 (-7,-15,-8)
    LESICA Dominik : MAŠINOVIĆ Nolan 3 : 2 ( 9,-8,-7, 6, 9)
3. kolo: MAŠINOVIĆ Nolan : 0   :    
    ŠAKIĆ Adrian : LESICA Dominik 3 : 0 ( 6, 6, 6)
    KINKELA Matej : BOGOVIĆ Ivan 0 : 3 (-7,-3,-6)
4. kolo 0 : BOGOVIĆ Ivan   :    
    LESICA Dominik : KINKELA Matej 3 : 1 (-10, 9, 8, 3)
    MAŠINOVIĆ Nolan : ŠAKIĆ Adrian 0 : 3 (-5,-4,-3)
5. kolo ŠAKIĆ Adrian : 0   :    
    KINKELA Matej : MAŠINOVIĆ Nolan 1 : 3 ( 7,-7,-6,-6)
    BOGOVIĆ Ivan : LESICA Dominik 3 : 1

( 7,-8, 5, 4)

 

1. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐE KADETKINJE                                       Malinska, 25.10.2020.   
Skupina - group 1 1 2 3 4 5 6 omjer bodovi poredak
1. DUJMOVIĆ Valentina   MAL  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 2 : 3   :   3 : 1 7 2.
2. BOGOVIĆ Marija   MAL 0 : 3  X    X 0 : 3 2 : 3 0 : 3   :   0 : 4 4 5.
3. BOGOVIĆ Lana   MAL 0 : 3 3 : 0  X    X 3 : 1 0 : 3   :   2 : 2 6 3.
4. ŠUŠNJIĆ Nea   OPA 0 : 3 3 : 2 1 : 3  X    X 0 : 3   :   1 : 3 5 4.
5. ŠAKIĆ Laura   MAL 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0  X    X   :   4 : 0 8 1.
6.           :     :     :     :     :           :    
                                                       
1. kolo: DUJMOVIĆ Valentina : 0   :    
    BOGOVIĆ Marija : ŠAKIĆ Laura 0 : 3 (-7,-9,-6)
    BOGOVIĆ Lana : ŠUŠNJIĆ Nea 3 : 1 ( 5, 7,-5, 5)
2. kolo: 0 : ŠUŠNJIĆ Nea   :    
    ŠAKIĆ Laura : BOGOVIĆ Lana 3 : 0 (12, 7, 7)
    DUJMOVIĆ Valentina : BOGOVIĆ Marija 3 : 0 ( 7, 2,10)
3. kolo: BOGOVIĆ Marija : 0   :    
    BOGOVIĆ Lana : DUJMOVIĆ Valentina 0 : 3 (-3,-4,-3)
    ŠUŠNJIĆ Nea : ŠAKIĆ Laura 0 : 3 (-10,-9,-8)
4. kolo 0 : ŠAKIĆ Laura   :    
    DUJMOVIĆ Valentina : ŠUŠNJIĆ Nea 3 : 0 ( 3, 7, 8)
    BOGOVIĆ Marija : BOGOVIĆ Lana 0 : 3 (-8,-3,-8)
5. kolo BOGOVIĆ Lana : 0   :    
    ŠUŠNJIĆ Nea : BOGOVIĆ Marija 3 : 2 ( 6, 5,-7,-8, 7)
    ŠAKIĆ Laura : DUJMOVIĆ Valentina 3 : 2 (10,-10,-10, 7, 6)

 

1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SIMČIĆ Lukas   OPA  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŠAKIĆ Adrian   MAL 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. LESICA Dominik   MAL 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SIMČIĆ Lukas : LESICA Dominik 3 : 0 ( 8, 8, 8)
    ŠAKIĆ Adrian : 0   :    
2. kolo: SIMČIĆ Lukas : ŠAKIĆ Adrian 3 : 0 ( 9, 7, 8)
    LESICA Dominik : 0   :    
3. kolo: SIMČIĆ Lukas : 0   :    
    ŠAKIĆ Adrian : LESICA Dominik 3 : 0 ( 9, 9, 9)
                                           
1. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,25.10.2020. 
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠANTIĆ Adrian   MAL  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. TANCABEL Fabijan   OPA 0 : 3  X    X 0 : 3 3 : 0 1 : 2 4 3.
3. BOGOVIĆ Ivan   MAL 0 : 3 3 : 0  X    X 3 : 0 2 : 1 5 2.
4. BURETIĆ Alan   OPA 0 : 3 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: ŠANTIĆ Adrian : BOGOVIĆ Ivan 3 : 0 ( 6, 6,10)
    TANCABEL Fabijan : BURETIĆ Alan 3 : 0 ( 8,10, 5)
2. kolo: ŠANTIĆ Adrian : TANCABEL Fabijan 3 : 0 ( 1, 3, 5)
    BOGOVIĆ Ivan : BURETIĆ Alan 3 : 0 ( 1, 2, 5)
3. kolo: ŠANTIĆ Adrian : BURETIĆ Alan 3 : 0 ( 1, 3, 5)
    TANCABEL Fabijan : BOGOVIĆ Ivan 0 : 3 (-3,-0,-0)

 

Završnica:

Polufinale:      SIMČIĆ Lukas (OPA) - BOGOVIĆ Ivan (MAL)               3:0 ( 6, 9, 7)

ŠANTIĆ Adrian (MAL) - ŠAKIĆ Adrian (MAL)              3:0 ( 6, 4, 3)

Finale:ŠANTIĆ Adrian (Malinska Dub.) – SIMČIĆ Lukas (Opatija 08)  3:2 (-8, 7,-6, 7, 6)

 

1. otvoreni natjecanje STS PGŽ - KADETKINJE Malinska, 25.10.2020.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SALMA Matilda   SVJ  X    X 3 : 1 3 : 2   :   2 : 0 4 1.
2. DUJMOVIĆ Valentina   MAL 1 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. TURČIĆ Petra   MAL 2 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SALMA Matilda : TURČIĆ Petra 3 : 2 (-5,-6, 7, 9, 8)
    DUJMOVIĆ Valentina : 0   :    
2. kolo: SALMA Matilda : DUJMOVIĆ Valentina 3 : 1 ( 4,-5, 3, 2)
    TURČIĆ Petra : 0   :    
3. kolo: SALMA Matilda : 0   :    
    DUJMOVIĆ Valentina : TURČIĆ Petra 0 : 3 (-9,-8,-3)

 

1. otvoreni turnir STS PGŽ - JUNIORI                                                     Malinska, 25.10.2020.
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SIMČIĆ Lukas   OPA  X    X 2 : 3 3 : 1   :   1 : 1 3, 5:4 1.
2. ŠANTIĆ Adrian   MAL 3 : 2  X    X 2 : 3   :   1 : 1 3, 5:5 2.
3. MEAK Donatello   OPA 1 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3, 4:5 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SIMČIĆ Lukas : MEAK Donatello 3 : 1 ( 8, 7,-8, 3)
    ŠANTIĆ Adrian : 0   :    
2. kolo: SIMČIĆ Lukas : ŠANTIĆ Adrian 2 : 3 ( 9, 8,-7,-8,-4)
    MEAK Donatello : 0   :    
3. kolo: SIMČIĆ Lukas : 0   :    
    ŠANTIĆ Adrian : MEAK Donatello 2 : 3 ( 2,-8,-6, 5,-4)
                                           

 

1. otvoreni turnir STS PGŽ - JUNIORKE             Malinska, 25.10.2020.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SALMA Matilda   SVJ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. TURČIĆ Petra   MAL 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BEGIĆ Tara   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SALMA Matilda : BEGIĆ Tara 3 : 0 ( 3, 5, 8)
    TURČIĆ Petra : 0   :    
2. kolo: SALMA Matilda : TURČIĆ Petra 3 : 0 ( 6, 8, 7)
    BEGIĆ Tara : 0   :    
3. kolo: SALMA Matilda : 0   :    
    TURČIĆ Petra : BEGIĆ Tara 3 : 0 ( 9, 7, 7)
                                           

Video

Video