Pojedinačno prvenstvo igrača PGŽ liga - rezultati

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. JARDAS Ivan   OPA  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. BOGDANOVIĆ Zoran   ORE 2 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. OPREŠNIK Kristijan   KOS 0 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: JARDAS Ivan : OPREŠNIK Kristijan 3 : 0 ( 4, 6, 4)
    BOGDANOVIĆ Zoran : 0   :    
2. kolo: JARDAS Ivan : BOGDANOVIĆ Zoran 3 : 2 ( 6, 8,-11,-7, 6)
    OPREŠNIK Kristijan : 0   :    
3. kolo: JARDAS Ivan : 0   :    
    BOGDANOVIĆ Zoran : OPREŠNIK Kristijan 2 : 3 ( 8,-6,10,-11,-12)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURK Zoran   KUK  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. PEJIĆ Vanja   ORE 1 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. RUBEŠA Danijel   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURK Zoran : RUBEŠA Danijel 3 : 0 ( 6, 9, 8)
    PEJIĆ Vanja : 0   :    
2. kolo: TURK Zoran : PEJIĆ Vanja 3 : 1 (-13,12, 3, 7)
    RUBEŠA Danijel : 0   :    
3. kolo: TURK Zoran : 0   :    
    PEJIĆ Vanja : RUBEŠA Danijel 3 : 0 ( 5, 8, 6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SEMION Robert   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ĆUBELIĆ Antonio   KVA 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. MEAK Donatello   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SEMION Robert : MEAK Donatello 3 : 0 ( 9, 3, 7)
    ĆUBELIĆ Antonio : 0 3 : 0  
2. kolo: SEMION Robert : ĆUBELIĆ Antonio 3 : 0 ( 7, 7, 6)
    MEAK Donatello : 0 3 : 0  
3. kolo: SEMION Robert : 0 3 : 0  
    ĆUBELIĆ Antonio : MEAK Donatello 3 : 0 ( 7, 9, 3)

 

                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. JAKAŠA Miro   SRD 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. SMILJANIĆ Damir   OPA 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : SMILJANIĆ Damir 3 : 0 ( 7, 5,12)
    JAKAŠA Miro : 0   :    
2. kolo: BERTONE Andrija : JAKAŠA Miro 3 : 0 ( 7, 7, 9)
    SMILJANIĆ Damir : 0   :    
3. kolo: BERTONE Andrija : 0   :    
    JAKAŠA Miro : SMILJANIĆ Damir 3 : 1 ( 8, 7,-8, 5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠEBELJA Alen   OPA  X    X 0 : 3 2 : 3 3 : 0 1 : 2 4 3.
2. VIDOVIĆ Denis   MAT 3 : 0  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
3. DELAČ Robert   KOS 3 : 2 0 : 3  X    X 3 : 0 2 : 1 5 2.
4. KRŠOVNIK Emil   PAŠ 0 : 3 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: ŠEBELJA Alen : DELAČ Robert 2 : 3 (-12,-9,10, 9,-11)
    VIDOVIĆ Denis : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 7, 7, 6)
2. kolo: ŠEBELJA Alen : VIDOVIĆ Denis 0 : 3 (-5,-6,-8)
    DELAČ Robert : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 9, 7, 5)
3. kolo: ŠEBELJA Alen : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 6, 5, 5)
    VIDOVIĆ Denis : DELAČ Robert 3 : 0 ( 6, 6, 8)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 6 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRŠOVNIK Leonard   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. MARAS Mile   KOS 0 : 3 X
   X 3 : 1 3 : 0 2 : 1 5 2.
3. ŠUKUNDA Darko   ORE 0 : 3 1 : 3  X    X 3 : 0 1 : 2 4 3.
4. MARIĆ Borislav   OPA 0 : 3 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: KRŠOVNIK Leonard : ŠUKUNDA Darko 3 : 0 ( 5, 7, 5)
    MARAS Mile : MARIĆ Borislav 3 : 0 ( 5, 5, 5)
2. kolo: KRŠOVNIK Leonard : MARAS Mile 3 : 0 ( 7,10, 6)
    ŠUKUNDA Darko : MARIĆ Borislav 3 : 0 (10, 5,10)
3. kolo: KRŠOVNIK Leonard : MARIĆ Borislav 3 : 0 ( 6, 5, 6)
    MARAS Mile : ŠUKUNDA Darko 3 : 1 ( 7, 8,-9, 6)
                                           

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 7 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MATIJEVIĆ Spasoje   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŠUPERINA Adrijano   ORE 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. MARINKOVIĆ Dragomir   CRI 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 3, 1, 8)
    ŠUPERINA Adrijano : 0 3 :    
2. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : ŠUPERINA Adrijano 3 : 0 ( 7, 9, 3)
    MARINKOVIĆ Drago : 0 3 :    
3. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : 0 3 :    
    ŠUPERINA Adrijano : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 7, 5, 6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Opatija, 12.09.2020.     
Skupina - group 8 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SIMČIĆ Lukas   OPA  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ARBANAS Branko   KOS 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BLATANČIĆ Pejo   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SIMČIĆ Lukas : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 1, 3, 5)
    ARBANAS Branko : 0 3 :    
2. kolo: SIMČIĆ Lukas : ARBANAS Branko 3 : 0 ( 7, 2, 5)
    BLATANČIĆ Pejo : 0 3 :    
3. kolo: SIMČIĆ Lukas : 0 3 :    
    ARBANAS Branko : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 2, 6, 6)
                                           

 

Završnica utješno:

1. kolo: MARINKOVIĆ Dragomir (CRI) - KRŠOVNIK Emil (PAŠ) 3:2(-6,2,-9,8,7)

            ŠEBELJA Alen (OPA)          - MARIĆ Borislav (OPA)     3:1 (-5, 7, 5, 6)

Četvrtfinale: BOGDANOVIĆ Zoran (KUK) – MARINKOVIĆ (CRI) 3:0 (11, 6, 5)

            SMILJANIĆ Damir (OPA)   - BLATANČIĆ Pejo (SVJ)  3:0 (0, 3, 2)

            MEAK Donatello (OPA)       - ŠUKUNDA Darko (ORE) 3:0 (10, 7,15)

            ŠEBELJA Alen (OPA)          - RUBEŠA Danijel (OPA)   3:0 b.b.

Polufinale: SMILJANIĆ Damir (OPA) - BOGDANOVIĆ Zoran (ORE) 3:1 ( 8, 7,-8, 8)

            ŠEBELJA Alen (OPA)         - MEAK Donatello (OPA)      3:2 (-10,-8, 4, 8, 8)

Finale: ŠEBELJA Alen (Opatija 08) – SMILJANIĆ Damir (Opatija 08) 3:1 (8,-8, 5, 6)

 

Završnica glavni ždrijeb:

1. kolo: JARDAS Ivan (OPA)          - DELAČ Robert (KOS)            3:0 ( 8, 6, 8)

            MATIJEVIĆ Spasoje (PAŠ) – PEJIĆ Vanja (ORE)                3:2 ( 9,-9,-12,10, 6)

            SIMČIĆ Lukas (OPA)          - ĆUBELIĆ Antonio (KVA)      3:1 (5,-5, 2, 8)

            BERTONE Andrija (KUK)  - MARAS Mile (KOS)              3:0 ( 4,10,11)

            SEMION Robert (PAŠ)       - ŠUPERINA Adrijano (ORE)   3:0 ( 6, 6, 6)

            KRŠOVNIK Leonardo (PAŠ)- OPREŠNIK Kristijan (KOS) 3:1 ( 6, 6,-7, 7)

            VIDOVIĆ Denis (MAT)      - ARBANAS Branko (KOS)      3:0 ( 8, 1, 3)

            TURK Zoran (KUK)            - JAKAŠA Miro (SRD)             3:0 ( 9, 9, 7)

Četvrtfinale: JARDAS Ivan (OPA)  – MATIJEVIĆ Spasoje (PAŠ)   3:0 (10, 9,12)

            SIMČIĆ Lukas (OPA)          - BERTONE Andrija (KUK)     3:2 (-5, 8,-7, 9, 7)

KRŠOVNIK Leonard (PAŠ) - SEMION Robert (PAŠ)          3:1 ( 9,-9, 7, 9)

TURK Zoran (KUK)             - VIDOVIĆ Denis (MAT)        3:0 ( 9, 7,10)

           

Polufinale: JARDAS Ivan (OPA)     – SIMČIĆ Lukas (OPA)            3:1 (-3, 3, 4, 6)

            TURK Zoran (KUK)            - KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)   3:1 (-10,10,10,11)

Finale: JARDAS Ivan (Opatija 08) – TURK Zoran (Kukuljanovo) 3:1 ( 8,-9, 6, 9)

Video

Video