Bilten broj 14-2019/20

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XIII. kola:

 

SRDOČI 2

-

OREHOVICA 1

0 : 4 b.b.

 

OPATIJA 08 - 1

-

KUKULJANOVO

1 : 4

Šebelja Alen

-

Kovačević Branimir

0:3 (-7,-3,-7)

Ganzelja Ivo

-

Vidović Vitomir

1:3 ( 7,-5,-8,-7)

Kovačević Marko

-

Turk Zoran

0:3 (-9,-9,-8)

Kovačević, Šebelja

-

Valenta, Bertone

3:2 (-9, 8, 8,-9, 8)

Šebelja Alen

-

Valenta Josip

0:3 (-5,-7,-9)

 

PAŠAC 1

-

SRDOČI 1

4 : 0 b.b.

 

KOSTRENA 1

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 2

Maras Mile

-

Marić Borislav

3:0 ( 4, 1, 5)

Arbanas Branko

-

Jardas Ivan

1:3 (-8, 8,-8,-4)

Morić Duško

-

Vulin Vedran

3:0 ( 8, 1, 9)

Morić, Maras

-

Jardas, Vulin

3:1 ( 4,-8, 8, 8)

Maras Mile

-

Jardas Ivan

0:3 (-6,-6,-8)

Morić Duško

-

Smiljanić Damir

3:0 ( 8, 9, 8)

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. KUKULJANOVO

13

12

1

50:11

25

2. PAŠAC 1

13

10

3

45:21

23

3. OPATIJA 08 – 1

13

9

4

40:27

22

4. SRDOČI 2

13

6

7

31:40

18

5. KOSTRENA 1

13

5

8

27:38

18

6. SRDOČI 1

13

4

9

31:42

16

7. OPATIJA 08 - 2

13

3

10

24:46

16

8. OREHOVICA 1

13

3

10

21:44

16

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat VIII. kola:

 

MATULJI

-

LOŠINJ

4 : 0 b.b.

 

Rezultat IX. kola:

 

LOŠINJ

-

OREHOVICA 2

4 : 0 b.b.

 

Rezultati XII. kola:

 

PAŠAC 2

-

LOŠINJ

4 : 0

Pucl Vedran

-

Romić Damir

3:0 ( 9, 8,11)

Fable Ana

-

Devčić Dubravko

3:2 (-4, 7,-5, 6, 8)

Fable Boško

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 8, 5, 3)

Pucl, Fable Boško

-

Devčić, Licitar

3:2 ( 6,-8, 5,-7, 9)

 

 

KOSTRENA 2

-

OREHOVICA 2

4 : 1

Špehar Predrag

-

Depoli Aleksandar

3:0 ( 8, 8, 3)

Puž Denis

-

Šukunda Darko

2:3 (-9,-8, 9, 5,-5)

Oprešnik Kristijan

-

Mauhar Denis

3:1 ( 7, 8,-4, 8)

Špehar, Oprešnik

-

Šukunda, Mauhar

3:0 (10, 5, 6)

Špehar Predrag

-

Šukunda Darko

3:1 ( 6,-12, 6, 7)

 

Rezultati XIII. kola:

 

OREHOVICA 2

-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Šukunda Darko

-

Žic Denis

2:3 (11,-9, 8,-8,-7)

Depoli Aleksandar

-

Baša Nikola

0:3 (-3,-3,-3)

Mauhar Denis

-

Miler Čedomir

3:1 ( 7,-5, 6, 6)

Mauhar, Depoli

-

Baša, Žic

2:3 (-8, 9,-7, 9,-6)

Šukunda Darko

-

Baša Nikola

0:3 (-11,-5,-6)

 

LOŠINJ

-

RJEČINA

4 : 1

Devčić Dubravko

-

Vurušić Zvonimir

3:0 (10, 9, 6)

Licitar Jasmin

-

Nikolić Goran

3:0 ( 8, 9, 7)

Broz Goran

-

Ban Marko

3:0 ( 6, 8, 7)

Licitar, Broz

-

Vurušić, Nikolić

2:3 (-9,-10, 8, 8,-10)

Devčić Dubravko

-

Nikolić Goran

3:0 ( 9, 6, 7)

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

11

11

0

44:17

22

2. MATULJI

10

8

2

36:12

18

3. PAŠAC 2

10

6

4

31:18

16

4. LOŠINJ

12

4

     8

27:35

15

5. KOSTRENA 2

11

4

7

22:33

15

6. OREHOVICA 2

11

3

8

19:36

13

7. RJEČINA

11

2

9

14:42

13

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat XI. kola:

 

VINODOL

-

KOSTRENA 3

4 : 3

Butorac Mario

-

Linić Lav

3:0 ( 8, 9, 4)

Hespeter Josip

-

Orkić Ilija

0:3 (-3,-8,-10)

Leko Goran

-

Antić Tomislav

2:3 ( 7, 8,-7,-10,-7)

Butković, Grbac

-

Antić, Stojak

3:2 ( 6,-7,-5,10, 6)

Butorac Mario

-

Orkić Ilija

1:3 (-2,-4,10,-7)

Leko Goran

-

Linić Lav

3:0 ( 9, 9, 9)

Hespeter Josip

-

Antić Tomislav

3:1 (-10, 8, 5, 5)

 

Rezultat XIII. kola:

 

KOSTRENA 3

-

CRIKVENICA 2

1 : 4

Linić Lav

-

Car Igor

1:3 (10,-4,-9,-4)

Orkić Ilija

-

Škoro Zoran

3:1 ( 9,14,-9, 9)

Stojak Denis

-

Marinković Dragomir

2:3 (9, 7,-18,-12,-10)

Lav, Ključarić

-

Škoro, Car

0:3 (-1,-6,-7)

Linić Lav

-

Škoro Zoran

2:3 (10,10,-7,-9,-6)

 

VINODOL

-

KVARNER

4 : 0 b.b.

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. KVARNER

10

9

1

36:17

18

2. OREHOVICA 3

9

7

2

31:11

16

3. CRIKVENICA 1

9

5

4

26:21

14

4. CRIKVENICA 2

10

4

6

22:28

14

5. VINODOL

9

2

7

14:31

11

6. KOSTRENA 3

9

1

8

11:32

10

 

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

VINODOL: Grbac Sanjin

OPATIJA 08 – 1: Vukelić Alen

Video

Video