Masters STS PGŽ 2016/2017 - rezultati

MASTERS STS PGŽ – Malinska,14.05.2017.

NAJMLAĐI KADETI POJEDINAČNO

Grupa A:         1.Barać Luka (Opatija 08)                             2 : 0

                        2.Faležić Matej (Malinska Dub.)                   1 : 1

                        2.Mlinar Damian (Srdoči)                              0 : 2

            Barać              - Mlinar                                   3:0 ( 1, 0, 2)

            Barać              - Faležić                                  3:0 ( 4, 7, 5)

            Faležić            - Mlinar                                   3:1 (-7, 6, 8, 9)

Grupa B:         1.Šebelja Alen (Opatija 08)                           2 : 0

                        2.Strilčić Matija (Malinska Dub.)                  1 : 1

                        3.Gržac Roko (Sveti Jakov)                           0 : 2

Šebelja            - Gržac                                    3:0 ( 0, 0, 2)

            Šebelja            - Strilčić                                  3:0 ( 0, 2, 3)

            Strilčić            - Gržac                                    3:0 (11, 9, 6)

Grupa C:         1.Brnić Matej (Sv. Jakov)                              3 : 0

                        2.Šakić Adrian (Malinska Dub.)                    2 : 1

                        3.Kinkela Matej (Opatija 08)                         1 : 2

                        4.Brubnjak Begić Noel (Opatija 08)              0 : 3

            Brnić               - Brubnjak                              3:0 ( 1, 1, 1)

            Brnić               - Kinkela                                 3:0 ( 0, 0, 1)

Brnić               - Šakić                                    3:0 ( 8, 2, 9)

Šakić               - Brubnjak                              3:0 ( 1, 1, 7)

Šakić               - Kinkela                                 3:0 ( 7, 6, 2)

Kinkela           - Brubnjak                              3:0 ( 0, 0, 1)

Grupa D:         1.Šegulja Luka (Sv. Jakov)                            3 : 0

                        2.Lesica Dominik (Malinska Dub.)                2 : 1

                        3.Sejdić Mateo (Opatija 08)                           1 : 2

                        4.Spasovski Luka (Opatija 08)                      0 : 3

            Šegulja            - Spasovski                             3:0 ( 1, 1, 4)

            Šegulja            - Sejdić                                   3:0 ( 8, 6, 7)

            Šegulja            - Lesica                                   3:2 ( 7,-3,-8,13,12)

            Lesica             - Spasovski                             3:0 ( 0, 2, 3)

            Lesica             - Sejdić                                   3:0 ( 5, 8,11)

            Sejdić              - Spasovski                             3:0 ( 2, 5, 4)

Grupa E:         1.Bogović Ivan (Malinska Dub.)                   3 : 0

                        2.Štimac Paolo (Srdoči)                                 2 : 1

                        3.Sušanj Paulo (Opatija 08)                           1 : 2

                        4.Mašinović Nolan (Opatija 08)                    0 : 3

Bogović          - Mašinović                             3:0 ( 2, 2, 2)

Bogović          - Sušanj                                   3:0 ( 5, 4, 6)

Bogović          - Štimac                                  3:0 ( 1, 1, 0)

Štimac             - Mašinović                             3:0 ( 1, 1, 3)

Štimac             - Sušanj                                   3:2 ( 1,-8, 3,-8, 8)

Završnica:

1. kolo:            Bogović          - Strilčić                      3:0 ( 1, 6,11)

                        Šakić               - Štimac                      3:0 ( 6,11, 8)

Četvrtfinale:   Barać              - Lesica                        3:0 ( 6, 8, 9)

                        Brnić               - Bogović                    3:0 ( 7, 6, 8)

Šegulja            - Šakić                        3:2 ( 8, 8,-7,-9, 4)

                        Šebelja            - Faležić                     3:0 ( 1, 2, 2)

Polufinale:      Brnić               - Barać                        3:0 ( 5, 7, 6)

                        Šebelja            - Šegulja                     3:0 ( 4, 1, 2)

Finale: Alen Šebelja (Opatija 08) - Matej Brnić (Sveti Jakov)    3:0 ( 9, 7, 4)   

Konačni poredak:       1.Šebelja Alen (Opatija 08)

                                   2.Brnić Matej (Sveti Jakov)

                                   3.-4.Barać Luka (Opatija 08)

                                   3.-4.Šegulja Alen (Sv. Jakov)

5.-8.Lesica Dominik (Malinska Dubašnica)

                                   5.-8.Bogović Ivan (Malinska Dubašnica)

                                   5.-8.Šakić Adrian (Malinska Dubašnica)

                                   5.-8.Faležić Matej (Malinska Dubašnica)

9.-10.Strilčić Matija (Malinska Dubašnica)

                                   9.-10.Štimac Paulo (Srdoči)

                                   11.-15.Mlinar Damian (Srdoči)

                                   11.-15.Gržac Roko (Sv. Jakov)

                                   11.-15.Kinkela Matej (Opatija 08)

                                   11.-15.Sejdić Mateo (Opatija 08)

                                   11.-15.Sušanj Paulo (Opatija 08)

                                   16.-18.Brubnjak Begić Noel (Opatija 08)

                                   16.-18.Spasovski Luka (Opatija 08)

                                   16.-18.Mašinović Nolan (Opatija 08)

NAJMLAĐE KADETKINJE POJEDINAČNO

Grupa A:         1.Šavor Paula (Opatija 08)                             2 : 0

                        2.Turčić Petra (Malinska Dub.)                      1 : 1

                        3.Skoblar Veronika (Srdoči)                           0 : 2

            Šavor              - Skoblar                                 3:0 ( 1, 2, 1)

            Šavor              - Turčić                                   3:0 ( 8, 1, 6)

            Turčić              - Skoblar                                 3:0 ( 4, 5, 6)

Grupa B:         1.Levak Petra (Opatija 08)                             2 : 0

                        2.Rukavina Matea(Malinska Dub.)                1 : 1

                        3.Kafadar Leona (Srdoči)                               0 : 2

            Levak P.         - Kafadar                                3:0 ( 2, 3, 4)

            Levak P.         - Rukavina                              3:0 ( 5, 5, 1)

            Rukavina        - Kafadar                                3:1 (-9,10, 7, 7)

Grupa C:         1.Brusić Julija (Malinska Dub.)                     2 : 0

                        2.Brašnić Manuela (Srdoči)                           1 : 1

                        3.Spasovski Laura (Opatija 08)                     0 : 2

            Brusić             - Spasovski                             3:0 ( 5, 2, 3)

            Brusić             - Brašnić                                 3:2 ( 5,-9, 6,-5, 9)

            Brašnić            - Spasovski                            3:0 ( 2, 0, 4)

Grupa D:         1.Krnić Vanessa (Kvarner)                             3 : 0

                        2.Halasz Lidija (Crikvenica)                          2 : 1

                        3.Juričić Matea (Sv. Jakov)                            1 : 2

                        4.Arlović Valentina (Opatija 08)                    0 : 3

            Krnić               - Arlović                                 3:0 ( 2, 0, 2)

            Krnić               - Juričić                                   3:0 ( 0, 4, 5)

            Krnić               - Halasz                                  3:0 (10, 7, 6)

            Halasz             - Arlović                                 3:0 ( 4, 2, 0)

            Halasz             - Juričić                                   3:0 ( 8, 9, 7)

            Juričić             - Arlović                                 3:0 ( 1, 2, 4)

Grupa E:         1.Levak Iris (Opatija 08)                               3 : 0

                        2.Dujmović Valentina (Malinska Dub.)        2 : 1

                        3.Marković Neva (Srdoči)                             1 : 2

                        4.Kundija Mari (Srdoči)                                0 : 3

            Levak I.          - Kundija                                3:0 ( 6, 2, 2)

            Levak I.          - Marković                              3:0 ( 6, 4, 7)

Levak I.          - Dujmović                             3:0 ( 5, 6, 5)

            Dujmović        - Kundija                                3:0 ( 2, 1, 3)

            Dujmović        - Marković                              3:0 ( 4, 4, 8)

Marković         - Kundija                                3:0 ( 6, 3, 5)

Završnica:

1. kolo:            Halasz            - Rukavina                  3:0 ( 4, 4, 2)

                        Turčić              - Levak I.                    3:0 (10, 2, 4)

Četvrtfinale:   Šavor              - Dujmović                   3:0 ( 1, 5, 7)

                        Halasz             - Brusić                       3:2 ( 7,-6, 8,-7, 9)

                        Krnić               - Turčić                       3:0 ( 3, 5, 8)

                        Levak P.         - Brašnić                      3:1 ( 7,-8, 6, 7)

Polufinale:      Šavor              - Halasz                       3:0 ( 2, 2, 2)

                        Krnić               - Levak P.                   3:1 ( 8,-9,10, 9)

Finale: Paula Šavor (Opatija 08) – Vanessa Krnić (Kvarner) 3:0 ( 4, 5, 8)

Konačni poredak:       1.Šavor Paola (Opatija 08)

                                   2.Krnić Vanessa (Kvarner)

                                   3.-4.Halasz Lidija (Crikvenica)

                                   3.-4.Levak Petra Opatija 08)

                                    5.-8.Dujmović Valentina (Malinska Dubašnica)

                                   5.-8.Brusić Julija (Malinska Dubašnica)

5.-8.Turčić Petra (Malinska Dubašnica)

                                   5.-8.Brašnić Manuela (Srdoči)

                                   9.-10.Rukavina Matea (Malinska Dubašnica)

                                   9.-10.Levak Iris (Opatija 08)

11.-15.Skoblar Veronika (Srdoči)

11.-15.Kafadar Leona (Srdoči)

11.-15.Spasovski Laura (Opatija 08)

11.-15.Juričić Matea (Sv. Jakov)

11.-15.Marković Neva (Srdoči)

16.-17.Arlović Valentina (Opatija 08)

16.-17.Kundija Mari (Sv. Jakov)

MLAĐI KADETI POJEDINAČNO

Grupa A:         1.Simčić Lukas (Opatija 08)                          3 : 0

                        2.Smailji Kaso (Srdoči)                                  2 : 1

                        3.Šantić Adrian (Malinska Dub.)                   1 : 2

                        4.Smirčić Ivan (Kvarner)                               0 : 3

            Simčić             - Smirčić                                 3:0 ( 2, 2, 3)

            Simčić             - Šantić                                   3:0 ( 8, 9, 6)

            Simčić             - Smailji                                  3:1 ( 7, 8,-9, 5)

            Smailji             - Smirčić                                 3:0 ( 1, 6, 6)

            Smailji             - Šantić                                   3:2 (-4,-5, 5, 7, 4)

            Šantić              - Smirčić                                 3:0 ( 4, 6, 5)

Grupa B:         1.Vida Patrik  (Malinska Dub.)                      2 : 0

                        2.Gržinić Mateo (Srdoči)                               1 : 1

                        3.Živković Karlo (Kvarner)                           0 : 2

            Vida                - Živković                               3:0 ( 2, 8, 8)

            Vida                - Gržinić                                 3:0 ( 6, 6, 9)

            Gržinić            - Živković                               3:0 ( 3, 6, 7)

Završnica:

Polufinale:      Simčić             - Gržinić                      3:0 ( 6, 5, 9)

                        Smailji             - Vida                          3:2 (10, 3,-9,-7, 5)

Finale: Lukas Simčić (Opatija 08) – Kaso Smailji (Srdoči) 3:2 (-9, 9, 7,-9, 5)

Konačni poredak:       1.Simčić Lukas (Opatija 08)

                                   2.Smailji Kaso (Srdoči)

                                   3.-4.Gržinić Mateo (Srdoči)

                                   3.-4.Vida Patrik (Malinska Dubašnica)

                                    5.-6.Šantić Adrian (Malinska Dubašnica)

                                   5.-6.Živković Karlo (Kvarner)

7.Smirčić Ivan (Kvarner)

MLAĐE KADETKINJE POJEDINAČNO

1.Smailji Sena (Srdoči)                                2 : 0

2.Salma Matilda (Sveti Jakov)                       1 : 1

3.Jerčinović Ana (Crikvenica)                       0 : 2

            Smailji             - Jerčinović                 3:0 ( 2, 2, 6)

            Smailji             - Salma M.                  3:1 (10,-8,11, 7)

            Salma              - Jerčinović                 3:0 ( 3, 4, 5)

KADETI POJEDINAČNO

1.Erjavac Frane (Srdoči)                            4 : 0

2.Mijić Patrik (Srdoči)                                   3 : 1

3.Brnčić Guido (Malinska Dubašnica)          2 : 2

4.De Jong Rafael (Srdoči)                             1 : 3

5.Marković Grgur (Srdoči)                            0 : 4

           

            Erjavac            - Marković                  3:0 ( 2, 5, 3)

            Erjavac            - De Jong                    3:0 ( 3, 5, 5)

            Erjavac            - Brnčić                       3:0 ( 2, 3, 7)

Erjavac            - Mijić                         3:1 ( 2, 5,-7, 8)

Mijić               - Marković                  3:0 ( 2, 3, 2)

Mijić               - De Jong                    3:0 ( 4, 6, 2)

Mijić               - Brnčić                       3:0 ( 6, 5, 3)

Brnčić             - Marković                  3:0 ( 4, 7, 5)

Brnčić             - De Jong                    3:0 ( 8, 7, 9)

De Jong          - Marković                  3:1 (10,12,-10, 6)

KADETKINJE POJEDINAČNO

1.Perhat Maja (Sveti Jakov)                       2 : 0

2.Salma Veronika (Sveti Jakov)                    1 : 1

3.Pupovac Petra (Malinska Dubašnica)         0 : 2

JUNIORI POJEDINAČNO

1.Vekić Leo (Opatija 08)                             2 : 0

2.Šplehar Leonardo (Malinska Dub.)            1 : 1

3.Štimac Filip (Srdoči)                                  0 : 2

            Vekić              - Štimac                      3:0 ( 3, 3, 2)

            Vekić              - Šplehar                     3:2 (-9,-8, 9, 9, 8)

            Šplehar            - Štimac                     3:1 (-10, 2, 3, 6)

Video

Video