Masters STS PGŽ - mlađi kadeti i mlađe kadetkinje

MLAĐI KADETI POJEDINAČNO

Grupa A:         1.Štimac Filip (Srdoči)                                               3 : 0

2.Đurović Jan (Opatija 08)                                        2 : 1

3.Majhenić Mateo (Lošinj)                                        1 : 2

4.Brnčić Guido (Malinska Dubašnica)                        0 : 3

Štimac             - Brnčić                     3:0 ( 4, 8, 1)

Štimac            - Majhenić                  3:0 ( 4, 6, 2)

Štimac            - Đurović                    3:0 ( 8, 7,10)

Đurović           - Brnčić                      3:0 ( 1, 1, 3)

Đurović           - Majhenić                  3:0 ( 7, 9, 4)

Majhenić         - Brnčić                       3:0 ( 3, 5, 2)

Grupa B:          1.Šplehar Leonardo (Malinska Dubešnica)                2 : 0

                        2.Blokar Robert (Kostrena)                                      1 : 1

                        3.Saganić Franc (Lošinj)                                           0 : 2

            Šplehar            - Saganić                     3:0 ( 4, 3, 0)

            Šplehar            - Blokar                      3:0 ( 0, 4, 7)

            Blokar             - Saganić                     3:0 ( 8, 7, 2)

Završnica:

Za 5.-7. mjesto:          Majhenič         - Brnčić           3:0 ( 7, 8, 9)

Za 5. mjesto:               Majhenič         - Saganić         3:0 ( 7,11,8)

Polufinale:         Štimac             - Blokar           3:0 ( 5, 6, 8)

                        Šplehar            - Đurović         3:0 ( 7, 7, 4)

Finale: Štimac Filip (Srdoči)– Šplehar Leonardo (Malinska Dub.) 3:1 ( 5,-6,11,10)

Konačni poredak:       1.Štimac Filip (Srdoči)

                                   2.Šplehar Leonardo (Malinska Dubašnica)

                                   3.-4.Blokar Robert (Kostrena)

                                   3.-4.Đurović Jan (Opatija 08)

5.Majhenič Mateo (Lošinj)

                                   6.Saganić Franc (Lošinj)

                                   7.Brnčić Guido (Malinska Dubašnica)

MLAĐE KADETKINJE POJEDINAČNO

Grupa A:         1.Smiljanić Nora (Crikvenica)                                   2 : 0

                        2.Masnjak Dorotea (Malinska Dubašnica)                1 : 1

                        3.Car Enya (Crikvenica)                                           0 : 2

            Smiljanić         - Car                            3:0 ( 1, 2, 3)

Smiljanić         - Masnjak                    3:0 ( 1, 1, 1)

            Masnjak          - Car                           3:0 ( 7, 4, 5)

Grupa B:         1.Vičić Klara (Crikvenica)                                         3 : 0

                        2.Begić Tara (Crikvenica)                                         2 : 1

                        3.Gudeljević Matea (Opatija 08)                               1 : 2

4.Ćumurdžić Nikolina (Malinska Dubašnica)              0 : 3

            Vičić               - Ćumurdžić               3:0 ( 3, 1, 2)

            Vičić               - Gudeljević                3:0 ( 5, 2, 3)

            Vičić               - Begić                       3:0 ( 8, 6, 4)

            Begić              - Ćumurdžić               3:0 ( 6, 3, 4)

            Begić              - Gudeljević                3:0 ( 7, 6, 6)

            Gudeljević      - Ćumurdžić               3:0 ( 9, 4, 3)

Grupa C:         1.Renner Francesca (Opatija 08)                               2 : 0

                        2.Rogić Natali (Crikvenica)                                      1 : 1

                        3.Sučić Aurora (Crikvenica)                                     0 : 2

            Renner F.        - Sučić                        3:0 ( 3, 5, 4)

            Renner F.        - Rogić                        3:1 ( 3,-11, 5, 6)

            Rogić              - Sučić                         3:0 ( 3, 5, 4)

Završnica:

Za 7.-10. mjesto:        Car                  - Ćumurdžić    3:0 ( 5, 8, 4)

                                   Gudeljević      - Sučić             3:0 ( 5, 5, 5)

Za 7. mjesto:               Gudeljević      - Car                3:1 ( 8, 7,-9, 6)

           

Za 1.-6. mjesto:          Rogić              - Begić             3:0 ( 4, 6, 9)

                                  Renner F.        - Masnjak        3:0 ( 4, 7, 5)

Za 5. mjesto:              Begić               - Masnjak        3:0 ( 7, 9, 6)

Polufinale:                  Smiljanić           - Rogić            3:0 ( 2, 8, 6)

                                  Renner F.        - Vičić              3:0 ( 7, 8, 8)

Finale: Renner Francesca (Opatija 08) – Smiljanić Nora (Crikvenica) 3:0 (11, 2, 3)

Konačni poredak:       1.Renner Francesca (Opatija 08)

                                   2.Smiljanić Nora (Crikvenica)

                                   3.-4.Rogić Natali (Crikvenica)

                                   3.-4.Vičić Chiara (Crikvenica)

                                   5.Begić Tara (Crikvenica)

                                   6.Masnjak Dorotea (Malinska Dubašnica)

                                   7.Gudeljević Matea (Opatija 08)

                                   8.Car Enya (Crikvenica)

                                   9.Ćumurdžić Nikolina (Malinska Dubašnica)

                                   10.Sučić Aurora (Crikvenica)

Video

Video